RECENZIA: Prepravná klietka na prepravu psov Thule Allax – pohodlná a bezpečná preprava tvojich maznáčikov


4 minút čítania

Thule Allax je špičková prepravná klietka pre tvojho psíka. Máme pre tebe podrobnú recenziu, ktorá dôkladne rozoberá konštrukciu, bezpečnosť a mnohé ďalšie.

V súčasnosti sa stále viac majiteľov psov snaží o maximálnu bezpečnosť a pohodlie svojich maznáčikov pri preprave na cestách. Thule nedávno prišiel so špičkovým riešením. Prepravná klietka Thule Allax, ktorá ponúka nielen dizajn a bezpečnosť, ale tiež praktickosť. Thule Allax testujeme viac ako mesiac na každodennej báze. V recenzii ti ukážeme ucelený pohľad na to, ako klietka funguje pri každodennom používaní, aké má vlastnosti a ako sa vyrovnáva s konkurenciou.

Bezpečnosť a kvalita

Thule Allax zaujme na prvý pohľad svojím pevným spracovaním a bezpečnostnými prvkami. Veľkým plusom je, že klietka prešla crash testami, čo bol jeden z hlavných argumentov na zakúpenie. Bezpečnosť na cestách je pre nás prioritou a Thule tento aspekt berie rovnako vážne. Navyše núdzový východ pre prípad autonehody dodáva pokoj, pretože v prípade potreby môžete vášho maznáčika rýchlo a bezpečne dostať von.

Prepravná klietka Thule Allax

afgfg.webp

Flexibilita a komfort

Jednou z najlepších vlastností tejto klietky je možnosť prispôsobenia jej dĺžky veľkosti kufra automobilu. To znamená, že má pes dostatok priestoru, bez toho, že by bolo nutné obetovať miesto pre ďalšiu batožinu. Navyše, vďaka prepracovanému dizajnu klietky, ktorá svojimi rozmermi perfektne pasuje do nášho Volkswagen Passat kombi, nie je problém pribaliť vedľa klietky aj cestovnú tašku alebo iné nevyhnutnosti.

Dostatočný priestor klietky Thule Allax

Kompaktný dizajn klietky Thule Allax

Praktickosť a dizajn

Prepravná klietka Thule Allax je vybavená výbornou hydraulikou dverí, vďaka ktorej sa dvere nezatvárajú samé, ak to práve nepotrebujete. Tento malý, ale premyslený detail výrazne zjednodušuje celkovú manipuláciu. Klietka je veľmi vzdušná a dostatočne svetlá, čo prispieva k pohodliu psíkov aj na dlhších cestách. Máme klietku veľkosti L pre psov 22 až 26 kg, ktorá poskytuje dostatok miesta pre väčšieho psa, zatiaľ čo menšia fenka má miesta skutočne nadpriemerne.

Robustnosť a pevné usadenie v aute sú ďalšími vlastnosťami, ktoré stoja za zmienku. Klietka v aute nikam nekĺže a je stabilná, čo nie je pri všetkých klietkach samozrejmosťou. Jediným nedostatkom je jej vysoká hmotnosť a fakt, že sa nedá zložiť, čo môže komplikovať jej premiestnenie. Odporúčame prenášať klietku skôr v dvoch ľuďoch.

Dizajn je ďalším silným bodom klietky Thule Allax. Elegantný a moderný vzhľad klietky skvelo doplňuje interiér automobilu, čo bolo jedným z dôvodov, prečo sme sa pre ňu rozhodli.


Cena a príslušenstvo

Aj keď je cena klietky Thule Allax vyššia, za nás rozhodne zodpovedá kvalite, bezpečnosti a komfortu, ktoré ponúka. Na trhu som nenarazila na porovnateľný produkt, ktorý by spĺňal všetky naše požiadavky tak ako Allax.

Ku klietke sa dá dokúpiť rôzne príslušenstvo, ako je chránič auta proti poškriabaniu alebo vrecko na maškrty. Tieto doplnky určite ocení mnoho nadšených psíčkarov.

Záver

Thule Allax predstavuje ideálne riešenie pre majiteľov psov, ktorí hľadajú bezpečnú, pohodlnú a flexibilnú prepravnú klietku pre svojho maznáčika. S vysokou úrovňou bezpečnosti, praktickosti a estetickým dizajnom je Allax skvelou investíciou pre každého, kto pravidelne cestuje so svojimi psami. Ak keď cena môže byť pre niekoho vyššia, kvalita a premyslenosť tohto produktu plne zodpovedajú našim očakávaniam.

Staršie články