Informácie o nás


,Už dávno nie sme dorastenci, čo sa na ihrisku ešte len rozhliadajú. Hráme s vami od roku 2002 a za ten čas sme sa usadili na predných priečkach tabuľky predajcov športových potrieb.

zem.webp

Kopeme na európskych ihriskách

Čoskoro po začiatku kariéry sme sa kvalifikovali do európskych súťaží – okrem Českej republiky obliekame domáci dres Slovenska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Maďarska, Francúzska, Belgicka, Talianska a Poľska.


sporty.webp

Neobmedzujeme sa len na jeden šport

Zakladáme si na všestrannosti. Snažíme sa vám byť spoľahlivým spoluhráčom na kurte, klzisku, trávniku alebo na palubovke.

test.webp

Testujeme športové vybavenie

Tu všetky tie rakety, hokejky, kopačky alebo loptičky testujeme, aby sme vám čo najlepšie poradili, aký kus športového náčinia je pre vás ten pravý. Produkty fotíme zo všetkých strán a popisujeme do najmenšieho detailu.

Rečou čísiel

  • V roku 2002 sme sa postavili na štart.
  • Odvtedy vás spoločne s nami športuje 1,5 milióna.                
  • Spoločne hráme na 11 európskych trhoch.
  • Vybavíme vás na 20 rôznych športov.
  • Viac než 100 športových nadšencov – taká početná je naša zamestnanecká súpiska.

  • Na web sa vás mesačne pozrie 750 tisíc.

  • Ročne vám prihráme viac než 250 tisíc objednávok za viac než 20 miliónov eúr.


Sú tu skúsení predajcovia, ktorí sa starajú o aktuálne najpredávanejší a najatraktívnejší tovar z našej ponuky. Okrem toho vám kedykoľvek ochotne požičajú testovaciu raketu alebo vymenia výplet v pražskej predajni.

Nazrite do zákulisia

Športový blog Šatňa

satna.webp 

Po tréningoch i zápasoch sa usadíme v našej špeciálnej Šatni, kde zapisujeme športové zaujímavosti, informujeme o špeciálnych akciách alebo vás nechávame nazrieť do každodenného behu nášho mančaftu.

Športové videá na YouTube

 yt.webp

Máme aj Youtube kanál, kde testujeme, radíme alebo predstavujeme.

Novinky a aktuality na Facebooku a Instagrame

 soc.webp

Kvalitnými prihrávkami vás samozrejme zásobujeme aj na Facebooku a Instagrame.

Zbierka trofejí

Sme na seba prísni a chceme sa zúčastniť tých najnáročnejších súťaží. Preto sa dobrovoľne a radi vrháme do rozbúrených vôd kontrol a certifikácií.

Sme na súpiske Asociácie pre elektronickú komerciu, kde sa pýšime značkou kvality Certifikovaný obchod, ktorá je súčasťou vládneho programu Česká kvalita.

1509.webp

Na krku sa nám hojdá zlatá medaila od Heureky za vysoký počet kladných hodnotení zákazníkmi. V rokoch 2009 a 2010 nám patrila spotrebiteľská anketa Shop roku v športovej kategórii.

10956.webp
sport-1.jpg
shoproku-sport.png

Hráme tímovo

Radi sa podieľame na športových úspechoch druhých. Preto sponzorujeme športovcov všetkých výkonnostných a vekových kategórií. Pre spoluprácu s nami nemusíte byť najlepší na svete – stačí, keď to bude dávať zmysel. Preštudujte si podrobnejšie noticky podmienok sponzoringu.

Všetkým klubom ponúkame účasť v našom tímovom programe. Vďaka vzájomnej spolupráci majú kluby možnosť nakupovať za zvýhodnené ceny.

Podporujeme:

Extraligový hokejový klub HC Kometa Brno
Nadačný fond Modrý hroch
Hokejový klub Bratislava iClinic
Juniorskú majsterku sveta v cestnej časovke a cross-country na horských bicykloch Terezu Huříkovú
Českú biatlonovú reprezentantku Veroniku Vítkovú