60766

Nosné tyče Thule WingBar Evo

ID {{ productCode }}

Nosné tyče Thule WingBar Evo strieborné sú aerodynamické, ľahké a tiché. Jednoducho sa s nimi manipuluje a na prvý pohľad zaujme ich elegantný vzhľad.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 60766

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 123.00 €

od: 110.70 €

Ďalšia ponuka modelu WingBar

Nosné tyče Thule WingBar Evo

Nosné tyče Thule WingBar Evo

140.00
123.00
Ušetríš 17.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 123.00 €

Parametre

Modelový rad WingBar
Záruka 5 rokov
Rozmery dĺžka tyčí 108, 118, 127, 135, alebo 150 cm
Montážny systém T-drážka
Počet kusov 2
Uzamykanie áno
Certifikáty TÜV, City Crash

Popis

Prémiové nosné tyče WingBar EVO

 

Nové nosné tyče Thule WingBar Evoveľmi tiché a vďaka novému profilu tiež dokonale aerodynamické. Vďaka ich elegantnému vzhľadu sa nemusíte báť, že nosiče uškodia na kráse vášmu vozidlu. Fungujú na základe T-drážky pre veľmi jednoduchú montáž príslušenstva. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok, pričom každé balenie obsahuje 2 kusy týchto tyčí.

Na obidvoch obrázkoch sú vľavo staršie tyče Wingbar a vpravo nové Wingbar Evo, ktoré sú viac aerodynamické a vďaka novej gume sa na nich jednoduchšie usádza ďalšie príslušenstvo.

Dôležité upozornenie:

Hliníkové priečniky (tyče) Thule sú už z výroby mierne prehnuté. Ide o zámer, kvôli funkčnosti a aerodynamike. Mierne prehnuté tyče lepšie čelia tlaku naloženého strešného boxu alebo bicyklov umiestnených na strešnom nosiči. Toto mierne prehnutie tyčí teda nie je závada a dôvod k reklámacii.

Bez hluku a vysokej spotreby

Difúzor v podobe štruktúrovanej gumy, ktorý sa nachádza v hornej časti každej tyče, narúša prúdenie vzduchu. Tým budú vaše nové nosné tyče klásť menší odpor vzduchu a budú tak tiché, že o nich nebudete vedieť. To tiež prispieva k prepracovanej aerodynamike, vďaka ktorej po jazde s nosičmi na streche nebudete mať vietor v peňaženke.

Základné vlastnosti:

  • veľmi ľahká hliníková konštrukcia
  • aerodynamický tvar
  • elegantný vzhľad
  • rôzne dĺžky
  • nosnosť až 100 kg (skontrolujte tiež maximálnu prepravnú kapacitu strechy vášho vozidla)
  • balenie - 2 kusy

Jednoduchá manipulácia

Na obidvoch koncoch tyče nájdete koncový kryt, ktorý vám umožní jednoduchý prístup k T-drážke. I vďaka tejto praktickej vychytávke sa nebudete musieť rozčuľovať nad zložitou inštaláciou ďalšieho príslušenstva, ako to býva pri ostatných výrobkoch.

Jednoduchá inštalácia príslušenstva

Vrchný gumený kryt T-drážky je na rozdiel od predošlého modelu usadený napevno s tým, že v jeho strede je po celej dĺžke rozdelený na dve polovice. Pri inštalácii ďalšieho príslušenstva teda nemusíte gumený kryt dávať dolu, iba daný kus jednoducho zasuniete do drážky a posuniete na požadované miesto. 

 

Ide o nosné tyče s T-drážkou, ktoré umožňujú oproti klasickému štvorhranu jednoduchú zmenu originálneho príslušenstva. Keď vymieňate napr. nosič bicyklov za nosič lyží, stačí pôvodný nosič vysunúť a potom nasunúť nové príslušenstvo. Do drážky tyče stačí zasunúť T-adaptér.

Nosné tyče sú iba časť strešného nosiča! Pre kompletný strešný nosič potrebujete ešte zodpovedajúce Nosné pätky podľa typu strechy a modelu auta.

Výrobok spĺňa veľmi prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a je schválený uznávaným certifikátom City Crash.

Tento set nosiča bol vybraný Thule konfigurátorom a súčasťou setu je aj montážny kit, ktorý sa automaticky objaví v detaile objednávky.

Neviete si rady? Nie ste si istí, či bude presne sedieť na vaše vozidlo? Riešenie na každý automobil nájdete v našom konfigurátoru.

Ak sa vám strieborná nehodí, máme i čierne nosné tyče Thule WingBar Evo

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (89)

85×

1858
zákazníci, ktorí už nakúpili
98 %
zákazníkov doporučuje
Overený zákazník

- Opava

5

skvělé příčníky a spolu s ostatními výrobky Thule sedí perfektně
Overený zákazník

- Praha 5

5

spokojenost s radou a i s produktem
Overený zákazník

- Trebišov

5

Splna moje predstavy

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku