Poradňa

V rámci poradne nájdete na jednom mieste všetky užitočné informácie ohľadom výberu produktu. Táto poradňa slúži ako rozcestník na poradenstvo v jednotlivých športových sekciách.

Ako vybrať tenisovú raketu?

Pre ľahšiu orientáciu v džungli tenisových rakiet sme vytvorili kategórie, ktoré vám pomôžu s výberom rakety na základe jednoduchých kritérií.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať kolieskové korčule?

Poradíme vám, aké korčule sa hodí pre rýchlu jazdu aj pohodovú fitness vychádzku. Vyberte si kolieskové korčule presne pre vás.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať detský bicykel?

Detské bicykle sa líšia podľa priemeru kolies. Zmerajte výšku dieťaťa a nechajte sa viesť našim sprievodcom k vysnívanému bicykli.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať kolobežku?

Kto a kde bude na kolobežke jazdiť. Jediné dve otázky, ktoré si musíte zodpovedať sami. S ostatným vám poradíme.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať raketu na squash?

Squashové rakety sa líšia predovšetkým vo vlastnostiach rámu (tuhosť, odolnosť), vyvážení a použitými výpletmi. Jasno získate vďaka nášmu prehľadnému poradenstvu.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať ortézu alebo bandáž?

Pri výbere je dôležité pre akú končatinu alebo časť tela potrebujeme podporu a potom podľa stupňa zranenia a obmedzenia pohyblivosti vybrať ten správný model.


Najdôležitejšie články

Ako vybrať korčule na ľad?

Pri výbere zimných korčúľ býva najdôležitejší komfort. U dámskych korčúľ rozhoduje tiež design alebo či je korčuľa zateplená. Detské korčule majú rôzny systém nastavenia veľkosti


Najdôležitejšie články

Poradíme vám

help_you:description

Obchod
Denisa Daňková Denisa
Dana H. Dana

Píšeme o tom, čo dobre poznáme

Sami športujeme a testujeme naše produkty, a píšu pre nás aj naši športoví partneri. V našich článkoch tak vždy nájdeš správne rady a motiváciu k svojmu pohybu.
Píšeme o tom, čo dobre poznáme