65 EUR

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g

Prvotriedny anabolický gainer, určený na maximálnu regeneráciu a nárast svalovej hmoty, ideálny aj na odstránenie stagnácie pri dlhodobej tréningovej námahe.

Vyber si gramáž

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FKEV013

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g

Produkt je dočasne vypredaný

Parametre

Forma sypké
Dávok v balení 58 dávok
Hmotnosť 7000 g
Špeciálne požiadavky vysoký obsah bielkovín

Popis

Kevin Levron uvádza na náš trh vyváženú nutričnú zmes s vysokým obsahom bielkovín - 40 %.

Bielkoviny pochádzajú z vysoko kvalitných zdrojov a zaručujú tak perfektný základ na tvorbu svaloviny. Pokročilá, vedecky spracovaná receptúra prípravku Anabolic Mass je dokonalou voľbou pre všetkých športovcov, ktorí chcú dosiahnuť stanovené ciele. Je ideálnym prípravkom, ktorý pomôže odstrániť dlhodobé tréningové prekážky a znovu naštartovať rozvoj svalovej hmoty.

Táto mimoriadne efektívna receptúra, v ktorej jedna dávka obsahuje 48 g špičkového proteínu a 54 g sacharidového komplexu robí z Anabolic Mass skutočnú jednotku medzi regeneračnými a rastovými prípravkami.  

Zložky Anabolic Mass

Proteín obsiahnutý v Anabolic Mass pochádza zo 4 rôznych zdrojov: 

 • koncentrát srvátkovej bielkoviny (Carbelac®)
 • izolát srvátkovej bielkoviny (Isolac®)
 • hydrolyzát izolátu srvátkovej bielkoviny (Optipep®)
 • hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®)

Všetky sa navzájom dopĺňajú a prispievajú k rastu svaloviny, skvalitneniu syntézy proteínov a sú perfektným regeneračným prostriedkom.

Zmes tiež obsahuje odborníkmi navrhnuté množstvo ďalších dôležitých ingrediencií so synergickými účinkami:

 • DAA - D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a v semenníkoch. D-asparágová kyselina sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikúl stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začnú proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.
 • Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L.) - rastlina, u ktorej štúdie preukázali jej pozitívny vplyv na libido, sexuálny výkon a silu u trénovaných športovcov. TGF zvyšuje hladinu testosterónu málo. Znižuje jeho rozpad, čo predlžuje jeho efekt vo svaloch. Jej vplyv na vzrušivosť a vyvrcholenie je lepšia ako jej malé zvýšenie hladiny obehového testosterónu.
 • L-Arginín je látkou, ktorá je absolútne nepostrádateľnou na tvorbu proteínov. Hrá dôležitú úlohu v mnohých biochemických procesoch, súvisiacich s anabolizáciou: zvyšuje hladinu oxidu dusíka podporujúceho rast svalov, zvyšuje uvoľňovanie inzulínu, glukagónu a rastových hormónov, je významnou zložkou svalového metabolizmu, riadi uvoľňovanie, transport a ukladanie dusíka v tele, spomaľuje úbytok svalov po námahe, prospieva pri rehabilitácii zranení, tvorbe kolagénu, zvyšuje obranyschopnosť, zvyšuje u mužov tvorbu spermií.
 • HMB - derivát Aminokyseliny leucínu, resp. ketoleucínu. Táto skupina aminokyselín sa v literatúre, týkajúcej sa klinickej a športovej výživy, považuje za najsilnejšie anabolické, či lepšie povedané antikatabolické Aminokyseliny, ktoré obmedzujú tvorbu katabolického hormónu kortizónu. Hlavný efekt účinnosti sa prejavuje v náraste svalovej hmoty, zvýšení sily a znížení podkožného tuku. HMB znižuje rozsah proteínového rozkladu, podporovaného tréningom, výsledkom je zvýšenie množstva svalovej hmoty a skvalitnenie jej funkcie. Ide o prírodný suplement so schopnosťou zvyšovať množstvo svalovej hmoty, nárastu sily a znižovania podkožného tuku. Blokuje tvorbu kortizolu.
 • Kreatín je prirodzenou súčasťou výbavy buniek. Kreatín sa vyskytuje vo svalstve, mozgu, krvi a to vo voľnej forme alebo vo forme kreatínfosfátu. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2 g kreatínu, z ktorých časť získava organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín - glycínu, arginínu a metionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohto makroergického kreatínfosfátu slúži k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenozíntrifosfátu) ako zdroja energie na svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkach počas 2 - 3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu v svale, čo je jedným zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu.
 • Taurín je aminokyselina - respektíve je derivátom Aminokyseliny, a preto je niekedy radený k aminokyselinám, hoci mu chýba karboxylová skupina. Presnejšie by bolo preto označenie aminosulfónová kyselina. Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že "naťahuje" glukózu a Aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať k účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu silu, ale bez znižovania hladiny krvného cukru. Má tiež dôležitý efekt aj pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzívnych tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratácii zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržiavať rovnováhu minerálov, a teda potláčať riziko svalových kŕčov.

Odporúčané dávkovanie

 • Rozmiešajte 2 odmerky prášku (120 g) v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka.
 • Užívajte 1 porciu 3-krát denne - pred tréningom, okamžite po tréningu a medzi jedlami.
 • Upozornenie: uvedené dávkovanie je platné pre štáty mimo Európskej únie.
 • Pre EÚ platí polovičné dávkovanie, t. j. 1 odmerka (60 g).

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty a účinné látky
v 120 g
Energetická hodnota 1 858 kJ / 438 kcal
Tuky 3,1 g
- z toho Nasýtené mastné kyseliny 1,9 g
Sacharidy 54,0 g
- z toho cukry 12,0 g
Vláknina 1,2 g
Bielkoviny 48,0 g
Soľ 0,12 g
ANABOLIC MASS STIMULATOR BLEND  
Taurín 3 600 mg
DAA kyselina D-asparágová 1 872 mg
HMB kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutytrát 1 800 mg
Kreatín monohydrát 1 800 mg
L-arginín 1 200 mg
L-ornitín 600 mg
Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L.) 360 mg

Zloženie

 • Proteínový komplex koncentrát srvátkovej bielkoviny Carbelac® (z mlieka), izolát srvátkovej bielkoviny Isolac® (z mlieka), hydrolyzát izolátu srvátkovej bielkoviny Optipep® (z mlieka), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (z mlieka), sacharidový komplex (Maltodextrín, Glukóza), kakao (1), Taurín, DAA (kyselina D-asparágová), HMB (kalcium beta-hydroxy-beta-metylbutytrát), Kreatín monohydrát, L-arginín, L-ornitín, Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L.), zahusťovadlo (xantánová guma), koncentrát z červenej repy (7, 10), aróma, farbivá [E150c (1, 2, 3), E160a (3, 4), E141 (9)].
 • Príchute: čokoláda (1), čokoláda - oriešok (2), karamel (3), banán (4), vanilka (5), vanilka - mandle (6), jahoda (7), biela čokoláda - kokos (8), pistácie (9), malina (10).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Obsahuje mliečne alergény.
 • Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva tiež sóju, vajcia, arašidy, orechy a pšeničné výrobky.
 • Nepoužívajte, ak ste alergickí na niektorú z látok prípravku.
 • Obsahuje mlieko.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
 • Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 • Neužívajte v tehotenstve alebo pri dojčení.
 • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
 • Skladujte na suchom a chladnom mieste.
 • Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca: Levrone Global LLC., PO. BOX 637, 21076 Hanover, United States

Najlepšie hodnotené (8)

563
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Kevin Levrone Anabolic Mass 3000 g
Overený zákazník

5

Supr gainer skvělá chuť a složení taky ok kupuji opakovaně je to fakt top gainer.
Kevin Levrone Anabolic Mass 3000 g
Overený zákazník

5

Opravdu skvělý produkt!Po měsíci užívání 2kg nahoře dávkování 3×krát denně 120g opravdu hutny napojpříchuť vanilka super!
Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g
Overený zákazník

5

Nechtěl jsem spěchat s hodnocením. Snickers - dobry!!! Toffee - boží!!! Těším se na Bounty. Myslím, že už budu na produktech Levrona závislý! Jo, a že rostu a nabírám jako z vody.. to mi věřte : ))

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku