Ako prepraviť dva bicykle


2 minút čítania

Chystáte sa so svojou drahou polovičkou na cyklovýlet a márne si lámete hlavu nad tým, ako prepraviť dva bicykle bez toho, aby ste sa s nimi museli nepohodlne tlačiť v aute? Typov a druhov nosičov je ako maku a laik sa v nich iba ťažko vyzná. Preto sme pripravili podrobný recept, vďaka ktorému transport dvoch bicyklov zvládnete ľavou zadnou.

Pomocou strešného nosiča

Dva bicykle ľahko prepravíte, ak skombinujete základný strešný nosič s dvoma strešnými nosičmi bicyklov. Základný strešný nosič jednoducho vyberiete pomocou Thule Fit Guide konfigurátoru.

Ak potrebujete prepraviť štandardné typy bicyklov, potom siahnite po základných nosičoch bicyklov. Pri prevážaní nie je potrebné bicykle rozmontovať, teda manipulácia s nimi je maximálne pohodlná a rýchla. Vyberte si alebo cenovo priaznivý Thule FreeRide 532 alebo Thule ProRide 598 (nástupcu modelu 591), ktorý sa vyznačuje vyššou nosnosťou a jednoduchším systémom pre upínanie bicykla.


Elegantný design ProRide 598

Pre bezpečnú prepravu atypických bicyklov alebo drahších bicyklov s karbónovým rámom odporúčame špeciálne nosiče bicyklov. U týchto nosičov je potrebné pred transportom odmontovať predné koleso. Vyberať môžete medzi modelmi Thule FastRide 564 alebo Thule TopRide 568.

Prečítajte si výhody a nevýhody prepravy bicyklov prostredníctvom strešných nosičov»

Prostredníctvom nosiča na ťažnom zariadení

Ak do budúcna neplánujete prepravovať viac ako dva bicykle, potom pokojne zvoľte nerozšíriteľný nosič.

Vášmu autu pristane ľahký a kompaktný Thule VeloCompact 924 alebo cenovo priaznivý Thule EuroRide 940.


Typický vzhľad nosiča na ťažné zariadenie

Prečítajte si výhody a nevýhody prepravy bicyklov prostredníctvom nosičov na ťažnom zariadení»

Prostredníctvom nosiča na piate dvere

Ak sa vozíte v Hatchbacku alebo Kombíku, siahnite po Thule OutWay Platform 2. Pre konkrétnu informáciu, či je ten či onen nosič kompatibilný práve s vaším autom, kontaktujte produkt manažéra.


Konštrukcia nosiča na piate dvere

Prečítajte si výhody a nevýhody prepravy bicyklov prostredníctvom nosičov na piate dvere»

Kde ďalej?