FCZV088

Czech Virus Perfect Milkshake 500 g

ID {{ productCode }}

100% srvátkový proteín s tráviacimi enzýmami. Vynikajúca chuť mliečneho shaku bez výčitiek.
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FCZV088

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Czech Virus Perfect Milkshake 500 g
15.74
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
15.74
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Perfect Milkshake sa skladá zo 100% srvátkového proteínu spracovaného ultrafiltráciou za studena úplne bez chémie. Ďalej proteín obsahuje prírodné arómy a farbivá a je ľahko osladený sukralózou. Do produktu sme navyše pridali tráviace enzýmy (bromelaín a papaín). Produkt je "zlatým štandardom" medzi proteínmi, má najlepší pomer cena / výkon.

Kľúčové vlastnosti Perfect Milkshake

 • Zdroj bielkovín: Perfect Milkshake obsahuje 100% srvátkový proteín spracovaný šetrnou metódou bez chémie - ultrafiltráciou. Tá zaisťuje vysokú kvalitu proteínu a nízky obsah sacharidov a tukov, ktoré sú vo veľkej miere odstránené práve filtráciou. Najaktívnejšia forma srvátkového proteínu. Vysoká biologická hodnota a rýchla vstrebateľnosť.
 • Maximum bioaktívnych frakcií: Proteínové frakcie majú pozitívne účinky na zdravie človeka. Jedná sa o aminokyseliny, ktoré sú zoskupené do rôznych proteínových štruktúr a majú aj rôzne účinky. Jedná sa o Beta-laktoglobulín, Alfa-lactalbumín, Glycomacropeptid, Imunoglobulíny G, A, Bovine Serum Albumín a Lactoferín.
 • Čisté zloženie a skvelá chuť: Ako už bolo spomenuté, hlavnou časťou je čistá 100% srvátková bielkovina spracovaná šetrnou metódou. K tej sme pridali iba prírodnú arómu a farbivo, sladidlo sukralózu, malé množstvo xantánovej gumy a kyseliny citrónovej (podľa príchuti). Nakoniec ešte 2 tráviace enzýmy a vznikol perfektný mliečny shake, ktorý si môžete vychutnať bez výčitiek!
 • Zlatý štandard medzi proteínmi. V našej ponuke sa Perfect Milkshake radí na najnižšiu pozíciu - nenechajte sa však zmiasť, nejedná sa o nejaký lacný šunt:-). Má to u nás ťažké len v porovnaní s ultra prémiovkou Pure Elite CFM a skvelou multizložkou MPS-5 PRO. Pokiaľ ho porovnáte s produktmi iných značiek, je dosť možné, že u nich nebude patriť ku "zlatému štandardu", ale ku špičke.

Perfect Milkshake

Tento produkt vznikol s víziou ponúknuť skvelý základný proteínový produkt hlavne pre hobby športovcov, ktorí ocenia čisté zloženie a skvelú (naozaj SKVELÚ) chuť. Je vynikajúci na doplnenie bielkovín do vášho jedálnička a tiež na vychutnanie mliečneho shaku bez nutnosti zhoršovania nutričných štandardov. Neuveríte, že môže proteín s takými nutričnými hodnotami chutiť ako plnotučný šejk plný cukru. Ponúkané príchute sme ladili úplne bez preháňania skoro rok, a každá z nich mala niekoľko verzií, kým sme ich použili vo finálnom produkte. Perfect Milkshake je náš najlepší proteín v pomere cena / výkon.

Odporúčaná dávkovanie

 • Rozmiešajte 1 dávku (30 gramov) v 150 ml vody.
 • Použite mixér alebo šejker.
 • V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 2-3 dávky denne.

Nutričné informácie

Nutričné hodnoty v 100 g
Príchuť citrónová oplátka
Energetická hodnota 382 kcal / 1 614 kJ
Tuky 6,3 g
- z toho nasýtené 2,3 g
Sacharidy 7,3 g
- z toho cukry 5,3 g
Bielkoviny 74,0 g
Soľ 0,92 g
Nutričné hodnoty v 100 g
Príchuť jahodový milkshake
Energetická hodnota 385 kcal / 1 629 kJ
Tuky 6,7 g
- z toho nasýtené 2,3 g
Sacharidy 6,0 g
- z toho cukry 4,0 g
Bielkoviny 75,0 g
Soľ 0,89 g
Nutričné hodnoty v 100 g
Príchuť čerešňa - jogurt
Energetická hodnota 382 kcal / 1617 kJ
Tuky 6,3 g
- z toho nasýtené 2,3 g
Sacharidy 7,7 g
- z toho cukry 5,3 g
Bielkoviny 74,0 g
Soľ 0,9 g

Profil aminokyselín

Aminokyselina  % z obsahu proteínu
Alanín 5,0
Arginín 2,1
Kyselina asparágová 11,0
Cystín 2,2
Kyselina glutámová 18,1
Glycín 1,4
Histidín 1,7
Izoleucín * 6,4
Leucín * 10,6
Lyzín 9,6
Metionín 2,2
Fenylalanín 3,0
Prolín 5,5
Serín 4,6
Treonín 6,7
Tryptofán 1,4
Tyrozín 2,6
Valín * 5,9

* BCAA - obsah celkovo 22,9 %.

Zloženie

 • Citrónová oplátka: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Tvarohový prášok (z mlieka), Aróma, Jogurtový prášok (z mlieka), Chlorid sodný, Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Srvátkový izolát (z mlieka), Papaín extrahovaný z Carica papaya / Papája melónová (1,5 FIP u/mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus / Ananás pestovaný (1 200 GDU/g).
 • Jahodový milkshake: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Aróma, Chlorid sodný, Farbivo (extrakt z červenej repy), Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Regulátor kyslosti (Kyselina citrónová), Srvátkový izolát (z mlieka), Papaín extrahovaný z Carica papaya / Papája melónová (1,5 FIP u/mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus / Ananás pestovaný (1 200 GDU/g).
 • Čerešňa - jogurt: Srvátkový koncentrát (z mlieka), Jogurtový prášok (z mlieka), Aróma, Farbivo (extrakt z červenej repy), Chlorid sodný, Sladidlo (Sukralóza), Xantánová guma, Regulátor kyslosti (Kyselina citrónová), Srvátkový izolát (z mlieka), Papaín extrahovaný z Carica papaya / Papája melónová (1,5 FIP u/mg), Bromelaín extrahovaný z Ananas comosus / Ananás pestovaný (1 200 GDU/g).
 • Obsah tráviacich enzýmov v 100 g produktu: Bromelaín: 20 mg, Papaín: 20 mg.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu.
 • Výrobok je vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Výrobca: Czech Nutrition, s. r. o., Spodní 673/8, 625 00 Brno, Česká republika

Parametre

Forma sypké
Dávok v balení 16 dávek
Hmotnosť 500 g
Špeciálne požiadavky vegetarián, bez lepku, vysoký obsah bielkovín, CFM

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku