FVRD222

Viridian Acerola Liquid C Organic 100 ml

ID {{ productCode }}

Organic Acerola Liquid C je BIO sirup s obsahom prírodného vitamínu C získaného z rastliny acerola. Pre príklad - 1 g pomaranča obsahuje 0,4 mg vitamínu C, zatiaľ čo 1 g aceroly 180 mg.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FVRD222

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 23.39 €
Viridian Acerola Liquid C Organic 100 ml

Viridian Acerola Liquid C Organic 100 ml

26.50
23.39
Ušetríš 3.11 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 23.39 €

Parametre

Forma tekuté
Objem 100 ml
Špeciálne požiadavky BIO / Organic

Popis

Organic Acerola Liquid C je BIO sirup s obsahom prírodného vitamínu C získaného z rastliny acerola. Acerola alebo tiež malpígie či barbadoská čerešňa je kríkovitá rastlina pôvodom z Južnej Amerika. Je známa pre celom svete vďaka veľmi vysokému obsahu vitamínu C. Pre príklad - 1 g pomaranča obsahuje 0,4 mg vitamínu C, zatiaľ čo 1 g aceroly 180 mg. Jej čerešniam podobné plody obsahujú tiež veľké množstvo bioflavonoidov a karotenoidov. Sirup Acerola tvoria popri aceroly tiež BIO pomarančový olej - má vďaka tomu jemnú a lahodnú chuť, ktorá osloví každého.

 • Sirup z BIO aceroly
 • Vysoký obsah vitamínu C
 • Jemná chuť (pridaný pomarančový olej)
 • 100 mg vitamínu C v jednej dávke (čajová lyžička)

Produkt je vhodný pre všetky jedince zamerané na

 • Efektívne doplnenie vitamínu C
 • Vysokú dávku vitamínu C

Produkty značky Viridian Nutrition obsahujú iba čistú zmes bioaktívnych zložiek = 100 % aktívnych látok a 0 % balastných aditív a spojív. Viridian Nutrition garantuje špičkovú kvalitu a čistotu svojich produktov dôslednou kontrolou celého výrobného procesu. A to od semienka až po finálny produkt = spolupracuje s lokálnymi producentmi a pestovateľmi zameranými na najvyššiu kvalitu. Z etických dôvodov nepoužíva značka Viridian Nutrition vo svojich produktoch žiadny palmový tuk a netestuje svoje produkty na zvieratách. Všetky obaly produktov sú 100 % ekologické.

Etický doplnok stravy
Čo to vôbec znamená - etický doplnok stravy? Znamená to, že doplnky značky Viridian sú vyrobené výhradne z kvalitných zložiek a nenájdete v nich absolútne žiadne balastné prímesi. Tiež pochádza z ekologického pestovania a nie sú testované na zvieratách. Dôležité tiež je, že značka Viridian je v rodinnom vlastníctve, a nie je súčasťou žiadnej farmaceutickej ani iné korporácie. Viridian si zakladá na etickom prístupe k zákazníkom i obchodným partnerom, a vždy sa snaží o ekologickú nezávadnosť svojich produktov.

Všetky zložky sú 100 % bioaktívne
Môže to znieť ako samozrejmá vec. Pravda je ale taká, že veľa bežne dostupných produktov obsahuje z veľkej časti syntetické zložky, navyše s vysokým podielom balastných aditív, stabilizátorov, spojív a umelých sladidiel.

Podpora lokálnych pestovateľov
Jednou z kľúčových princípov Viridian je podpora miestnych farmárov a lokálnych výrobcov surovín (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové vzťahy. Viridian tak garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt, a zároveň napĺňa svoju filozofiu etických vitamínov

Prirodzená a funkčné forma vitamínov využiteľná pre telo
Ony majú vitamíny a minerály nejaké formy? A prečo by nemali byť všetky pre telo využiteľné rovnako? Je tomu tak. Môžeme si to ukázať na železe, jednom z najpotrebnejších minerálov. V obyčajných doplnkoch sa vyskytuje napr. Vo forme oxidu. Táto forma je pre telo málo využiteľná a dôvodom, prečo je v bežných doplnkoch používaná, je opäť nízka cena. Viridian napr. Vo svojom doplnku Liquid Iron užíva priamy extrakt z listov rastliny Murraya koenigii, ktorý poskytuje železo v 100% prírodnej forme.

Žiadne GMO zložky
Geneticky modifikované plodiny sú neprirodzené. Vznikajú primárne s cieľom zvýšiť výnos a sú produktom agrochemického priemyslu. V produktoch Viridian nikdy žiadne GMO zložky nenájdete.

Žiadne ožarované zložky
Ožarovanie potravín prebieha ionizujúcim žiarením (alfa, beta, gama, röntgenovými lúčmi,...) - teda rádioaktívnym žiarením na deaktiváciu obsiahnutých enzýmov a živých Biokultura, čo predlžuje trvanlivosť.

Bez živočíšnych zložiek
Živočíšne zložky nemusí byť vždy na škodu, Viridian sa však snaží mať čo najväčšiu časť svojich produktov vhodných aj pre vegánov.

Bez umelých sladidiel

umelé sladidlá majú byť vhodnejšie alternatívou cukru, v skutočnosti sa jedná o umelé (syntetické) molekulárnej kombinácie, ktoré sú pre naše telo a životné prostredie neprirodzené. Prečo konzumovať niečo čo do nášho tela a životného prostredia nepatrí?

Bez umelých farbív a konzervantov
Žiadne umelé farbivá, žiadne konzervanty. V produktoch Viridian nenájdete tieto ani žiadna iná umelé aditíva.

Bez stearanu horečnatého, oxidu titaničitého a šelaku
Oxid titaničitý čiže titánová beloba sa používa ako farbivo. Nájdete ho v mnohých farmaceutických produktoch, bežných výživových doplnkoch, priemyselne spracovaných potravinách, na tenisových kurtoch, kde sa tvoria biele čiary okolo ihriska a tiež na rakete Saturn V, kde vypomohol ako vonkajšia náter. Stearan horečnatý sa používa ako lubrikant - zabraňuje zachytávaniu kapsúl na výrobnej linke. V kombinácii s vodou a mydlom tvorí nerozpustnú látku, z ktorej sa tvoria napr. Typické neodstrániteľné prstenca na vaniach. Šelak je živica vylučovaná samičkou červca lakového, hmyzu žijúceho v Indii. Pláty tejto živice sa rozpúšťa v etylalkoholu a vytvára tekutý šelak, ktorý sa používa ako lak a glazúra. Tieto látky sa bežne používajú v potravinových doplnkoch, liekoch a potravinách. V doplnkoch Viridian ich nenájdete.

Ekologické fľaštičky
Viridian používa sklenené fľaštičky z takzvaného amber glass, ktoré chráni obsah pr svetlom a teplom. Zároveň je možné recyklovať alebo použiť znova. Možno ich tiež vrátiť na našich predajniach výmenou za zľavu na ďalší nákup. Viečko na fľaštičkách je z recyklovateľného hliníka a pečať na viečku z kukuričného škrobu - Viridian nepoužíva žiadne plasty.

Žiadny palmový tuk
Viridian je prvou značkou na svete certifikovanú programom POFCAP - The Palm Oil Free Accreditation Programme. Ten garantuje, že značka nepoužíva palmový olej vo svojich výrobkoch ani pri výrobe.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 5 ml (cca 1 čajová lyžička) denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.

Nutričné informácie

5 ml (% RHP *)
Vitamín C (zdroj bio acerola) 100 mg (125 %)
RHP - Referenčná hodnota príjmu

Zloženie

 • Bio glycerín (z kokosu), voda, Bio Acerola (Malpighia glabra) sušená mrazom, bio pomarančový olej.

Informácie

 • doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.
 • Vhodné pre vegánov.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku