FRFX121

Reflex Nutrition Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapslí

ID {{ productCode }}

Prémiový multivitamín typu "všetko v jednom" obsahujúci bioaktívne formy vitamínov, organicky viazané minerály, bioaktívne enzýmy, živé probiotické kultúry a rastlinné extrakty = 38 biologicky aktívnych zložiek v osvedčenom a vyváženom pomere.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FRFX121

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Reflex Nutrition Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen Pro Digestive Enzymes 120 kapslí

24.45
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl
Dávok v balení 120 dávek
Špeciálne požiadavky bez laktózy, bez lepku, bez umelých sladidiel

Popis

Prémiový multivitamín typu "všetko v jednom" obsahujúci bioaktívne formy vitamínov, organicky viazané minerály, bioaktívne enzýmy, živé probiotické kultúry a rastlinné extrakty = 38 biologicky aktívnych zložiek v osvedčenom a vyváženom pomere. Premyslené zloženie výrobku je založené na prírodnom modeli, kde sa jednotlivé vitamíny a minerály zvyčajne nenachádzajú izolovane, ale vždy v kombinácii s dôležitými organickými nosičmi, fytonutrientmi, živými kultúrami, enzýmami a inými bioaktívnymi faktormi = maximálna využiteľnosť. Nexgen® PRO + Enzymes sa kompletne vyrába v Spojenom kráľovstve.

NEXGEN PRO + ENZYMES ALL-IN-ONE

 • Prémiový multivitamín - vyvážená kombinácia všetkých dôležitých vitamínov v bioaktívnej forme: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, Q10 a ďalšie vitamíny).
 • Prémiový multiminerál - vyvážená kombinácia dôležitých minerálov v organickej/chelátovej forme: horčík, zinok, meď, chróm, mangán, selén.
 • Bioaktívne enzýmy - vyvážená kombinácia dôležitých enzýmov v bioaktívnej forme: Proteáza, laktáza, alfa-amyláza, lipáza, celuláza.
 • Zmes živých kultúr - vyvážená kombinácia dôležitých probiotických kultúr (4 zdroje): Lactospore. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus.
 • Rastlinné extrakty - optimalizovaný obsah dôležitých rastlinných extraktov (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadierok, extrakt z koreňa maca, extrakt z kôry škorice, extrakt z čierneho korenia.

ZAMERANIE PRODUKTU

 • REŠTART (ŠPORT, WELLNESS)
 • Zdroj dôležitých mikroživín, enzýmov a probiotických kultúr
 • Podpora trávenia, metabolizmu a optimálneho vstrebávania živín
 • Celkový reštart pre viac energie a rýchlejšiu regeneráciu
 • Pravidelná liečba nadmernej fyzickej námahy a preťaženia
 • Podpora rýchlejšieho zotavenia (po operácii alebo zranení)
 • Pred a počas náročnejších období (cestovanie, expedície atď.)

NEXGEN PRO + ENZÝMY = 38 BIOLOGICKY AKTÍVNYCH ZLOŽIEK

 • Unikátny obranný štít - každá dávka obsahuje obranný štít v podobe 500 % DDD (odporúčanej dennej dávky) vitamínu D3, 300 % DDD vitamínu C, 150 % DDD chelátu zinku, 100 % DDD vitamínu A, vitamínu E, komplexnej zmesi bioaktívnych enzýmov, komplexnej zmesi živých kultúr vrátane všetkých ostatných dôležitých kofaktorov (vitamínov, minerálov a fytosterolov).
 • Enzýmy a metabolický reštart - Každá dávka obsahuje kvalitnú zmes bioaktívnych enzýmov vyrobených šetrnou fermentačnou metódou: Proteáza, laktáza, alfa-amyláza, lipáza, celuláza. Tieto enzýmy sú zodpovedné za katalýzu a riadenie biochemických reakcií v procese rozkladu a rozkladania živín.
 • Fyzická výkonnosť a energetický metabolizmus - Ak chcete mať v tele veľa energie, je absolútne nevyhnutné, aby fungovali vaše bunkové pľúca - mitochondrie, ktoré sú zodpovedné za produkciu bunkovej energie ATP. Preto každá dávka obsahuje optimálne formy a pomery všetkých dôležitých vitamínov skupiny B vrátane vitamínu B12 vo forme metylkobalamínu, ako aj koenzýmu Q10, inozitolu, organicky viazaného horčíka (chelátového) a ďalších dôležitých kofaktorov.
 • Regenerácia a rovnováha - každá dávka obsahuje 500 % DDD vitamínu D3, kompletný ZMA = 150 % DDD chelátového zinku, 53 % DDD chelátového horčíka, 1429 % DDD vitamínu B6, 100 % DDD chelátovej medi, extrakt z koreňa Maca a ďalšie dôležité kofaktory.
 • Živé kultúry a obnova mikroflóry - Každá dávka obsahuje vysokokvalitnú štvorzložkovú zmes živých kultúr zloženú z dobrých baktérií, ktoré sú veľmi dôležité pre všetky naše sliznice a najmä pre tráviaci trakt: Lactospore, Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus.
 • Normálna hladina glukózy - každá dávka obsahuje 250 % DDD organicky viazaného chrómu (chelátového), ako aj extrakt zo škorice a organicky viazaný horčík (chelátový).
 • Vnútorná očista a homocysteín - Homocysteín je jedným z najdôležitejších ukazovateľov vnútornej rovnováhy organizmu. Vysoké hladiny homocysteínu v krvi môžu viesť k vážnym problémom a spomaleniu rekonvalescencie alebo zotavenia. Normálna hladina homocysteínu sa spája s primeraným príjmom kyseliny listovej (300 % DDD v produkte), vitamínu B12 (4000 % DDD v produkte) a vitamínu B6 (1429 % DDD v produkte).
 • Vitamín K2 (MK7) a krvný obeh - Vápnik by sa mal ukladať v kostnom tkanive, vitamín K zohráva dôležitú úlohu pri jeho transporte z krvného obehu a cievnych stien. Každá dávka obsahuje 100 % DDD vitamínu K2-MK7. Ide o biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, ktorá sa vyrába fermentačnou technológiou.
 • Dôležité minerály v organickej forme (chelát, chelátová väzba) - Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, horčík, selén a chróm sú zastúpené výlučne v organickej forme. Chelátová väzba (organická forma) predstavuje väzbu minerálu na organický nosič (aminokyselina, kyselina citrónová atď.). Chelát je forma minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný do listov rastlín a iných organizmov (pozri špenát, šalát atď.).

NEXGEN PRO + ENZÝMY = VYNIKAJÚCA POUŽITEĽNOSŤ

 • Rozdelený systém dávkovania pre maximálnu využiteľnosť a minimálne straty - Denná dávka je rozdelená do štyroch priebežných dávok (1 kapsula 4-krát denne, vždy s jedlom) na základe najnovších vedeckých poznatkov tak, aby bol organizmus optimálne a rovnomerne zásobovaný počas celého dňa = maximálna využiteľnosť + minimálne straty (naše telo nie je prispôsobené na prijatie celej dávky v jednej tablete = straty močom). Nexgen PRO + ENZYMES tak ponúka sofistikovaný "delený" multivitamínový roztok vo forme kapsúl, ktorý bol vytvorený na priebežné dávkovanie počas celého dňa. Aj keď je celý výrobný proces drahší, t. j. ak porovnáte napríklad hromadnú výrobu jednej tablety (najnižšie náklady) s rozdelenou dennou dávkou v štyroch kapsulách, spoločnosť Reflex Nutrition vždy kladie na prvé miesto použiteľnosť, kvalitu a zdravie.
 • Kapsulová forma (kapsuly) bez balastných spojív - maximálna biologická dostupnosť výrobku je zaručená nielen špičkovou kvalitou použitých surovín, ale aj čistotou, t. j. minimalizovaným obsahom problematických balastných prísad a nulovým obsahom balastných spojív (lepidiel). Z tohto dôvodu sa používa forma kapsúl (kapsúl), ktoré obsahujú sypký prášok (NIE lepené tablety, lisované pod vysokým tlakom, obsahujúce vysoký podiel tzv. pomocných (balastných) látok, ktoré môžu tvoriť až 70 % obsahu). Kapsulová forma tiež umožňuje minimálny vplyv na kvalitu multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a navyše skladovaný v blistrovom balení, takže dochádza k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ktorý Nexgen si vybrať?


Nexgen Nexgen Pro Nexgen Pro + enzýmy
Balenie 60 kapsúl / blister 90 kapsúl / blister 120 kapsúl
Hlavné zameranie Wellness Šport Restart (Sport, Wellness)
Počet komponentov 22 33 38
Bonus navíc + Probiotické kultúry (laktospory) + Probiotické kultúry (laktospory. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus) + Probiotické kultúry (laktospory. Bifidobacterium bifidum, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus acidophilus)+ bioaktívne enzýmy (proteáza, laktáza, alfa-amyláza, lipáza, celuláza)
Minimálny obsah balastných prísad (spojív) Áno Áno Áno
Rozdelené denné dávkovanie pre maximálnu využiteľnosť 2× (= 2× denne 1 kapsula s jedlom) 3× (= 3-krát denne 1 kapsula s jedlom) 4× (= 4× denne 1 kapsula s jedlom)
Počet denných dávok 30 30 30

Odporúčané dávkovanie

 • Na dosiahnutie optimálneho účinku užívajte 1 kapsulu 3 až 4-krát denne, vždy s jedlom (nie nalačno).
 • Denná dávka je rozdelená do troch až štyroch priebežných dávok (napr. raňajky, desiata, obed, večera), aby bol organizmus optimálne a rovnomerne zásobený počas celého dňa (pozri systém rozdeleného dávkovania pre maximálnu dostupnosť).

Aktívne zložky

Počet dávok v balení: 30 × 4 kapsuly 4 kapsule (% RHP**)
Vitamín A 800 µg/ 2667 IU* (100 %)
Vitamín D3 25 µg/1000 IU* (500 %)
Vitamín E 9 mg alfa-TE/ 8,2 IU* (75%)
Vitamín K2 75 µg (100 %)
Vitamín C 240 mg/ 4800 IU* (300 %)
Vitamín B1 (tiamín) 20 mg (1818 %)
Vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 %)
Niacín (nikotínamid) 20 mg NE (125 %)
Vitamín B6 20 mg (1429 %)
Kyselina listová 600 µg (300 %)
Vitamín B12 100 µg (4000 %)
Biotín 150 µg (300 %)
Kyselina pantoténová 20 mg (333 %)
Horčík 200 mg (53 %)
Zinok 15 mg (150 %)
Meď 1 mg (100 %)
Mangan 1 mg (50 %)
Selén 55 µg (100 %)
Chrom 100 µg (250 %)
L-cholin 20 mg
Inozitol 20 mg
Quercetin 20 mg
Bór 2 mg
Extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly) 75 mg
Extrakt z hroznových jadierok (proantokyanidíny) 75 mg
Výťažok z koreňa mäty piepornej 50 mg
Extrakt zo škoricovej kôry 50 mg
Výťažok z korenia (piperín BioPerine) 5 mg
Koenzým Q10 10 mg
DigeZyme 400 mg
- z toho alfa-amyláza 1700 DU
- z toho Laktáza 125 ALU
- z toho proteáza 28 PC
- z toho Celuláza 7,5 CU
- z toho Lipáza 0,15 FIP
Probiotické kultury Bacillus coagulans LactoSpore 100.000.000 spor
Bifidibacterium Bifidum 250 000 000 KTJ†
Lactobacillus Rhamnosus 250 000 000 KTJ†
Lactobacillus Acidophilus 250 000 000 KTJ†
* IU - medzinárodné jednotky
**% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálov.
†KTJ - jednotky tvoriace kolónie

Zloženie:

 • 4 kapsuly (1 dávka): Horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej - citrát horečnatý) 200 mg (53 %*), DigeZyme® komplex tráviacich enzýmov 400 mg (alfa-amyláza, laktáza, neutrálna proteáza, celuláza, lipáza), želatínová kapsula (hovädzia želatína, čierne farbivo oxid železitý), vitamín C (kyselina L-askorbová) 240 mg (300 %*), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju 75 mg, extrakt z hroznových jadierok 75 mg, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150 %*), L-cholín (L-Choline Bitartrate) 20 mg, extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) 50 mg, extrakt z kôry škorice (Cinnamomum zeylanicum) 50 mg, vitamín K2 MK7 (K2VITAL® Delta) 75 µg (100%*), selén (kvasnice obohatené selénom) 55 µg (100%*), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát) 9 mg alfa-TE (75%*), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 20 mg (333%*), kvercetín (dihydrát kvercetínu) 20 mg, vitamín B3 (nikotínamid) 20 mg NE (125%*), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 20 mg (1429 %*), vitamín B2 (riboflavín) 20 mg (1429 %*), inozitol 20 mg, vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 20 mg (1818 %*), bór (boritan sodný) 2 mg, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, Bacillus coagulans (LactoSpore®) 100000000spór, vitamín D3 (cholekalciferol) 25 µg (500 %*), meď (bisglycinát meďnatý) 1000 µg (100 %*), koenzým Q10 (ubidekarenón) 10 mg, vitamín A (retinyl acetát) 800 µg, mangán (bisglycinát mangánu) 1 mg (50%*), extrakt z čierneho korenia piperín (BioPerine®) 5 mg, baktérie mliečneho kvasenia 750 000 000 KTJ (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum) (KTJ - jednotky tvoriace kolónie), chróm (pikolinát chrómu) 100 µg (250 %*), vitamín B9 (kyselina listová) 600 µg (300 %*), vitamín B7 (D-biotín) 150 µg (300 %*), vitamín B12 (metylkobalamín) 100 µg (4000 %*).

*Referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálov.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti mladšie ako 16 rokov.
 • Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, poraďte sa s lekárom.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl.
 • Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.
 • Nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Výrobca: AB Sports Nutrition, Sea View Park, BN2 6NT Brighton, Spojené kráľovstvo

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Alternatívne (3)