1435142

Kompozitová hokejka CCM Jetspeed FT7 Junior

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Junior, poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže, Modelový rad JetSpeed, Flex 40 50, Celková dĺžka flex 40 (145 cm), flex 50 (152 cm), stredne nízky kick point, Geometria gripu R - Geometria guľatá, Protišmyková technológia gripu áno
Viac informácií Viac informácií
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1435142

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu JetSpeed

Kompozitová hokejka CCM Jetspeed FT7 Junior
205.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
205.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed FT7 Junior je hokejka z kompozitných materiálov pre deti vo veku asi 10 až 15 rokov. Dôležité ale je brať do úvahy tiež výšku a hmotnosť hráča. Ak si nie si istý pri výbere, pozri sa na porovnávaciu tabuľku tvrdostí hokejok.

V súčasnosti sú kompozitné hokejky mnohonásobne obľúbenejšie než hokejky z dreva. Ich veľkou výhodou je, že sú ľahké a pružnejšie, vďaka čomu sa pri strele tak ľahko nezlomia.

Náhled videa

Hokejka tesne pod vrcholom, s ktorou budeš žiariť

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed FT7 Junior je hokejka pre výkonnostných hokejistov na poloprofesionálnej úrovni. Perfektne si s nimi ale zahráš aj pri hobby hokeji, keď chodíš na ľad niekoľkokrát týždenne a prácu s pukom máš v rukách. Hokejka je ľahká a pomôže ti byť rýchlejším, presnejším a umožní ti zlepšovať svoje prihrávky aj strely.

Ako si vybrať flex čiže tvrdosť hokejky

Flex čiže tvrdosť hokejky ovplyvňuje pružnosť hokejky. Čím nižší flex si vyberieš, tým pružnejšia hokejka bude. Nižšie flexy sa preto odporúčajú technickým a menším hráčom, najčastejšie útočníkom. S nižšou tvrdosťou sa tiež lepšie rozvíja technika mladých hráčov.

Vyšší flex znamená tvrdšiu hokejku a menšiu šancu jej prasknutia. Aj preto sa odporúča silovejšie založeným hráčom, skôr obrancom, a vysokým hráčom. Vyšší flex ale neznamená dlhšiu životnosť.

Pozor, ak hokejku skrátiš, jej flex sa zvýši. Aj preto neodporúčame deťom a juniorom, aby si kupovali seniorské hokejky, ktoré budú skracovať, ale vybrali si hokejky na mieru pre ich vekovú kategóriu.

Naopak, ak k hokejke pridáš nadstavec, flex sa zníži. Preto neodporúčame nastavovať hokejky deťom a hráčom, ktorí z pôvodnej dĺžky hokejky vyrástli.

Zahnutie P28

Oproti zahnutiu P92 sa líši viac prihnutou špičkou, nižším sklonom čepele a plochejšou prvou tretinou pätky. Čepeľ je vhodná na rýchlu a presnú streľbu zápästím i náprahom.

Zahnutie CCM P29

Mierne zahnutá čepeľ s oblou špičkou ako stvorená pre presné strely a precízne prihrávky. Je vhodná tiež na tečovanie striel pred bránkou a strely backhandom. Skrátka je tonajuniverzálnejšie zahnutie, ktoré je najobľúbenejšie u profíkov i amatérov pre všetky typy striel.

S najuniverzálnejším bodom ohybu strieľaj, ako si zrovna spomenieš

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed FT7 má stredne nízky kick point, s ktorým sa nestratíš medzi kruhmi ani na modrej čiare. Strela príklepom je s týmto kick pointom najlepšou voľbou, ale úspech budeš oslavovať aj so strelou ťahom. Stredný bod ohybu je teda najuniverzálnejší. Ak nemáš obľúbenú strelu, vyber si ho.

Stredne nízky kickpoint hokejky

S pevným držaním hokejky získaš nadvládu nad pukom

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed FT7 má protišmykovú technológiu gripu. Vďaka tomu sa ti hokejka nebude šmýkať v rukách a získaš pevné držanie, ktoré je potrebné pre absolútnu kontrolu puku pri stickhandlingu aj mierení pri streľbe.

Parametre

Kategórie veľkostí Junior
Výkonnostná trieda hráča poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže
Modelový rad JetSpeed
Typ produktu hráčska hokejka
Farba červená, šedá
Materiál kompozit
Flex 50, 40
Sezóna 2024/2025
Dĺžka (od konca po pätku) flex 40 (130 cm), flex 50 (137 cm)
Celková dĺžka flex 40 (145 cm), flex 50 (152 cm)
Zahnutie čepele P28, P29
Kick point (bod ohybu) stredne nízky kick point
Preferovaná strela Príklep
Uprednostňované miesto strely Predbránkový priestor, Priestor medzi kruhmi
Technológia CCM Advanced Carbon Matrix, CCM Skeleton +, CCM RR-95 Soft Blade with Peel-Ply, CCM FT Microfeel, CCM Round R Geometry, CCM Hybrid Kick Point
Geometria gripu R - Geometria guľatá
Protišmyková technológia gripu áno
Materiál čepele Sigmatex Spread Tow, RR-95 Soft Blade with Peel-ply
Vhodnosť na športy ľadový hokej

Technológie (6)

CCM Advanced Carbon Matrix

Maximálny výkon a kontrola

S technológiou CCM Advanced Carbon Matrix získaš najlepšiu kombináciu ľahkosti a pevnosti. Nové vrstvenie uhlíka spolu s materiálom Sigmatex spread tow ti zaručí, že tvoja hokejka vydrží dlhšie a ponúkne ti lepšiu kontrolu nad pukom. Užívaj si hru na maximum a buď o krok pred súpermi.

Na detail technológie

CCM FT Microfeel

Vystúpený grip pre lepšiu ovládateľnosť

Na spodných hranách strednej časti shaftu je vystúpený grip. Napomáha lepšiemu úchopu hokejky a zvýšeniu kontroly nad pukom.

Na detail technológie

CCM Round R Geometry

Zaoblené hrany shaftu

Shaft má zaoblené hrany a konkávne strany. Hokejka tak lepšie padne do rúk a prispieva k lepším výkonom.

Na detail technológie

CCM RR-95 Soft Blade with Peel-Ply

Dokonalá kontrola nad pukom

Technológia CCM RR-95 Soft Blade with Peel-Ply ti prináša perfektný mix citu, rýchlosti strely a kontroly. Vďaka novo vyvinutej mäkkej čepeli budeš mať pocit, ako by si mal puk prilepený na hokejke. Tvoj cit pre hru a schopnosť presne mieriť nikdy neboli lepšie.

Na detail technológie

CCM Skeleton +

Spoľahlivá hokejka

Skeleton+ je technológia v krčku hokejky a zvyšuje stabilitu a spoľahlivosť hokejky v kľúčových momentoch hry.

Na detail technológie

CCM Hybrid Kick Point

Hybridný kickpoint

Nový systém kickpointu umožní skvelú strelu golfákom aj zápästím. Zelená farba symbolizuje pružné časti palice, červená tuhé.

CCM Hybrid Kick Point

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku