1410616

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Intermediate

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Intermediate, poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže, Modelový rad JetSpeed, Flex 55 65, Celková dĺžka 162 cm, CCM Hybrid Kick Point, Geometria gripu R - Geometria guľatá, Protišmyková technológia gripu áno

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1410616

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu JetSpeed

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Intermediate

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Intermediate

159.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Intermediate
Výkonnostná trieda hráča poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže
Modelový rad JetSpeed
Typ produktu hráčska hokejka
Farba čierna, šedá
Materiál kompozit
Flex 65, 55
Sezóna 2023/2024
Dĺžka (od konca po pätku) 147 cm
Celková dĺžka 162 cm
Zahnutie čepele P28, P29
Kick point (bod ohybu) CCM Hybrid Kick Point
Preferovaná strela Ťah, Príklep
Uprednostňované miesto strely Predbránkový priestor, Priestor medzi kruhmi
Technológia CCM Hybrid Kick Point
Geometria gripu R - Geometria guľatá
Protišmyková technológia gripu áno
Materiál čepele Stiff Blade
Hodnotenie prevedenia a odolnosti
10
Hodnotenie použitej technológie
100
Streľba ťahom
100
Streľba priklepnutím
9
Naše odporúčanie na nákup pomer výkon/cena)
10
Vhodnosť na športy ľadový hokej

Popis

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Intermediate je hokejka z kompozitných materiálov pre dospievajúcich hokejistov, ktorí prechádzajú z juniorského do dospelého hokeja. Dôležité ale je brať do úvahy tiež výšku a hmotnosť hráča. Ak si nie si istý pri výbere, pozri sa na porovnávaciu tabuľku tvrdostí hokejok.

V súčasnosti sú kompozitné hokejky mnohonásobne obľúbenejšie než hokejky z dreva. Ich veľkou výhodou je, že sú ľahké a pružnejšie, vďaka čomu sa pri strele tak ľahko nezlomia.

Náhled videa

Hokejka tesne pod vrcholom, s ktorou budeš žiariť

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Intermediate je hokejka pre výkonnostných hokejistov na poloprofesionálnej úrovni. Perfektne si s nimi ale zahráš aj pri hobby hokeji, keď chodíš na ľad niekoľkokrát týždenne a prácu s pukom máš v rukách. Hokejka je ľahká a pomôže ti byť rýchlejším, presnejším a umožní ti zlepšovať svoje prihrávky aj strely.

Ako si vybrať flex čiže tvrdosť hokejky

Flex čiže tvrdosť hokejky ovplyvňuje pružnosť hokejky. Čím nižší flex si vyberieš, tým pružnejšia hokejka bude. Nižšie flexy sa preto odporúčajú technickým a menším hráčom, najčastejšie útočníkom. S nižšou tvrdosťou sa tiež lepšie rozvíja technika mladých hráčov.

Vyšší flex znamená tvrdšiu hokejku a menšiu šanci jej prasknutia. Aj preto sa odporúča silovejšie založeným hráčom, skôr obrancom, a vysokým hráčom. Vyšší flex ale neznamená dlhšiu životnosť.

Pozor, ak hokejku skrátiš, jej flex sa zvýši. Aj preto neodporúčame deťom a juniorom, aby si kupovali seniorské hokejky, ktoré budú skracovať, ale vybrali si hokejky na mieru pre ich vekovú kategóriu.

Naopak, ak k hokejke pridáš nadstavec, flex sa zníži. Preto neodporúčame nastavovať hokejky deťom a hráčom, ktorí z pôvodnej dĺžky hokejky vyrástli.

Zahnutie CCM P29

Mierne zahnutá čepeľ s oblou špičkou ako stvorená pre presné strely a precízne prihrávky. Je vhodná tiež na tečovanie striel pred bránkou a strely backhandom. Skrátka je to najuniverzálnejšie zahnutie, ktoré je najobľúbenejšie u profíkov i amatérov pre všetky typy striel.

Zahnutie P28

Oproti zahnutiu P92 sa líši viac prihnutou špičkou, nižším sklonom čepele a plochejšou prvou tretinou pätky. Čepeľ je vhodná na rýchlu a presnú streľbu zápästím i náprahom.

Nechaj hokejku reagovať na tvoje strely

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition má hybridný kick point, ktorý sa správa inteligentne a bod ohybu hokejky sa prispôsobí tomu, kde držíš hokejku a aký typ strely zvolíš. Ak teda držíš hokejku nižšie, bod ohybu bude nízko, ak budeš strieľať náprahom a hokejku držíš vyššie, bod ohybu vznikne v strednej časti hokejky.

Technológie (1)

CCM Hybrid Kick Point

Hybridný kickpoint

Nový systém kickpointu umožní skvelú strelu golfákom aj zápästím. Zelená farba symbolizuje pružné časti palice, červená tuhé.

CCM Hybrid Kick Point

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku