1388861

Vyrážačka Bauer GSX White Intermediate

ID {{ productCode }}

Vyrážačka - Intermediate, Amatér, Modelový rad GSX, Stupeň ochrany základná , Strih univerzálny, Farba biela, Materiál výstelky HD pena, Materiál dlane Nash

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1388861

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu GSX

Vyrážačka Bauer GSX White Intermediate

Vyrážačka Bauer GSX White Intermediate

134.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Intermediate
Výkonnostná trieda hráča Amatér
Modelový rad GSX
Typ produktu vyrážačka
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Stupeň ochrany základná
Strih univerzálny
Farba biela
Materiál výstelky HD pena
Materiál dlane Nash
Systém zapínania nastaviteľný pásik, pásik na suchý zips

Popis

Vyrážačka Bauer GSX vám pomôže naučiť sa čo najrýchlejšie vyrážať puky z bránkoviska. Väčší rozsah pohybu, lepšia ochrana a ľahké materiály umožňujú každému brankárovi naučiť sa správnu techniku ​​zákrokov vyrážačkou.

Vyrážačka, ktorá ochráni každého hokejového brankára

Začneme ochrannými prvkami: tie sú pri vyrážačke zastúpené bočným chráničom, ktorý sme novo konštrukčne zosilneli, takže ochránia vašu ruku ako pred jedovatými strelami, tak nepríjemným osekávaním hokejkou zo strany súpera. Zosilnený chránič by mal tiež dopomôcť k tomu, aby vyrážačka v priebehu času nemäkla a čo najdlhšie si udržala svoj pôvodný tvar.

Ďalej sme si pre vás pripravili vylepšenú manžetu rukavice. Vďaka nej si tak môžete vyrážačku nastaviť nielen do správneho uhla, ale aj do pre vás ideálnej a prirodzenej polohy. To vás hodí do pohody, ktorú si udržíte po celú dobu zápasu.

Ľahká a vyvážená

K spomínanej pohode určite prispeje aj ľahkosť vyrážačky GSX. Tá je o 5% ľahšia ako náš predchádzajúci model, takže vám ruka ani s pribúdajúcimi minútami nebude ťažiť. Celkovo vyvážená konštrukcia zase prispeje k tomu, že vám vyrážačka bude na ruke perfektne sedieť aj po niekoľkých ťažkých zákrokoch.

Vyrážačka GSX vám tak bude robiť po všetkých stránkach iba radosť, čo sa ale nedá povedať o útočiacich súperoch, ktoré môžete bravúrnym vyrážaním uvádzať do stavu zúfalstva.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku