1387646

Tenisová raketa Wilson Shift 99L V1

ID {{ productCode }}

Tenisová raketa Wilson Shift 99L V1 pre mierne až stredne pokročilých hráčov novej generácie s ultramodernou kombináciou spinu, sily, presnosti a kontroly.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1387646

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 199.90 €

Ďalšia ponuka modelu Shift

Tenisová raketa Wilson Shift 99L V1

Tenisová raketa Wilson Shift 99L V1

250.00
199.90
Ušetríš 50.10 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 199.90 €

Parametre

Modelový rad Shift
Technológie Wilson 3D Arc
Ročná kolekcia 2023
Shift
Vypletená raketa? nie
Hmotnostná trieda stredne ťažké rakety3. trieda (280-299 g):
Hmotnosť tenisovej rakety 285 g
Kategórie vyváženie rakety 316 - 325 mm
Vyváženie tenisovej rakety 320 mm
Kategória veľkosti hlavy (601-644 cm2)
Presný rozmer hlavy 639 cm2 (99 in2)
Kategória dĺžky rakety štandardná dĺžka (685 mm)
Dĺžka tenisovej rakety 686 mm
Vzor výpletu 16 x 20
Šírka rámu 23,5 mm
Švihová hmotnosť 310
Materiál rámu rakety 100% Graphite
Tuhosť rámu: 68
Použitá základná omotávka Wilson Pro Performance
Odporúčané napnutie výpletu 21.0 - 25.0 kg
Určené pre kategóriu hráčov mierne a stredne pokročilí hráči
Zameranie sila
Farba biela

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Tenisová raketa Wilson Shift 99L V1 pre mierne až stredne pokročilých hráčov novej generácie s ultramodernou kombináciou spinu, sily, presnosti a kontroly. Predstavujeme Shift 99L! S touto raketou vydáva Wilson oficiálnu kozmetickú verziu prototypu Wilson Labs Project Shift 99 v odľahčenej forme, ktorý bol vydaný vo februári 2023. Raketa Shift 99, vyvinutá na základe rozsiahlej spätnej väzby od špičkových trénerov a elitných hráčov, kombinuje hrubú rýchlosť s presnosťou podporujúcou spin a skvelý cit. 

Pod kapotou rakety Shift sa skrývajú grafitové vlákna, ktoré boli starostlivo navrhnuté tak, aby pomáhali rakete ohýbať sa spôsobom, ktorý dopĺňa vertikálnu mechaniku modernej hry (myslite na spin). Okrem pôsobivého pocketingu je Shift vďaka svojej rýchlej švihovej hmotnosti skvelá pre údery v behu alebo rýchlu reakciu pri sieti. Celkovo sa jedná o ultramodernú voľbu pre mierne až stredne pokročilých hráčov, ktorí chcú všestrannú raketu pre moderný štýl tenisu, ktorá nešetrí na cite.

Unikátne ohýbanie rámu

Vývojársky tím Wilson Labs sa pri práci na nových raketách Shift zameral na tzv. laterálny (vertikálny) ohyb rámu. Ten doteraz firmy z tenisovej brandže ignorovali a zameriavali sa viac na horizontálny ohyb (doprednú silu) rakety. V modernom svete tenisu sa však kladie čím ďalej tým väčší dôraz na rotáciu loptičky (spin).

Patentovaná technológia 3D Arc vyvinutá pomocou počítačových simulácií a umelej inteligencie dodáva raketám Shift nové vlastnosti umožňujúce prekvapivé kombinácie razancie, presnosti, sily, spinu, kontroly a celkovej hravosti (citu).

Slovo trénera

Unikátnou vlastnosťou nových rakiet Wilson Shift 99 V1 je nepochopiteľná kombinácia razancie, presnosti, spinu, dĺžky úderov a uhlov. Vďaka zameraniu vývoja na laterálne ohýbanie rámu s technológiou 3D Arc sa raketa v ruke chová viac dynamicky, pričom si zachováva pomerne vysokú tuhosť. Loptičky tak lietajú ďalej, ale zároveň majú obrovský spinový potenciál, ktorý ich z outu posadí späť do dvorca. Keď to na prvý pohľad vyzerá, že loptička poletí ďaleko za základnú čiaru, zázračne padne do kurtu. Rovnako tak raketa dokáže vytvárať prekvapivé uhly a vyháňačky. Raketa tak bude pomáhať mierne až stredne pokročilým hráčom dosahovať podobnú výkonnosť, akú majú hráči až na turnajovej úrovni.

- Michal Bayerl, tréner 2. triedy, TenisovyTest.cz -

Technológie (1)

Wilson 3D Arc

Viac rotácie a kontroly

Patentovaná technológia 3D Arcvyvinutá spoločnosťou Wilson umožňuje, aby bola raketa bočne pružná a podporovala rotáciu loptičky (spin) a zároveň zostala tuhá pre maximálny výkon.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku