1411104

Postupujem do štvrťfinále!: IIHF24_7

Syntetický ľad Bauer TILES WHT 5 PCK

ID {{ productCode }}

Syntetické ľadové dlaždice Bauer TILES 5 PCK v bielej farbe poskytujú vynikajúci povrch pre tréning korčuľovania, ktorý vyzerá a pocitovo pripomína skutočný ľad.

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1411104

7 % zľava

Postupujem do štvrťfinále!
1 den
19
14
5

Kód kupónu:
IIHF24_7
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Syntetický ľad Bauer  TILES WHT 5 PCK

Syntetický ľad Bauer TILES WHT 5 PCK

99.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu syntetický ľad
Vhodnosť na športy ľadové korčuľovanie, ľadový hokej
Určenie pre deti, pre dospelých
Kompatibilita pre streľbu pukom, plastovým pukom
Rozmery 46 × 46 cm
Počet dielov 5
Farba biela
Balenie obsahuje 5 dlaždíc
Vhodné použitie vo vnútri, vonku

Popis

Korčuľovanie je zásadné pre každého hráča ľadového hokeja, ktorý chce dosiahnuť elitnú úroveň, a teraz Bauer ponúka riešenie, ktoré umožňuje hráčom trénovať kedykoľvek a kdekoľvek chcú. S našimi bielymi, červenými a modrými dlaždicami si môžete prispôsobiť svoj priestor a postaviť si svoje vlastné klzisko. Tieto menšie, ľahké dlaždice uľahčujú nastavenie a vyzdvihnutie klziska a dávajú vám flexibilitu, aby ste ich mohli použiť kdekoľvek.


Autentický zážitok ako na ľade

Jednou z výnimočných vlastností našich syntetických dlaždíc je to, že poskytujú povrch vhodný na korčuľovanie, ktorý pôsobí ako skutočný ľad. Dlaždice sú vyrobené z materiálu UHMW-PE, ktorý je samomazný a chránený proti UV žiareniu. Patentovaný rybinový zámkový systém zaisťuje, že dlaždice sú pevne spojené dohromady, pričom stále umožňuje ľahké rozobranie a prenositeľnosť.

Flexibilné rozširovanie klziska

Textúrovaný povrch dlaždíc ďalej zlepšuje vlastnosti kĺzania a kĺzania a poskytuje vám autentický zážitok ako na ľade. Ako vaše potreby korčuľovania rastú, môžete do svojho nastavenia ľahko pridať ďalšie dlaždice. Táto flexibilita vám umožňuje prispôsobiť si klzisko tak, aby vyhovovalo vašim špecifickým tréningovým požiadavkám. Inštalácia syntetických ľadových dlaždíc Bauer je hračka. Môžu byť inštalované prakticky kdekoľvek, či už je to vaša garáž, pivnica, školská alebo obchodná telocvičňa alebo dokonca nad tenisovým kurtom alebo bazénom. Inštaláciu môžete jednoducho vykonať sami pomocou gumového kladiva, aby ste nepoškodili povrch.


Výhody sú:

  • povrch vhodný na korčuľovanie ako skutočný ľad
  • jednoduchá a rýchla inštalácia
  • pohodlné a prenosné

Syntetické ľadové dlaždice Bauer poskytujú dokonalé riešenie pre hráčov ľadového hokeja, ktorí chcú pohodlie a flexibilitu pri cvičení podľa svojich vlastných podmienok. Vďaka povrchu vhodnému na korčuľovanie, jednoduchej inštalácii a nízkej údržbe vám naše dlaždice umožňujú postaviť si vlastné upravené klzisko a posunúť svoje korčuliarske schopnosti na ďalšiu úroveň.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Príslušenstvo (1)