1352137

Pánska halová obuv Salming Viper SL Men White/Navy

ID {{ productCode }}

Pánske halové topánky Salming Viper SL Men White/Navy prinášajú väčšiu flexibilitu, priedušnosť a hlavne nižšiu hmotnosť pre agilných hráčov na výkonnostnej úrovni.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1352137

119.9 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119.90 €
Pánska halová obuv Salming  Viper SL Men White/Navy

Pánska halová obuv Salming Viper SL Men White/Navy

119.90
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 119.90 €

Parametre

Technológie Salming HexaGrip, Salming Runlite2, Salming RollBar, Salming TGS 62/75°, Salming LMS UNIT, Salming LMS+, Salming HeelCup
Farba biela
Ročná kolekcia 2022/23
Vrchná časť Salming PU,
Materiál strednej časti topánky RunLite2
Podrážka Salming Hexagrip , XR110™
Nefarbiaca (non-marking) podrážka: Áno
Úroveň hráča tréningové nasadenie
, turnajové profesionálne nasadenie
Tlmenie nárazov tlmiaca zóna v oblasti päty

Popis

Biely dizajn Salming Viper SL je založený na veľmi úspešnom Salming Viper 5 a prináša väčšiu flexibilitu, priedušnosť a najmä nižšiu hmotnosť. Halovka, ktorá osloví predovšetkým rýchle a agilné hráčov.

Sálová topánka Salming Viper SL využíva kľúčové vlastnosti prémiového modelu Viper 5, a vďaka upravenej konštrukcii zvršku sa stáva zaujímavou alternatívou vo chvíli, keď hľadáte predovšetkým rýchlu a ľahkú topánku s vynikajúcou priedušnosťou.

Zvršok modelu Salming Viper SL tvorí z veľkej časti excelentne priedušná sieťovina, ktorá zachová vaše chodidlá v maximálnom komforte a zároveň dokáže skvele podržať aj pri tých najprudších zmenách smeru. Na zvýšenie odolnosti a navýšenie stability je sieťovina prakticky po celom obvode topánky ešte prekrytá vrstvou PU kože.

Tlmenie sáloviek Salming Viper SL obstaráva odľahčená tlmiaca zmes Salming RunLite2™. Táto špeciálna zmes EVA peny je konštruovaná špeciálne pre minimalizáciu straty energie pri dopade a naopak maximálnu návratnosť energie v každom kroku. Jej skôr nižšia výška navyše umožňuje skvelý cit voči povrchu.

Kľúčové vlastnosti

  • vhodná pre agilných hráčov, s dôrazom na rýchlosť a zmenu smeru
  • excelentná priedušnosť
  • spojením technológií RollBar, LMS a LMS+ topánka umožňuje ľahší pohyb a odraz v extrémnych pozíciách, do ktorých sa dostávate napríklad pri hraní florbalu či squashu
  • dobrý cit pre povrch – pocitovo tvrdá topánka
  • veľmi ľahká sálová topánka
  • sú vhodné na všetky sálové športy, vďaka svojim vlastnostiam sú veľmi obľúbené medzi squashistami a florbalistami

Technológie (7)

Salming HexaGrip

Klamajte telom a zmiznite kým sa obranca otočí

Technológia HexaGrip kombinuje unikátny vzor so špeciálnou zmesou HX120 na podrážke. Topánka sa vďaka tomu dočkala neobvykle pevnej priľnavosti na všetkých typoch povrchov. Môžete preto bezstarostne meniť smer a noha vám nebude podkĺzavať. Naopak topánka využije vašu výbušnosť v maximálnej možnej miere.

Na detail technológie

Salming Runlite2

Všetka energia do odrazu

Halovky zásluhou ľahkej peny RunLite2 šetria vašu energiu, teda vám zostane viac síl do koncovky zápasu, v ktorej môžete rozhodnúť. Pena v podrážke, ktorá je špeciálna svojou nízkou hmotnosťou, zabezpečí čo najlepšie využitie energie z dopadu pre váš následný odraz.

Na detail technológie

Salming RollBar

Salming RollBar

Táto technológia zväčšuje rádius na vnútornej strane podrážky, uľahčuje nakláňanie chodidla k vnútornej strane, redukuje tlak na palec. Dobehnúť loptičku je tak s technológiou RollBar™ omnoho jednodchšie.

Na detail technológie

Salming TGS 62/75°

Maximálna stabilita

Vzdialenosť od päty k brušku chodidla bola navrhnutá s ohľadom na maximálnu stabilitu a tlmenie dopadov. Táto plocha je zakončená tzv. baletnou čiarou, za ktorou je topánka vybavená materiálom, ktorý podporuje odraz pri behu. Technológia TGS 62/75 zaisťuje ohyb topánky v správnom mieste tak, aby stimulovala prirodzené pohyby chodidla.

Na detail technológie

Salming LMS UNIT

V strednej časti medzipodošvy je umiestnená špeciálna torzná jednotka LMS UNIT™, ktorá zabezpečuje ochranu a stabilitu pri bočných pohyboch. Topánka nohu dokonale fixuje a znižuje riziko zranenia vplyvom náhleho smeru pohybu.

Na detail technológie

Salming LMS+

Salming LMS+

Rýchle bočné pohyby vystavujú chodidlo riziku zranenia. LMS+ (Lateral Movement Stabilizer Plus) je technológia jedinečného tvaru topánky (postavená pod 5° uhlom), ktorá zamedzuje podvrtnutiu nohy pri bočných pohyboch.

Na detail technológie

Salming HeelCup

Dokonalá opora päty

Salming HeelCup zaisťuje pevné a bezpečné uchytenie päty v topánke. Pätový kôš je vyvinutý tak, aby nezvyšoval hmotnosť topánok, ale zároveň stabilizoval a fixoval nohu.

Salming Heelcup

Pevná poloha chodidla v topánke je veľmi dôležitá pre pocit istoty a pohodlia.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku