1383322

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Dark Green/White Senior

ID {{ productCode }}

Nevyhnutný partner pre maximálny výkon a komfort na hokejovom ľade.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1383322

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu JetSpeed

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Dark Green/White Senior

Hokejové rukavice CCM JetSpeed FT6 Dark Green/White Senior

189.95
169.99
Ušetríš 19.96 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 169.99 €

Parametre

Kategórie veľkostí Senior
Modelový rad JetSpeed
Typ produktu Hokejové rukavice
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Výkonnostná trieda hráča Profesionálny hokej
Sezóna 2023/2024
Stupeň ochrany vysoká
Strih skosený
Farba zelená, biela
Vonkajší materiál (horná strana rukavíc) Pro-level High Density PE foam, PE vložky, PU pena
Prevedenie prstov 3-dielne členený ukazovák
Prevedenie palca CCM Pro Flexthumb
Materiál dlane výstuž s reliéfnou textúrou, Sensalast palm
Manžeta Krátka predúhlová otvorená
Materiál výstelky Aer-tex Suspension Systém
Technológia CCM Polygiene, CCM Aer-Tec, CCM Pro Flexthumb, CCM Pro Level High-Density PE Foam and PE Insert

Popis

Výkon a pohodlí v jednom

Rozlúčte sa s rukavicami, ktoré nespĺňajú vaše očakávania. Rukavice JETSPEED FT6 sú navrhnuté pre optimálnu priedušnosť, pohodlie a ochranu. Vďaka mäkkej a pohodlnej dlani zažijete bezkonkurenčnú priľnavosť a kontrolu. Pokročilá závesná sieťovina AER-TEC a ventilačné systémy zaisťujú celkovú ventiláciu, prívod a cirkuláciu chladného vzduchu a rýchle odparovanie potu. Už žiadne spotené rukavice alebo obmedzený pohyb počas kritických okamihov zápasu. Rukavice JETSPEED FT6 sú vyrobené tak, aby vám pomohli podať čo najlepší výkon.


Prednosti rukavíc CCM JetSpeed 6 sú:

  • Termoregulačný systém AER-TEC + polyester schválený pre profesionálne použitie: Systém AER-TEC umožňuje maximálnu priedušnosť a prúdenie vzduchu. Ľahká konštrukcia s novým dizajnom zadného dielu, ktorý dokonale kopíruje anatomický tvar, ideálny pre hráčov na elitnej alebo súťažnej úrovni.
  • Sieťová podšívka systému zavesenia AER-TEC s úpravou Polygiene & zápachovou clonou: Maximálna ventilácia a sieťovaná podšívka na chladenie a odparovanie pomáhajú udržať ruky v suchu. Absorbuje menej potu, aby zostala ľahká, a poskytuje okamžité a dlhotrvajúce pohodlie.
  • Profesionálna pena PE s vysokou hustotou + PE vložky + tlmenie z PU peny: Ľahká konštrukcia, napriek tomu vysoká úroveň ochrany a trojdielny index pre maximálnu obratnosť.
  • Vetrací systém AER-TEC + profesionálna PE pena + PE pena vysokej hustoty + PE vložky: 2 vetracie otvory na chrbte ruky na optimálne prúdenie vzduchu spolu s elitnou ochranou.
  • Pre Flexthumb - od veľkosti 11": Dvojdielny palec zaisťuje lepšiu pohyblivosť a neuveriteľný úchop palice s odvetrávanou sieťovinou v zadnej časti palca pre lepšie prúdenie vzduchu tam, kde to naozaj cítite.
  • Sensalast palm + reinforcement with embossed texture + treated with Polygiene & odor crunch: Mäkký pocit bezšvového prechodu medzi dlaňou a manžetou z vnútornej a vonkajšej strany v kombinácii s profi dlaňou umožňujúcou dokonalú prácu s palicou s vysokou odolnosťou a priľnavosťou.
  • Krátka otvorená manžeta: Väčší rozsah pohybov a ochrana zápästia. Sublimovaná podšívka s úpravou Polygiene + zápachová clona: Vynikajúca kvalita podšívky, ktorá je príjemná na dotyk a pomáha vám zostať v suchu, s vylepšenou antibakteriálnou úpravou a úpravou proti zápachu, ktorá pomáha udržať vaše rukavice svieže.

Technológie (4)

CCM Pro Flexthumb

Lepšia a pevnejšia priľnavosť

Vďaka novo riešenému dvojsegmentovému palcu budeš môcť ešte lepšie uchopiť hokejku. Už ti ju len tak niekto nevysekne z ruky.

Na detail technológie

CCM Polygiene

Zápach nemá šancu

Antibakteriálna vložka Polygiene Treated Liner eliminuje tvorbu baktérií a zápachu.

Na detail technológie

CCM Pro Level High-Density PE Foam and PE Insert

Profesionálna ochrana pre každý prst na ruke

Prsty a chrbát ruky sa ľahko dostanú do krížika so súperovou hokejkou. Nepríjemné kosenie redukuje špičková PE pena a vložky. Odľahčená konštrukcia profesionálnej ochrany ťa nebude ťažiť a predíde zlomeným prstom.

Na detail technológie

CCM Aer-Tec

Termoregulačné vlastnosti

Technológia Aer-Tec zavádza do výstroja termoregulačný systém, ktorý kombinuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a odparovanie potu.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku