1362975

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM: rolandgarros-23

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Supreme HB Nile Blue

ID {{ productCode }}

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Supreme HB Nile Blue sú turnajové tenisky na antuku pre nádejné závodné hráčky s najlepšími technológiami.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1362975

Zľava 13 %

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM
5 den
15
52
5

Kód kupónu:
rolandgarros-23
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 153.9 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 153.90 €
Dámska tenisová obuv K-Swiss  Hypercourt Supreme HB Nile Blue

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Supreme HB Nile Blue

179.90
153.90
Ušetríš 26.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 153.90 €

Parametre

Technológie K-Swiss Seamfree, K-Swiss DragGuard 7.0, K-Swiss AÖSTA 7.0, K-Swiss Surge 7.0, K-Swiss Heel Grip Lining, K-Swiss DuraWrap Flex, K-Swiss Stay-Tied Laces
Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2023
Farba modrá
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti elastická ultraodolná syntetická látka
, sieťovina
,
Materiál medzipodošvy K-Swiss Surge 7.0
Materiál podošvy: K-Swiss AÖSTA 7.0

Popis

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Supreme HB Nile Blue sú turnajové tenisky na antuku pre skúsených a závodné hráčky. Nová obuv K-Swiss je vybavená technológiami, ako je Surge 7.0 pre výnimočné zrýchlenie, odolný a pružný zvršok DuraWrap Flex, prémiová gumová podrážka AÖSTA 7.0 a vonkajšia konštrukcia Seamfree, ktorá vydrží aj tie najagresívnejšie pohyby na kurte.

História spoločnosti K-Swiss

Značka K-Swiss má európske korene. Dvaja švajčiarski bratia vždy snívali o vlastnej obuvníckej spoločnosti. Svoj sen sa im podarilo uskutočniť v USA v Kalifornii v roku 1966. Ako vášniví lyžiari sa pri navrhovaní svojich prvých tenisiek inšpirovali koženými lyžiarskymi topánkami a svoje know-how zdokonaľujú dodnes. Dnes je spoločnosť K-Swiss jedným z najúspešnejších výrobcov špičkovej tenisovej obuvi a textilu v USA. Postupne sa snaží expandovať na ďalšie trhy a v posledných rokoch si získala popularitu aj v Európe.

Nový model v ponuke

Tento model je novinkou vychádzajúcou z najpopulárnejšej série Hypercourt, ktorá je vlajkovou loďou značky K-Swiss. Obuv je veľmi ľahká a živá vďaka bezšvovej konštrukcii. Je tiež odolná a pružná, takže vám nič nebude brániť v svižnom pohybe po kurte. K výnimočnému pohodliu prispieva konštrukcia podšívky.

Pre moderné hráčky

Nový model Hypercourt Supreme z radu K-Swiss vychádza z najobľúbenejšej série značky. Bezšvová konštrukcia a špičková technológia robia z tejto obuvi ideálneho partnera pre moderného tenistu s turnajovými ambíciami. Majú veľmi príjemnú hmotnosť (306 g vo veľkosti. EU 40) a zároveň sú mimoriadne odolné, pevné a stabilné. Pohodlné nosenie a dokonalé prispôsobenie je zabezpečené konštrukciou topánok. Ideálna obuv pre agresívnych hráčov na antuke.

- Michal Bayerl, tréner 2. triedy, TenisovyTest.cz -

Technológie (7)

K-Swiss Seamfree

Bezšvíková konštrukcia

Špičková technológia tepelného spájania zvrchného materiálu Seamfree na sebe viaže syntetická vlákna a kostru obuvi z TPU bez použitia šitia. Obuv je potom pevnejšia a odolnejšia.

Na detail technológie

K-Swiss DragGuard 7.0

Kĺzajte sa ako sa vám páči

Najvyššia ochrana DragGuard 7.0 sa nachádza na kritických častiach obuvi okolo palca a na vnútornej strane, kde dochádza pri sklzoch k treniu obuvi o povrch. Tento extra materiál predlžuje celkovú životnosť obuvi a pomáha dosiahnuť najlepšie výsledky i v tých najnáročnejších momentoch.

Na detail technológie

K-Swiss AÖSTA 7.0

Odolná guma

Podrážka z mimoriadne hustej a odolnej zmesi gumy AÖSTA 7.0 pre vynikajúcu trakciu na každom povrchu a s dlhou životnosťou.

Na detail technológie

K-Swiss Surge 7.0

Energie na rozdávanie

Najvyššia špecifikácia duálneho tlmiaceho systému Surge 7.0 v sebe kombinuje technológie SurgeLite a Shock Spring. Výsledkom je najlepšia návratnosť vloženej energie, ktorá sa tak vracia späť do ďalšieho pohybu.

Na detail technológie

K-Swiss Heel Grip Lining

Kotva v obuvi

Výstelka obuvi na päte Heel Grip Lining je vyrobená zo špeciálnych vlákien, ktoré sa starajú o prichytenie k ponožke a zamedzujú tak pohybu chodidla v zadnej časti obuvi i pri veľmi agresívnej hre.

Na detail technológie

K-Swiss DuraWrap Flex

Odolnosť a flexibilita

Odolná vonkajšia konštrukcia DuraWrap Flex z veľmi ľahkého a flexibilného materiálu, ktorý obuv spoľahlivo chráni pred poškodením. Táto verzia štítu sa navyše jednoducho prispôsobuje pohybu a od samého začiatku je obuv veľmi pohodlná a nevyžaduje extra čas na vyšliapnutie.

Na detail technológie

K-Swiss Stay-Tied Laces

Šnúrky sa nerozviažu

Špeciálny systém šnurovania Stay-Tied Laces zabraňuje samovoľnému rozviazaniu šnúrok. Vy sa tak môžete 100% sústrediť na svoj výkon po celý čas jeho trvania.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku