154144

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Silver Lake Blue

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Silver Lake Blue je renomovaná antuková teniska pre skúsených hráčov s najlepšou technológiou.

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 154144

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 100.18 €
Dámska tenisová obuv K-Swiss  Hypercourt Express 2 HB Silver Lake Blue

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Silver Lake Blue

150.00
100.18
Ušetríš 49.82 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 100.18 €

Parametre

Technológie K-Swiss Seamfree, K-Swiss Stay-Tied Laces, K-Swiss DuraWrap Flex, K-Swiss SurgeLite, K-Swiss Heel Grip Lining, K-Swiss AÖSTA 7.0, K-Swiss Ortholite, K-Swiss DragGuard
Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2022
Farba modrá
Odporúčané použitie klubové a amatérske nasadenie
, profesionálne a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti sieťovina
, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál medzipodošvy K-Swiss SurgeLite
Materiál podošvy: K-Swiss AÖSTA 7.0

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Dámska tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB v svetlomodrej farbe sú turnajové tenisky na antukový kurt. Najpredávanejší model druhej generácie značky K-Swiss je vybavený technológiami, ako je SurgeLite pre výnimočnú akceleráciu, odolný a pružný zvršok DuraWrap Flex, prémiová gumová podrážka AÖSTA 7.0 a vonkajšia konštrukcia Seamfree, ktorá odolá aj tým najagresívnejším pohybom na kurte.

História spoločnosti K-Swiss

Značka K-Swiss má európske korene. Dvaja švajčiarski bratia vždy snívali o vlastnej obuvníckej spoločnosti. Svoj sen sa im podarilo uskutočniť v USA v Kalifornii v roku 1966. Ako vášniví lyžiari sa pri navrhovaní svojich prvých tenisiek inšpirovali koženými lyžiarskymi topánkami a svoje know-how zdokonaľujú dodnes. Dnes je spoločnosť K-Swiss jedným z najúspešnejších výrobcov špičkovej tenisovej obuvi a textilu v USA. Postupne sa snaží expandovať na ďalšie trhy a v posledných rokoch si získala popularitu aj v Európe.

Inovácia k dokonalosti

Ako urobiť najpredávanejšiu tenisovú obuv Hypercourt Express ešte lepšou? Uberte pár gramov hmotnosti vďaka ultraľahkej tlmiacej medzipodrážke SurgeLite, pridajte konštrukciu Seamfree a chráňte zvršok pomocou DuraWrap Flex, pružného materiálu, ktorý eliminuje potrebu došľapovania. Nový dizajn z nej robí moderného partnera pre agresívnych tenistov s túžbou po víťazstve.

Ešte lepšie, ako sme dúfali

Inovatívny model Hypercourt Express 2 HB z radu K-Swiss je nástupcom najobľúbenejšej série. Je o niečo ľahší ako predchádzajúci model, ale stále si zachováva svoju povestnú stabilitu, odolnosť a vynikajúci komfort. Topánka je vybavená 8 najmodernejšími technológiami, vďaka ktorým je hra na antukovom kurte mimoriadnym zážitkom. Či už ste hráčom na klubovej úrovni alebo turnajovým špecialistom, tenis v tejto obuvi posunie váš výkon o krok vpred.

 

- Michal Bayerl, tenisový tréner 2. triedy, Tenisový test -

Technológie (8)

K-Swiss Seamfree

Bezšvíková konštrukcia

Špičková technológia tepelného spájania zvrchného materiálu Seamfree na sebe viaže syntetická vlákna a kostru obuvi z TPU bez použitia šitia. Obuv je potom pevnejšia a odolnejšia.

Na detail technológie

K-Swiss Stay-Tied Laces

Šnúrky sa nerozviažu

Špeciálny systém šnurovania Stay-Tied Laces zabraňuje samovoľnému rozviazaniu šnúrok. Vy sa tak môžete 100% sústrediť na svoj výkon po celý čas jeho trvania.

Na detail technológie

K-Swiss DuraWrap Flex

Odolnosť a flexibilita

Odolná vonkajšia konštrukcia DuraWrap Flex z veľmi ľahkého a flexibilného materiálu, ktorý obuv spoľahlivo chráni pred poškodením. Táto verzia štítu sa navyše jednoducho prispôsobuje pohybu a od samého začiatku je obuv veľmi pohodlná a nevyžaduje extra čas na vyšliapnutie.

Na detail technológie

K-Swiss SurgeLite

Komfortné a ľahké odpruženie

Stredná časť obuvi je tvorená komfortným odpružením SurgeLite. To je súčasne veľmi ľahké a odolné voči vyšliapnutiu. Každý váš krok tak bude ako chôdza po obláčikoch a vaše kĺby to iste ocenia. Obuv navyše dynamicky reaguje na pohyb a vloženú energiu vracia späť do chodidla.

Na detail technológie

K-Swiss Heel Grip Lining

Kotva v obuvi

Výstelka obuvi na päte Heel Grip Lining je vyrobená zo špeciálnych vlákien, ktoré sa starajú o prichytenie k ponožke a zamedzujú tak pohybu chodidla v zadnej časti obuvi i pri veľmi agresívnej hre.

Na detail technológie

K-Swiss AÖSTA 7.0

Odolná guma

Podrážka z mimoriadne hustej a odolnej zmesi gumy AÖSTA 7.0 pre vynikajúcu trakciu na každom povrchu a s dlhou životnosťou.

Na detail technológie

K-Swiss Ortholite

Stop zápachu

Špeciálna antibakteriálna vložka Ortholite zabraňuje šíreniu zápachu, udržuje chodidlo v suchu a posilňuje cirkuláciu vzduchu vo vnútri obuvi pre odvod nadmerného tepla.

Na detail technológie

K-Swiss DragGuard

Vydrží veľa

Špeciálna ochrana obuvi DragGuard zo silnejšieho a odolnejšieho materiálu je navrstvená v kritických miestach obuvi na špičke a päte, kde dochádza k najväčšej záťaži a treniu pri extrémnom pohybu a sklzoch.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku