1353170

Dámska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay MCLI

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Dámska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay MCLI na antuku s novou úrovňou odolnosti pre náročné a turnajové hráčky s agresívnym štýlom tenisu.

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1353170

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 87.90 €

Ďalšia ponuka modelu Revolt

Dámska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay MCLI

Dámska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay MCLI

160.00
87.90
Ušetríš 72.10 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 87.90 €

Parametre

Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2023
Modelový rad Revolt
Farba žltá
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti sieťovina, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál medzipodošvy HEAD Tri-NRG
Materiál podošvy: HEAD Hybrasion+

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Dámska tenisová obuv Head Revolt Pro 4.0 Clay MCLI na antuku s novou úrovňou odolnosti pre náročné a turnajové hráčky s agresívnym štýlom tenisu. Spoločnosť HEAD vylepšila svoju prémiovú tenisovú obuv o novú funkciu HEAD T-KORE 360°, ktorá zvyšuje tuhosť, stabilitu a odolnosť obuvi voči oderu. Určite oceníte robustný systém šnurovania Lockdown Strap pre bezpečné obúvanie.

Najtvrdšia topánka HEAD pre tenistov s ostrou hrou od základnej čiary, ktorí topánku nešetria a snažia sa z nej vyžmýkať maximum.

Najskôr odolnosť a pevnosť

Modelová rada Revolt Pro od spoločnosti HEAD bola vždy jednou z najodolnejších tenisiek na trhu. Nová generácia Revolt Pro 4.0 túto dominantnú funkciu vylepšuje ad absurdum. Ochranná klietka bola posilnená novým prvkom HEAD T-KORE 360°. Obuv je stabilnejšia, pevnejšia a odolnejšia ako kedykoľvek predtým. Pre náročných turnajových hráčov vydrží obuv až 6 mesiacov každodenného tenisu. Pre menej náročných klubových hráčov vydrží obuv celú sezónu a možno s ňou odohrajú aj druhú sezónu. Zvršok je nielen odolný, ale aj priedušný vďaka sieťovine, ktorá je skrytá pod pancierom. Kvalitná tlmiaca medzipodrážka Tri-NRG v kombinácii s odolnou podrážkou z gumovej zmesi Hybrasion+ vám poskytne skvelú trakciu. Remienok Lockdown bezpečne utiahne šnúrky pri agresívnych pohyboch. Chráni palec a celú prednú časť topánky Drift Defense, ktorá vydrží aj tie najextrémnejšie sklzy. Toto sú ultimátne odolné a stabilné topánky pre turnajové tenistky s agresívnym štýlom hry od základnej čiary.

 

- Michal Bayerl, tréner 2. triedy, TenisovyTest.cz -

Technológie (6)

Hybrasion+

Mimoriadna trakcia a odolnosť

Špeciálna gumová zmes vyrobená na mieru tenisovej obuvi. Zaručuje mimoriadnu trakciu na všetkých typoch povrchov a súčasne je veľmi odolná. Vďaka tomu sa osvedčí pri hráčoch, ktorí sa radi kĺžu a využívajú tak svoj pohyb v maximálnej miere.

Na detail technológie

Lockdown Strap

Vystužená noha

Topánka má systém upevnenia šnúrok pomocou pútok Lockdown Strap, ktoré prechádzajú celou konštrukciou strednej časti topánky a spevňujú tak chodidlo. Vďaka tomu je chodidlo v topánke stabilnejšie a pohyb dynamickejší ako pri bežnom šnurovaní.


Na detail technológie

Lateral Control

HEAD Lateral Control
Lateral Control je integrovaná do vonkajšej prednej časti topánk a je hranatým zakončením tvrdšej gumy, ktorá poskytuje optimálnu bočnú stabilitu a umožňuje rýchlu zmenu smeru. Okrem toho, oblasť strednej časti topánky je špecificky zaobalená tak, aby bolo možné robiť aj extrémne sklzy.

Na detail technológie

Drift Defense

Obuv pre útočných hráčov

Vo zvršku topánky je umiestnená technológia Head Drift Defense. Topánka je na vnútornej strane vystužená tak, aby ochránila vašu nohu pri rýchlych výpadoch a náhlych zmenách smeru. Môžete dať do hry všetko a vaša noha bude stále v bezpečí.

Na detail technológie

Tri-NRG

Tlmí nárazy a zlepšuje odrazy

Technológia Head Tri-NRG je malý zázrak vo vnútri vašej topánky. Integrovaná stielka v oblasti päty a pod prstami absorbuje nárazy a prenáša ich na celú dĺžku chodidla. Preto môžete ísť do hry naplno a vaše nohy budú stále ako v bavlnke. Uprostred podrážky sa ešte ukrýva tepelne upravená polyuretánová vložka, ktorá udržiava vynikajúcu torznú tuhosť. Táto vložka funguje ako pružina, preto pri pohybe prenáša energiu z päty do špičky topánky. Topánka je stabilnejšia, ešte rýchlejšia a má výborný odpich

Na detail technológie

T-KORE 360

Pevné a odolné

Technológia HEAD T-KORE 360° spevňuje strednú časť chodidla pre výnimočnú tuhosť a ochranu členku. Zvýšená odolnosť topánky spolu s torzným systémom a materiálom odolným voči oderu vytvára pevné a stabilné jadro, ktoré spĺňa potreby náročných turnajových hráčov.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku