136780

Tenisový výplet Babolat RPM Soft - 12m

ID {{ productCode }}

Tenisová podložka Babolat RPM Soft - 12 m pre kontrolu, spin, úder a pohodlie spĺňa požiadavky pokročilých a náročných juniorských hráčov na turnajovej úrovni.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 136780

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10.93 €
Tenisový výplet Babolat  RPM Soft - 12m

Tenisový výplet Babolat RPM Soft - 12m

19.95
10.93
Ušetríš 9.02 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10.93 €

Parametre

Farba hnedá
Balenie Set
Typ výpletu monovlákno
Zameranie výpletu: na cit pre loptu
, na komfort
, na rotáciu loptičky (spin)
, na silu a razanciu
Materiál Co-Polyamid
Tvar struny: guľatý
Dĺžka výpletu 12
Maximálne napätie struny: 30.0 kg
Určené pre kategóriu hráčov kluboví hráči, turnajoví a profesionálni hráči
Priemer struny: 1.25 mm, 1.30 mm

Popis

Tenisová podložka Babolat RPM Soft - 12 m pre kontrolu, spin, úder a pohodlie spĺňa požiadavky pokročilých a náročných juniorských hráčov na turnajovej úrovni. Úplet bol vyvinutý ako doplnok k tvrdším úpletom zo série RPM. Pletenie je s vlastnosťami medzi pohodlným modelom XCEL a výkonným modelom RPM Team. Vynikajúci komfort vďaka polyamidovému materiálu, ktorý ponúka väčšiu pružnosť ako polyestery alebo kopolyestery z rodiny monofilov.

Čo je to pletenie?

Lámú sa vaše multifilamenty príliš rýchlo? Hľadáte monofil, ktorý je pohodlnejší a šetrnejší k vašej ruke? Pozrite si najnovšiu inováciu spoločnosti Babolat, ktorá spája to najlepšie z oboch svetov. Nový polyamidový monofil RPM SOFT je odolnejší ako multifilament a pohodlnejší ako polyesterový monofil.

Slušný komfort aj pre pľuvajúcich

Vynikajúci komfort vďaka polyamidovému materiálu, ktorý ponúka väčšiu pružnosť ako polyestery alebo kopolyestery z rodiny monofilov. Extra výhoda pre pletiarky: vrchná vrstva uľahčuje pletenie ako pri tradičnom pletení z polyestru (napr. RPM Team).

Trvanlivosť a otáčanie

Jeho monofilamentná štruktúra má dlhšiu životnosť ako polyamidové multifilamenty. Dvojitá povrchová úprava aramidom ďalej zvyšuje jeho odolnosť. Polyamidová štruktúra RPM SOFT uľahčuje pohyb strún. Ideálna struna pre hráčov, ktorí začínajú objavovať spin.

3 vrstvy

Vrchnú vrstvu tvorí CO-polyamid + silikón - uľahčuje pohyb struny, ideálny na objavovanie spinu. Stredná vrstva pozostáva z CO-polyamidu + aramidového prášku - zvyšuje odolnosť pre dobrú životnosť. Vnútornú vrstvu tvorí polyamid - väčšia pružnosť, veľké pohodlie.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku