1417483

Taška na rakety Head Tour Racquet Bag XL TYBN

ID {{ productCode }}

Taška na rakety - maximálne 15 rakiet, Samostatný priečinok na topánky alebo vlhké oblečenie áno, Vrecká alebo priečinky s termo funkciou áno, Počet priečinkov na rakety 3 priestranné priečinky

Vyber farbu

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1417483

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Taška na rakety Head  Tour Racquet Bag XL TYBN

Taška na rakety Head Tour Racquet Bag XL TYBN

103.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Farba zelená, šedá
Ročná kolekcia 2024
Maximálny počet prenášaných rakiet: maximálne 15 rakiet
Samostatný priečinok na topánky alebo vlhké oblečenie áno
Vrecká alebo priečinky s termo funkciou áno
Dĺžka tašky / batohu 76,5 cm
Šírka (hĺbka) tašky / batohu 38 cm
Výška tašky / batohu 33 cm
Počet popruhov 2 chrbtové popruhy (s trvalým uchytením)
Stredné uchytenie (ucho na nosenie v ruke) áno - s veľmi kvalitným polstrovaním
Počet priečinkov na rakety 3 priestranné priečinky
Počet vreciek prístupných z vonkajšej strany žiadne
Počet vreciek schovaných vo vnútri tašky 2 vnútorné vrecká
Materiál 75 % polyester, 25% polyuretán

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Taška Head Tour Racquet Bag XL TYBN je viac než len nosičom, je to umelecký kúsok, ktorý spája prírodné odtiene zelenej s modernou šedou, vytvárajúcou vizuálnu harmóniu pre každý okamih na kurte. Nesúc podpis najnovšej kolekcie roku 2024, táto taška je plná inovácií, ktoré idú ruka v ruke s aktuálnymi módnymi trendmi.

Viac miesta, viac možností

Priestorom pre až 15 rakiet prináša táto taška neobmedzenú voľnosť výberu vybavenia, aby ste boli pripravení na každý tenisový výzvu. Pre praktické riešenie si taška ponecháva samostatný oddiel na topánky alebo vlhké oblečenie, čo z nej robí nielen štylizovaný, ale aj plne funkčný doplnok. S oddielmi s termo funkciou vaše rakety zostanú v optimálnej teplote, čo zaisťuje, že budú vždy pripravené na maximálny výkon.

Priestor pre váš tenisový svet

Vyrobená s ohľadom na praktičnosť, rozmery 76,5 × 38 × 33 cm ponúka dostatok priestoru pre vaše vybavenie bez toho, aby bola zbytočne objemná. Chrbtové popruhy s trvalým uchytením prinášajú pohodlie a bezpečnosť pri každom prenose, zatiaľ čo stredný úchop s vysoko kvalitným polstrovaním zaisťuje pohodlný prenos v ruke. S tromi priestrannými oddielmi budú vaše rakety dobre usporiadané a ľahko dostupné, takže budete pripravení na každý zápas.

Taška sa vyhýba nepotrebným rušivým prvkom s absenciou vreciek prístupných z vonkajšej strany, čo zaisťuje bezpečnosť a koncentráciu na hru. Na vnútorné usporiadanie a rýchly prístup k drobným príslušenstvom sú k dispozícii dve vnútorné vrecká.

S Head Tour Racquet Bag XL TYBN nielen nesiete svoje vybavenie, ale aj štýl, eleganciu a príbeh vášne pre tenis. Pripravte sa na tenisový zážitok, ktorý presahuje očakávania, a dajte svojmu hernému štýlu ten správny šmrnc.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Príslušenstvo (7)