56610

Strešný nosič bicyklov Thule UpRide 599

ID {{ productCode }}

Strešný nosič bicyklov Thule UpRide 599 pre šetrný prevoz bicyklov s karbónovým rámom.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 56610

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 234.95 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 234.95 €

Ďalšia ponuka modelu UpRide

Strešný nosič bicyklov Thule UpRide 599

Strešný nosič bicyklov Thule UpRide 599

279.95
234.95
Ušetríš 45.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 234.95 €

Parametre

Modelový rad UpRide
Vhodný pre prevoz Klasické bicykle
Umiestnenie nosiča strecha
Maximálny počet bicyklov 1
Záruka 5 rokov
Rozmery 163 x 31,5 x 10,5 cm
Montážny systém T-drážka, rychloupínací
Upevnenie bicykla predné a zadné koleso
Rozpätie upevnenia pneumatík 20-29 palcov
Samonastaviteľný držiak Áno
Vhodné tyče WingBar Evo, SquareBar, ProBar, SlideBar
Maximálna záťaž 20 kg
Hmotnosť 7,7 kg
Uzamykanie bicykle aj nosiče
Široké gumové chrániče Áno
Certifikáty TÜV, City Crash

Popis

S nosičom bicyklov Thule UpRide 599 pre jeden bicykel si budete môcť splniť sen o horských cyklopotulkách na Slovensku i v zahraničí. Prechádzať na bicykli po odľahlých miestach je snom každého cyklistu, ale prekonať na bicykli veľkú vzdialenosť od domova je veľakrát neriešiteľnou prekážkou. Vďaka nosiču môžete bicykel pripevniť na strechu vozu bez rizika poškodenia rámu bicykla.

Hlavné parametre

  • Nosič uvezie bicykel s hmotnosťou do 20 kilogramov
  • Ergonomickým otočným voličom optimálne utiahnete uchytenie bicykla
  • Užite si jednoduchú manipuláciu s nosičom vďaka jeho hmotnosti 7,7 kilogramov
  • Upevnenie kolies s priemerom 20 až 29 palcov a väčších kolobežiek

Odporúčame pre

Kvalitný a vysoko univerzálny nosič pre náročných a pravidelných cyklistov, ktorý uvezie takmer každý bicykel a väčšie kolobežky. Bicykle sú upevnené za pneumatiky, teda sa nosič nedotýka rámu a je bezpečný na prevážanie drahších bicyklov s karbónovým rámom.

Jednoduchá montáž

Montovaním nosiča a bicykla už nestrávite celú večnosť. Systém upínania nosiča i samotného bicykla pochopí i technický analfabet.

Karbónové rámy v bezpečí

Revolučný systém uchytenia predného kolesa a zadné koleso umiestnené v žliabku perfektne drží vášho miláčika bez dotyku v oblasti rámu. To ocenia najmä majitelia pretekárskych špeciálov z karbónu a ďalších materiálov náchylných na pnutie.

Bezpečný transport

Pre naprostú istotu voči pádu či odcudzeniu sú súčasťou balenia zámky, ktorými môžete uzamknúť bicykel k nosiču a nosič ku strešnému nosiču.

Záruka Thule 5 rokov

Vysoká univerzálnosť

Nosič umožní prevoz bicyklov s kolesami o priemere 20 až 29 palcov, rovnako tak si s pomocou adaptéra Thule UpRide Fatbike 5991 poradí i s päťpalcovým fatbike plášťom.

Zabezpečte si adaptéry

Balenie obsahuje 20×20 mm T-drážkovú fixáciu. V prípade, že vlastníte hranaté oceľové či iné nosné tyče bez T-drážok, budete potrebovať adaptér Thule 889-8. Pre nosné tyče s T-drážkou 30×24 mm, ktoré používa BMW a Renault je potrebný adaptér Thule T-rack adapter 889-1

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Lepšia ochrana proti zlodejom

Všetky zámky nosičov, boxov a ďalšieho vybavenia značky Thule sa začali vyrábať bez vyrazeného čísla zámku na vložke.

Číslo zostáva vyrazené na kľúčoch. Toto opatrenie Thule zavádza pre lepšiu ochranu proti zlodejom. Čísla na kľúčoch doporučujeme poznačiť a uschovať spolu so záručným listom pre prípadnú stratu kľúčov.

 

 

 

Najlepšie hodnotené (8)

1005
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Overený zákazník

5

Pokud pominu cenu, která je poněkud vyšší, ale za kvalitu se platí, tak musím říci, že nosič je opravdu skvělý. Pokud máte karbonové kolo, zejména se širokou spodní rámovou trubkou, tak je to jediná možná volba. Nosič je poměrně těžký, pokud porovnám se standardními střešními nosiči od Thule. Co se týče manipulace nasazení - sundání kola, tak to má Thule skvěle vychytané (jako vždy). Osobně jsem s nosičem velice spokojen. Najeto mnoho kilometrů s kolem v nosiči bez jakýchkoliv problémů. Mohu jen doporučit.
Overený zákazník

- Liberec 25

5

Zakoupeno pro karbonový speciál. Splňuje všechny moje požadavky. Mohlo by být doplněno zamknutí předního kola. Pokud by za jízdy došlo k jeho odjištěni, tak se bude můj "miláček" poroučet k zemi. Snad to má výrobce promyšleno. Po každém zastavení to kontroluji.
Overený zákazník

5

Asi nejlepší nosiče, jaké jsem kdy viděl. Složení trvá chvíli, montáž na nosníky taky a instalace kol probíhá bez sebemenších problémů. Potěší integrovaný zámek, který je součástí a kvalita zpracování je také na vysoké úrovni...zkrátka a dobře Thule!

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Príslušenstvo (5)