1435228

Ramená CCM Tacks XF PRO Senior

ID {{ productCode }}

Ramená - Senior, profesionálny hokej, Modelový rad Tacks, Stupeň ochrany vysoká , Strih anatomický, Chránič ramena Dual Core HD Foam Caps with Exposed Foam Covers, Hrudník/predný panel ADPTFIT Length Adjustable Straps Air Channel, Chrbát/zadný panel Max Coverage ASD (Anatomical Shield Design) Mobility Design with Molded Zotefoam

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1435228

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu Tacks

Ramená CCM Tacks XF PRO Senior

Ramená CCM Tacks XF PRO Senior

250.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Senior
Výkonnostná trieda hráča profesionálny hokej
Modelový rad Tacks
Typ produktu chránič ramien
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Sezóna 2024/2025
Stupeň ochrany vysoká
Strih anatomický
Pohlavie unisex
Kľúčové vylepšenia Sweat Repellant Zotefoam Liner, Height Adjustable & Removable Front/Back Pads
Chránič ramena Dual Core HD Foam Caps with Exposed Foam Covers
Chránič hrudnej kosti Floating Sternum & Spine Hybrid Shields, D3O®
Hrudník/predný panel Air Channel, ADPTFIT Length Adjustable Straps
Chránič chrbtice Floating Sternum & SpineHybrid Shields, D3O® AT Plexus & Lower Spine
Chrbát/zadný panel Mobility Design with Molded Zotefoam, Max Coverage ASD (Anatomical Shield Design)
Chránič kľúčnej kosti Floating Clavicle Coverage with HD Molded Foam, D3O® Zero in The AC Joint
Chránič bicepsu Aer-tec Suspension system, HD Molded foam guards with Large ventilation ports, Adjustable Strap Length And Height
Technológia CCM Aer-Tec, CCM D3O Smart Material

Popis

Ramená CCM Tacks XF PRO Senior sú hokejové chrániče ramien pre dospelých hokejistov. Pri rozhodovaní o veľkosti chráničov prihliadaj k výške a hmotnosti hráča podľa veľkostných tabuliek.

Vesta nechráni len hrudník, trup a chrbticu, ale tiež kľúčne kosti, ramená, bicepsy a rebrá. Zároveň tvorí ochranu vnútorných orgánov, preto je skutočne dôležité nepodceniť výber veľkosti chráničov. Chrániče ramien by mali na rukách nadväzovať na chrániče lakťov a ochrana chrbtice na nohavice. Keď budeš pod 100 % ochranou, opri sa do hry a začni rozdávať rany a bodyčeky.

Náhled videa

Využi ochranu ramien pre profi hráčov

CCM Tacks XF PRO v sebe spája to najlepšie, čo si môžeš od hokejových chráničov ramien priať. Vesta pre profesionálnych hokejistov alebo najnáročnejších amatérov vydrží nárazy s najvyššou intenzitou, pády do striel a navyše je mimoriadne komfortná. Pri korčuľovaní ťa tak nebude nikde nič ťahať a užiješ si pocit voľnosti na ľade.

Nasaď brnenie a vyraz na vojnu

Stupeň ochrany ramien CCM Tacks XF PRO je vysoký. S touto hokejovou vestou by si mohol bez nadsádzky na vojnu. Chrániče majú prvotriedne vystuženie tak na chrbtici, ako aj na hrudnej strane. Ich uchytenie je stopercentné a ani s nimi nehnú strety s dvojmetrovými obrami v obrane súpera. Ak hráš hokej vo vysokej intenzite, pravdepodobne na veľmi vysokej úrovni, rozhodne by si sa mal po takto prepracovaných chráničoch ramien pozerať.

Pohodlie na prvom mieste

Chrániče ramien CCM Tacks XF PRO majú anatomický strih. Anatomický strih by mal byť najmä pohodlný, preto je v oblasti ramien i hrudníka prirodzene tvarovaný a bude ti svedčať, ak máš vo výstroji rád viac voľnosti.

Technológie (2)

CCM D3O Smart Material

Tlmenie nárazov

Chránič si poradí aj pri tvrdom náraze zásluhou technológie D3O, ktorá dokáže reagovať na rôznu intenzitu nárazu. Mäkká výstelka rozloží energiu a pevnejšie časti absorbujú silnejšie otrasy. Pena zostáva mäkká a poddajná, pri náraze ale tuhne a obmedzuje riziko zranenia.

Na detail technológie

CCM Aer-Tec

Termoregulačné vlastnosti

Technológia Aer-Tec zavádza do výstroja termoregulačný systém, ktorý kombinuje optimálnu cirkuláciu vzduchu a odparovanie potu.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku