176765

Podložka Thule Newborn Inlay Soft Grey

ID {{ productCode }}

Thule Newborn Inlay Soft Grey je vložka do kočíka pre novorodencov, ktorá poskytuje väčšiu ochranu a pohodlie pre vaše novorodeniatko.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 176765

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Podložka Thule  Newborn Inlay Soft Grey

Podložka Thule Newborn Inlay Soft Grey

58.95
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Farba béžová
Kompatibilita Thule Glide, Thule Urban Glide, Thule Sleek, Thule Spring, Thule Shine

Popis

Thule Newborn Inlay Soft Grey je praktická vložka do kočíka pre novorodencov, ktorá poskytuje extra ochranu a pohodlie pre vaše dieťa. Je určený pre najmenšie deti od narodenia. Bezpečne sa pripevňuje k popruhom a poskytuje vášmu dieťaťu mäkkú, plochú a podpornú vložku.

Pohodlný doplnok ku každému kočíku

Nánožník Thule Newborn Inlay Soft Grey je nepostrádateľným doplnkom každého kočíka, ak chcete svojmu novorodencovi poskytnúť ešte viac pohodlia, komfortu a bezpečnosti na prechádzkach.

Odnímateľný vankúšik na hlavu, ako aj dodatočná podpora nôh zvyšujú pohodlie malých detí počas vašich výletov po okolí. Vložka do kočíka Thule Newborn je skvelým doplnkom na letné dni, ktorý pomáha udržať dieťa v suchu. Konštruktéri spoločnosti Thule vedia, aké náročné je splniť všetky želania a požiadavky bábätiek. Preto navrhli túto novorodeneckú vložku tak, aby sa dala používať od narodenia až po batoľa.

Kompaktný s kočíkmi Thule

Vložka pre novorodencov Newborn Inlay Soft Grey je navrhnutá v atraktívnom sivom dizajne, ktorý bude dokonale ladiť s doplnkami a oblečením vášho dieťaťa v kočíku. Vložka do kočíka je skvelým príslušenstvom pre kočíky Thule. Jeho úlohou je mäkko vyplniť sedadlo kolísky, aby bolo čo najpohodlnejšie aj pre tie najmenšie deti. Bol vytvorený s myšlienkou, aby si vaše dieťa mohlo kedykoľvek pohodlne ľahnúť a odpočinúť si, rovnako ako v kočíku s postieľkou.

Premeňte svoj športový kočík na pohodlný kočík

Športová vložka do kočíka Thule je ideálna aj pre deti, ktoré ešte nevedia samé sedieť. Detská autosedačka Thule Newborn Inlay Soft Grey je vyrobená z mäkkej tkaniny s mäkkou penovou výplňou. Vaše dieťa sa tak bude cítiť pohodlne aj počas horúcich letných dní.

Polohovateľná športová sedačka s výplňou Thule Newborn Inlay Soft Grey vytvára dokonale rovný povrch pre novorodencov. Kompaktný dizajn umožňuje zloženie a uloženie vložky do kočíka, napríklad do rovnako funkčného batohu Thule. Preto ho môžete mať vždy pri sebe bez nadmerného zaťaženia.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku