120053

Plexi CCM VR11 SHORT CUT CE

ID {{ productCode }}

CCM VR11 SHORT CUT CE prináša kombináciu vynikajúcej optickej kvality, krátkeho strihu pre maximálne pohodlie a rýchle inštalácie, čím poskytuje hokejistom certifikovaný zorník, ktorý spĺňa nielen výkonnostné, ale aj bezpečnostné normy.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 120053

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Plexi CCM  VR11 SHORT CUT CE

Plexi CCM VR11 SHORT CUT CE

129.95
109.99
Ušetríš 19.96 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 109.99 €

Parametre

Kategórie veľkostí Senior
Typ produktu plexi pre helmu
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Materiál polykarbonát
Farba čirá (priehľadná)
Priehľadnosť plexi číre prevedenie
Dĺžka rakety štandardná
Odolnosť proti poškriabaniu a zahmlievaniu oderu odolné plexisklo, úprava proti zahmlievaniu
Certifikácia áno

Popis

Vysoko kvalitný zorník Pro s optickou presnosťou a prvotriednym protišmykovým povrchom je teraz ešte vylepšený vďaka inovatívnemu produktu Plexi CCM VRPRO Straight CUT. Táto kombinácia prináša ešte lepší zážitok z hry a poskytuje vám všetko, čo potrebujete pre optimálny výkon na ľade.

Vrchol optickej presnosti

Plexi CCM VRPRO Straight CUT prináša vynikajúcu optickú čistotu, čo znamená, že budete mať vždy jasný a ostro definovaný obraz herného diania. Vďaka tejto technológii si môžete byť istí, že nezmeškáte žiadny detail a budete schopní rýchlo a efektívne reagovať na každú situáciu na ľade.

Nový inštalačný systém zjednodušuje proces nasadenia Plexi CCM VRPRO Straight CUT na vašu prilbu CCM. Časová úspora je kľúčovým prvkom, ktorý vám umožní byť pripravení na hru v priebehu okamihu. Bez straty času sa môžete plne sústrediť na svoj výkon a taktiku. S novým získate optimálnu optickú kvalitu, ktorá zaistí jasný a ostro definovaný výhľad na každý moment hry.

Krátky strih pre maximálne pohodlie a manévrovanie

Vďaka krátkemu strihu prináša CCM VR11 SHORT CUT CE nielen výnimočný výhľad, ale aj maximálne pohodlie a ľahkosť, čo uľahčuje vaše pohyby na ľade. S časovo úsporným inštalačným systémom je zorník ľahko a rýchlo inštalovateľný na vybrané prilby CCM, takže sa môžete čo najskôr vrátiť na ľad.

CCM VR11 SHORT CUT CE je certifikované CE, čo znamená, že spĺňa všetky bezpečnostné normy, aby vaša hra bola nielen výkonná, ale aj bezpečná. Balenie obsahuje kompletnú sadu, vrátane 7 párov obtlačkov s rôznymi farbami, aby ste mohli prispôsobiť vzhľad prilby podľa svojho štýlu a zároveň ju chrániť pred poškriabaním.

Technológie (2)

Anti-Fog

Koniec zahmlievania plexi

Plexisklo je vybavené špeciálnou technológiou Anti-Fog, ktorá zabraňuje zahmlievaniu.

Na detail technológie

Anti-Scratch

Stop škriabancom

Plexi je vybavené vrstvou Anti-Scratch odolnou voči poškriabaniu počas používania.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku