162315

Pánska halová obuv Yonex Power Cushion 65Z3 White Tiger

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju!

Pánska halová obuv Yonex Power Cushion 65 Z White Tiger je skvelou voľbou pre pokročilých a súťažných hráčov bedmintonu.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 162315

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 139.9 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 139.90 €
Pánska halová obuv Yonex  Power Cushion 65Z3 White Tiger

Pánska halová obuv Yonex Power Cushion 65Z3 White Tiger

165.00
139.90
Ušetríš 25.09 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 139.90 €

Parametre

Technológie YONEX Synchro-Fit Insole, YONEX Power Graphite Lite, YONEX Lateral Shell, YONEX Round Sole, YONEX Power Cushion, YONEX Power Cushion +, YONEX Double Russel Mesh, YONEX Toe Assist Shape
Farba biela
Ročná kolekcia 2021/22
Vrchná časť syntetická koža
Materiál strednej časti topánky Synthetic resin
Podrážka Yonex Rubber

Popis

Už nikdy nebudete chcieť inú

Pánska halová obuv Yonex Power Cushion 65Z3 je vhodná pre pokročilých a súťažných hráčov bedmintonu. Samozrejme, dá sa použiť aj pri iných halových športoch. Pri športovaní vám poskytne maximálne pohodlie, dokonalé odpruženie a dokonalú ventiláciu.

Verný partner, ktorý vydrží

Ide o top model od značky Yonex, ktorá je sama o sebe zárukou kvality. Odolný materiál vydrží dostatočnú záťaž, takže bez problémov zvládne každodenné používanie bez toho, aby ste sa museli obávať, že si budete musieť budúci mesiac kupovať nové topánky. 

Novinkou verzie Z2 je úplne nová podrážka Yonex Radial Blade Sole, ktorá poskytuje zrýchlenie vo všetkých smeroch, takže budete pri každej loptičke skôr ako predtým. 

Špička a vrchná časť topánky je vyrobená z jedného kusu materiálu, čo znižuje jej namáhanie a predlžuje životnosť topánky.

Technológie (8)

YONEX Synchro-Fit Insole

Lepší kontakt s obuvou

Špeciálne tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovať väčší kontakt medzi obuvou a chodidlom tak, že je zabezpečená lepšia pohyblivosť, rýchlejšia reakcia pri dynamickej zmene pohybu a efektívnejší prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Power Graphite Lite

YONEX Power Graphite Lite

Power Graphite Lite je materiál, ktorý kombinuje ľahký, tenký grafitový plát (pridaný pre tuhosť podrážky a odolnosť voči skrúcaniu) s pevnou podrážkou z veľmi odolného EVA materiálu. Výsledkom je veľmi odolná obuv, ktorá ponúka vysoký herný komfort a schopnosť rýchlej reakcie na zmeny pohybu.
Na detail technológie

YONEX Lateral Shell

Už žiadne šmýkanie

Lateral Shell je protišmyková technológia na krajoch podrážky, ktorá redukuje straty energie vynaložené k pohybu a maximalizuje jeho efektivitu.

Na detail technológie

YONEX Round Sole

Hladký pohyb a maximálny prenos energie

YONEX Round Sole je navrhnutá pre celkovú podporu rýchlej a hladkej práce nôh. Technológia integrovaná v obuvi minimalizuje straty sily, zabezpečuje hladký pohyb a maximálny prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Power Cushion

YONEX Power Cushion:

Vďaka Power Cushion System sú nárazy v prednej aj v zadnej časti obuvi účinne tlmené dvoma vankúšikmi zo špeciálnej penovej hmoty dvojakej hustoty, čo vo svojom dôsledku zabezpečuje rovnomerné rozloženie prvotného nárazového šoku a účinne tak eliminuje otrasy chodila a celej nohy.

Systém Power Cushion dobre ilustruje video s padajúcim vajíčkom (z výšky 2 m), kedy sa nárazová energia pri dopade prenáša do okolia, vajíčko padá ako do vankúša a bez porušenia sa opäť odráža smerom nahor.

Špeciálna vankúšová vyberateľná vložka Power Cushion s troma zabudovanými stabilizátormi bočnej torzie (dva sú na vnútornej strane obuvi, tretí sa nachádza na vonkajšej strane) vymedzujú správnu polohu a pozíciu chodidla, zabraňuje bočným pohybom chodidla v topánke a navyše zvyšuje celkovú stabilitu obuvi, vďaka čomu účinne znižuje riziko podvrtnutia chodidla.

Na detail technológie

YONEX Power Cushion +

Ešte lepšia absorpcia nárazov

Technológia YONEX Power Cushion + prináša vďaka špeciálnej elastickej živici ešte lepšiu absorpciu nárazov. V porovnaní s pôvodnou technológiou YONEX Power Cushion ide o 25% nárast absorpcie nárazov. Pri teste pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z peny Power Cushion+ bolo vajíčko odrazené do výšky 6 m bez toho, aby sa rozbilo.

Na detail technológie

YONEX Double Russel Mesh

YONEX Shoes: Double Russel Mesh:
Táto super ľahká a odolná sieťovina poskytuje osemkrát lepšiu výmenu vzduchu ako je tomu u bežných materiálov a zabezpečuje maximálny odvod vlhkosti od nohy.

Na detail technológie

YONEX Toe Assist Shape

Palec hore pre podporu chodidla

Tvar obuvi s technológiou Toe Assist Shape kladie dôraz na palec v centrálnej polohe. Vďaka tomu získajú maximálnu podporu i hráči s väčšími palcami. Vedľajším účinkom je väčšia opora tiež pre klenbu chodidla a stabilnejšia päta.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku