91 EUR

Pánska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 LTD Edition čierno-bronzová

Pánska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 v v limitovanom čierno - bronzovom prevedení je určená na zdolávanie tých najnáročnejších ciest, ktoré vás môžu v prírode stretnúť.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 85488

Ďalšia ponuka modelu Speedcross

Pánska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 LTD Edition čierno-bronzová

Pánska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 LTD Edition čierno-bronzová

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Farba čierna
Drop 10 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie muži
Hmotnosť 320 g
Typ behu tréning

Popis

Pánska bežecká obuv Salomon Speedcross 5 v v limitovanom čierno - bronzovom prevedení je určená na zdolávanie tých najnáročnejších ciest, ktoré vás môžu v prírode stretnúť. Podrážka Contagrip vám poskytne trakciu na každom povrchu, a to i na mokrom. Vďaka technológii rýchleho šnurovania Quicklace budete môcť ihneď do akcie a nič vás nebude zdržiavať. Obuv je vhodná pre pokročilejších bežcov. 

Náhled videa

Drží a vydrží, napríklad i horské výbehy s Kilianom

Cesty, blato alebo skaly. Podrážka s technológiou Contagrip® zvládne všetko, čo si len zmyslíte. Niet sa čomu diviť, testuje ju sám Kilian Jornet. Materiál tvorí niekoľko druhov gumy, vždy špeciálne zvolených pre konkrétny typ obuvi. Hlavnými prednosťami podošvy sú vysoká odolnosť a priľnavosť v rôznorodom teréne.

Technológie (5)

OrthoLite®

Zažite pohodlie na neľahkej trase

Stielka OrthoLite® tvorí z hľadiska komfortu kľúčovú časť obuvi. OrthoLite® konštrukciu dopĺňa v oblasti päty EVA pena, ktorá pocit pohodlia v obuvi ďalej umocňuje. S touto vložkou sa nemusíte báť vyraziť na náročné trasy, nakoľko obuvi prepožičiava dodatočné tlmenie, priedušnosť a výdrž.

Na detail technológie

SensiFit™

Zvršok, ktorý sa vám prispôsobí

Zvrchnú časť obuvi má na starosti technológia SensiFit™, vďaka nej vám obuv sadne ako uliata. Nohu pohodlne obopne i spoľahlivo ochráni. Navyše si výborne rozumie so systémom rýchleho viazania šnúrok Quicklace™.

Na detail technológie

EnergyCell+

Rýchlosť a dynamika odrazu sú na prvom mieste

Medzipodrážka EnergyCell+ vyniká v návratnosti energie. Lisovaná pena EVO ľahko tlmí a je vysoko dynamická, takže pri odraze pohltí len minimum energie. Zároveň je však pevnejšia a tvrdšia. Vďaka tomu nachádza využitie v topánkach určených na závody a tempové tréningy.

Na detail technológie

Quicklace™

Stiahni, schovej a bež!

Zabudni na klasické šnurovanie a rozviazané šnúrky pri behu. Patentovaný systém rýchleho zaväzovania Quicklace™ uľahčuje život bežcom aj turistom už nejaký ten piatok. Šnúrky sa vďaka konštrukcii uťahujú vždy rovnomerne a jazdec zaistí, aby sa neuvoľnili. Ak si ich navyše schováš do kapsičky alebo pod gumičku na topánke, už nikdy si ich neprišliapneš.

Topánky s Quicklace™ jednoducho naduješ, utiahneš a bežíš, kým ti pľúca a nohy stačia.

Na detail technológie

Contagrip® MA

Drží a drží, dokonca aj horské behy s Kilianom

Cesty, blato alebo kamene. Podrážka s technológiou Contagrip® zvládne všetko, čo si pre ňu vymyslíš. Nie je sa čomu diviť, testuje ju sám Kilian Jornet. Materiál sa skladá z niekoľkých druhov gumy, ktoré sú vždy špeciálne vybrané pre konkrétny typ obuvi. Hlavnými prednosťami podošvy sú vysoká odolnosť a priľnavosť v rôznorodom teréne.

Písmená MA značia, že si topánka hravo poradí s každým terénom. Špecifické zloženie gumovej podošvy zaistí jej dlhú životnosť a spoľahlivú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu, na tvrdom aj mäkkom povrchu.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku