107.89 EUR

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max je pohodlná, dobre odpružená univerzálna obuv s odolnou grafénovou penou, ideálna na dlhé ultrabehy.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 94928

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max

Pánska bežecká obuv Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Modelový rad Trailfly
Farba zelená
Drop 6 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie muži
typ behu objemová obuv

Popis

Chcete posunúť svoje hranice vzdialenosti a rýchlosti? Nové pánske bežecké topánky Inov-8 Trailfly Ultra G 300 Max boli vytvorené presne na tento účel. Svoj potenciál využijete do poslednej kvapky. Podarilo sa im skombinovať pohodlné a stabilné odpruženie s dokonalou pružnosťou a prispôsobivosťou povrchu. Čerešničkou na torte je úplne nová tlmiaca pena G-FLY s grafénom pre maximálnu odolnosť a návratnosť energie.

Náhled videa

Najtmavšia obuv od spoločnosti Inov-8

TRAILFLY ULTRA G 300 je najviac odpružená obuv, akú kedy spoločnosť Inov-8 vyrobila. Tlmiaca vrstva dosahuje hrúbku 25 milimetrov. To je o 25 % viac ako pri všetkých ostatných "Inovates" v histórii značky. Celkové pohodlie výrazne ovplyvňuje nová 6 mm stielka BOOMERANG, ktorá je vyrobená z vysokoenergetickej peny TPU.

Nielen pohodlné

Kľúčovými a najžiadanejšími vlastnosťami bežeckej obuvi sú nepochybne tlmenie a pohodlie. Pri behu v teréne však okrem pohodlia potrebujete aj maximálnu stabilitu a schopnosť čítať terén, aby ste sa vyhli zraneniu. Preto výrobca použil patentovanú technológiu ADAPTER FLEX - 10 mm hlboký zárez v strednej časti tlmenia, ktorý radikálne zvyšuje pružnosť celej topánky, a tým aj jej schopnosť vnímať terén. Dôležitú úlohu tu zohráva aj 6 mm pokles, ktorý podporuje prirodzenú prácu chodidla.

Nobelova cena za silu

Ďalšou revolučnou inováciou je tlmiaca pena G-FLY. Prvý grafénový tlmiaci materiál na svete. Grafén je materiál ocenený Nobelovou cenou. 200-krát pevnejší ako oceľ, ale zároveň mimoriadne pružný a ľahký. Kombinácia peny a grafénu umožnila dosiahnuť také vysoké hodnoty odolnosti a návratnosti energie, akými sa nemôže pochváliť veľa iných topánok.

Na ceste, nie na ceste

Podrážka TRAILFLY vychádza z osvedčeného konceptu TERRA ULTRA. Základný tvar zátok je veľmi podobný, ale ich rozloženie sa líši. Cieľom bolo maximalizovať flexibilitu celej topánky bez toho, aby sa obetovala špičková priľnavosť určená na univerzálny trail. TRAILFLY sa nebojí dlhých behov po asfalte a podrží vás aj na kamenistej sutine alebo v technickom lesnom teréne.

Perfektne sa hodí

Zvršok je napnutý na najširšom kopyte pre štandardné prispôsobenie. Dokážu sa však veľmi dobre prispôsobiť aj bežcom s užším tvarom chodidla. Uchytenie nohy v topánke je pevné a spoľahlivé, ale zároveň pohodlné. Použité materiály sú dokonalou kombináciou priedušnosti, nízkej hmotnosti a odolnosti. Pri dlhých behoch oceníte dostatok priestoru pre prsty a prirodzenú prácu priečnej klenby. Po celom spodnom okraji je gumová ochrana špičky a podšívka, ktorá chráni pred vlhkosťou a poškodením zvršku.

Na ultra vzdialenosti

TRAILFLY ULTRA G 300 je obuv zrodená pre potreby ultra trailu. Dlhé behy v rôznorodom teréne sú vďaka nim jednoduchšie a pohodlnejšie, než ste si kedy dokázali predstaviť. Pre milovníkov pevnej, stabilnej a spoľahlivej obuvi bude TRAILFLY ideálnou voľbou aj v prípade, že dĺžka bežeckých tratí má ultra parametre.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku