123498

Pánska bežecká obuv adidas Ultraboost 21 Grey Three

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju!

Pánske bežecké topánky adidas Ultraboost 21 Grey Three v sivej farbe využijete na cestách aj ako štýlovú obuv do mesta.

{{ prop.name }}

{{ prop.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 123498

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 138.59 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 116.94 €

Ďalšia ponuka modelu Ultraboost

Pánska bežecká obuv adidas Ultraboost 21 Grey Three

Pánska bežecká obuv adidas Ultraboost 21 Grey Three

179.90
138.59
Ušetríš 41.31 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 116.94 €

Parametre

Modelový rad Ultraboost
Technológie adidas Primeblue, adidas Boost, adidas Torsion System
Farba šedá
Drop 10 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie muži
Hmotnosť 340 g
Povrch cesta
typ behu objemová obuv

Popis

Zažite závratný návrat energie v cestnej bežeckej obuvi adidas Ultraboost , ktorá premení každý krok na malú explóziu. Na nič nečakajte a vyrazte na dlhý, pohodlný a zároveň rýchly beh, pretože nová generácia bežeckých topánok Ultraboost 21 vám vloženú energiu vráti ako bumerang.

6% viac

Ultraboost 21 obsahuje o 6 % viac energetických kapsúl v medzipodrážke. To znamená viac výkonu a pohodlia pri každom kroku a odraze. Vďaka tomu je topánka ťažšia (310 g), ale vďaka inovatívnej technológii BOOST si to môže dovoliť.

Torzný systém LEP

Ak viac BOOST znamená väčšiu návratnosť energie a pohodlie, torzný systém LEP (Linear Energy Push) posúva bežeckú obuv Ultraboost ešte bližšie k výkonu. Stabilizuje topánku, takže sa jej nemusia obávať ani bežci s pronačným chodidlom. A čo viac, Ultraboost 21 je o 15 % dynamickejší vďaka technológii LEP.

Materiály z oceánu

spoločnosť adidas je známa svojím zameraním na používanie recyklovaných plastov získaných z oceánov. Zvršok modelu Ultraboost 21 tvorí tkanina Primeknit+, ktorá nielenže pohodlne obopne chodidlo, ale zároveň šetrí životné prostredie.

Podrážka Continental

Aby bol váš beh poriadne nakopnutý, inžinieri z adidas vybavili podrážku gumou Continental. Rýchlosť máte doslova pod palcom.

model adidas Ultraboost 21 je k dispozícii aj v bielej far be.

Technológie (3)

adidas Primeblue

Primeblue pre lepší svet

Zvršok obuvi je vyrobený ekologickým spôsobom z materiálu Primeblue, ktorý garantuje minimálny 50% podiel materiálu z recyklovaného plastu. Táto obuv tak pomáha redukovať plastový odpad, ktorý sa kopí v oceánoch. Prebehnite sa v nich pre dobrý pocit z pohybu a pre lepší pocit na duši.

Na detail technológie

adidas Boost

Nepotrebujete krídla, nakopne vás revolučná pena

Dochádza vám s blížiacim sa koncom zápasu šťava? Technológia Boost prichádza s revolučnou penou v podošve, ktorá vás nakopne prívalom novej energie. Tisícky energetických kapsúl sa aktivujú pri každom dopade a pri odraze sa budete cítiť ako vymenený človek na štarte športového podujatia.

Na detail technológie

adidas Torsion System

Technológiu TORSION® SYSTEM firma adidas používa od roku 1989 (ZX 8000), aby jej obuv umožňovala pohyblivosť nohy v jej prirodzenom rozsahu a súčasne aby chránila nohu pred prílišným skrútením.

Samotné skrútenie (torzia) je vlastne len popis pohybu, pod ktorým sa myslí protismerné skrútenie daného predmetu. V závislosti na materiáli, tvare a konštrukcii je torzný pohyb viditeľný (napr. handra na umývanie, papier), alebo sa odohráva len na molekulárnej úrovni (napr. tanier, oceľový nosník) a zostáva preto našim okom neviditeľný. Čo sa týka nohy, dochádza k skrúteniu medzi prednou a zadnou stranou nohy.

Samotný tento pohyb vzniká v priehlavku prostredníctvom 5 malých kostičiek. Prirodzený rozsah pohybu je zhruba 30° smerom dovnútra (mediálne) a asi 15° smerom von (laterálne). Torzný pohyb nohy je pohyb pasívny, tzn. že tento pohyb nie je vyvolávaný svalovou kontrakciou, ale je to skôr reakcia na zaťaženie nohy. Torzný pohyb je elementárnym pohybom na udržovanie rovnováhy a stability a vzniká vďaka kĺbovým spojeniam v priehlavku.

TORSION SYTEM v športovej obuvi má teda za úlohu umožňovať prirodzený torzný pohyb počas zaťaženia (30°/15°), súčasne má ale chrániť pred výrazne zväčšeným torzným pohybom, ako aj pred poranením priehlavku. Aby mohol systém plniť túto funkciu, musia byť torzné elementy (červená elipsa - umožňuje torzný pohyb) a torzný prvok (biela elipsa - obmedzuje torzný pohyb na prirodzený rozsah) vzájomne presne zladené.

V závislosti na oblasti použitia a športovom odvetví je možné použiť rôzne typy konštrukcie torzného systému (V-Torsion, 3D-Torsion, asymetrické torzné prvky, extended Torsion, atď.)

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku