35938

Nosič kajaku Thule Hullavator Pro

ID {{ productCode }}

Nosič kajakov Thule Hullavator Pro 898 je z oceľovej konštrukcie a okrem dlhej životnosti sa postará o bezpečnosť vašich kajakov.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 35938

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nosič kajaku Thule Hullavator Pro

Nosič kajaku Thule Hullavator Pro

729.00
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu nosič
Vhodný pre prevoz Kajak
Umiestnenie nosiča strecha
Farba strieborná
Hmotnosť 17,5 g
Nosnosť 35 kg
Kompatibilita so systémom jedného kľúča áno
Rozmery 89.7 x 15.2 x 42.3 cm
Vhodné tyče Thule WingBar Evo, Thule WingBar, Thule WingBar Edge, Thule SquareBar Evo, Thule ProBar Evo

Popis

Nosič kajakov Thule Hullavator Pro 898 vám umožní stráviť na vode čo najviac času i mimo najbližšiu rieku či vodnú plochu. S nosičom naložíte kajak na strechu vozidla a bezpečne preveziete. Získate tým úplne nové možnosti k rozvíjaniu vlastných schopností trénovaním v kvalitnejších podmienkach, než na aké ste zvyknutí.

Nosič je použiteľný iba s tyčami Thule ProBar, aby bola zaručená dostatočná vzdialenosť od vozidla počas nakladania a vykladania.

Uľahčite si prácu pri nakladaní a vykladaní

Perfektné uľahčenie pri nakladaní a vykladaní kajaku predstavujú plynové vzpery, ktoré znížia hmotnosť kajaku o 18 kilogramov. Super fungujú tiež dvojité vysúvacie ramená, ktoré spustia kajak až o jeden meter a vy sa nebudete musieť toľko namáhať.

Polstrovanie proti otlčeniu

Pri preprave chráni kajak osem oporných bodov s polstrovaním proti akémukoľvek poškodeniu. Upevnenie zabezpečia popruhy Thule a praktický kotviaci systém Quick Draw, vďaka ktorému upevníte kajak na prednej i zadnej časti.

Pádlujte v dvojici

Každý nosič je určený pre jeden kajak. Na vozidlo si však môžete umiestniť až dva nosiče, a tým pádom prevážať dva kajaky. Nosič poskytuje pohodlné a presné uloženie kajaku do šírky 80 cm a hmotnosti 35 kg. Nebojte sa preto vziať si na vodu spoločníka a podeľte sa s ním o svoju radosť.

Kvalita splatí investíciu

Na nosiči sa nešetrilo a oproti klasickému hliníku je vyrobený z ocele. Dvojite potiahnutá oceľová konštrukcia je odolná voči korózii a zaručí oveľa dlhšiu životnosť. Nosič vám preto dlho vydrží a investíciu bohate splatí.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku