107.99 EUR

Juniorská tenisová raketa Babolat Pure Aero RAFA 26

Babolat Pure Aero Junior 26 Rafa je profesionálna raketa, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší mladí hráči.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 91567

Ďalšia ponuka modelu Pure Aero

Juniorská tenisová raketa Babolat Pure Aero RAFA 26

Juniorská tenisová raketa Babolat Pure Aero RAFA 26

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Ročná kolekcia 2021
Výška hráča nad 140 cm
Vek od 142 cm výšky
Vypletená raketa áno
Hmotnosť tenisovej rakety 250 g
Presný rozmer hlavy 645 cm2 (100 in2)
Dĺžka rakety 660 mm (26.0")
Vyváženie rakety 325 mm
Vzor výpletu 16 x 19
Farba žltá
Určené pre kategóriu hráčov deti
Zameranie komfort

Popis

Babolat Pure Aero Junior 26 Rafa je profesionálna raketa, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší mladí hráči. Touto raketou, pomenovanou po tenisovej legende Rafaelovi Nadalovi, oslavuje Babolat 20 rokov spolupráce s týmto svetovým tenistom.

Táto raketa využíva najlepšiu možnú technológiu, ktorá umožňuje skvelý spin pri rýchlych loptičkách a maximálnu kontrolu nad údermi. Okrem skvelých funkčných vlastností oceníte aj nový žlto-fialový dizajn, ktorý len podčiarkuje originalitu rakety.

Raketa je vhodná pre juniorských tenistov s výškou nad 142 cm.

 

Svetoznáma francúzska značka Babolat je popredným výrobcom tenisového vybavenia. V ponuke tejto značky nájdete tenisové rakety, hroty, loptičky, obuv, textil, batohy, tašky atď. Vybavenie tejto značky používajú špičkoví tenisti ako Rafael Nadal, Jo-Wilfried Tsonga, Dominic Thiem, Kristýna Plíšková, Karolina Plíšková, Garbiñe Muguruza, Caroline Wozniacki a mnohí ďalší.

Technológie (4)

Babolat Aero Modular 3

Rýchlejší náprah

Rám sa môže pochváliť vylepšenou technológiou Babolat Aero Modular 3. Výrobcovia sa zišli s expertmi na aerodynamiku z Ace Engeneering, ktorí spolupracujú s armádnymi zložkami. Jedinečná aerodynamickosť, ktorá vylepšuje priechodnosť vzduchom o viac ako 11%, poskytuje hráčovi pri odohraní loptičky rýchlejší náprah a lepší spin. Na túto technológiu na kurte spoliehajú i Rafael Nadal alebo Jo-Wilfied Tsonga.

Na detail technológie

Babolat Cortex Pure Feel

Bezchybne tlmí vibrácie

V spolupráci s francúzskou spoločnosťou SMAC, ktorá pôsobí v aeronautike, vyvinula značka Babolat najnovšiu technológiu Cortex Pure Feel. Aktívne filtruje a tlmí nežiadúce vibrácie s vysokou frekvenciou, ktoré vznikajú pri údere do loptičky a naopak vibrácie o nízkej frekvencii,ktoré zabezpečujú cit pre loptu, sú vďaka tomuto systému prepúšťané až do ruky.

Výsledok ocení každý hráč – perfektný cit pre loptu, väčšia sila a kontrola nad každým úderom a jedinečný pôžitok pri hre.

Cortex Pure Feel

Na detail technológie

Babolat Carbon Ply Stabilizer

Počúvne na slovo

Výrobcovia pridali do jadra rakety novú generáciu vysoko výkonných uhlíkových vlákien od svetovej spoločnosti Chomarat. Vďaka technológii nazývanej CarbonSply Stabilizer poskytuje raketa svojmu majiteľovi ďaleko väčšiu kontrolu a dokonalú stabilitu pri každom údere. Tieto vlastnosti majú veľký vplyv na presnosť loptičky, teda teraz budete súpera zásobovať milimetrovými ranami k lajnám.

Na detail technológie

Babolat FSI Spin

Perfektný spin

Otvorenejší spôsob vypletania, posunutý sweet spot a podlhovastý tvar priechodiek na 6. a 12. hodine umožní lepší pohyb strún a tým pádom generujú maximálny spin.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku