1388625

Postupujem do štvrťfinále!: IIHF24_7

Holder Bauer POWERFLY

ID {{ productCode }}

Holder - holder, Vhodnosť na športy ľadový hokej

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1388625

7 % zľava

Postupujem do štvrťfinále!
9
37
32

Kód kupónu:
IIHF24_7
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Holder Bauer  POWERFLY

Holder Bauer POWERFLY

79.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Typ produktu holder
Pohlavie ženy, muži
Odporúčaný štýl korčuľovania speed
Vhodnosť na športy ľadový hokej

Popis

Holder Bauer Power Fly bol po mnohoročnom vývoji prvýkrát predstavený v rámci uvedenia špičkových korčulí Vapor Hyperlite 2, do ktorých sme ho múdro zakomponovali. Pretože nám ale bolo jasné, že jeho revolučná konštrukcia, vďaka ktorej sa dokáže ohýbať, zaujme aj hráčov, ktorí štandardne preferujú iný rad korčúľ, rozhodli sme sa tento prelomový holder zaradiť do predaja aj samostatne.

Holder, ktorý ocení každá hokejová korčule

Predný stĺpik holdera Power Fly je tuhý. Vďaka tomu oveľa ľahšie preberá energiu, ktorú pri odraze do korčule vkladáte. Výsledkom je väčšia sila a istota pri krokoch, čo umožňuje nevídanú akceleráciu a možnosť spontánnych a rýchlych rozjazdov. Vďaka tomu budete pri každom kotúči, pri každej šance a každom dôležitom okamihu hry oveľa skôr ako ostatní hráči na ľade.

Je to však zadný stĺpik, ktorý vďaka svojej pružnosti robí z Power Fly doposiaľ nevídaný typ holderu. Variabilný stĺpik zareaguje na každý váš prudký pohyb. Vďaka tomu môžete na ľade spontánne meniť smery, impulzívne sa vrhať do otočiek či dravo napádať súpera.

Keď zlepšenie, tak poriadne

Holder Power Fly navyše disponuje hyperbolickým mostíkom, ktorý zvyšuje silu, ktorá je potrebná pri prudkých zrýchlení. Vyššiu stabilitu a rovnováhu, ktorú vám mostík dodáva, zase oceníte pri nečakaných otočkách či zmenách smerov korčuľovania. Hyperbolický mostík totiž všetky už aj tak parádne klady holderu ešte umocnia.

Ako holder spolupracuje s čepeľami korčúľ?

Inovácie sa dočkal aj kanálik na ostrie, ktorý tlmí vibrácie spôsobené trením noža o ľad pri korčuľovaní. Výsledkom je až o 50% lepšia interakcia medzi holderom a čepeľou.

Pre Power Fly boli priamo vyvinuté nože FLY-TI (s titánovým poťahom) a FLY-X.

Pozor tento holder nie je kompatibilný so staršími typmi nožov Pulse TI a Pulse.

Hokejová výbava pre rýchle a mrštných hráčov

Holder Power Fly je ideálny pre všetkých dravých hráčov, ktorí si zakladajú na maximálne rýchlom štýle hry a obratnom pohybe na ľade. Nie je naopak príliš vhodný pre hokejistov, ktorí vyznávajú silové korčuľovanie s dlhšími odrazmi.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku