82046-37-436

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 Senior 14 palcov

ID {{ productCode }}

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 SR pre náročnejších amatérskych hráčov s technológiou, ktorá účinne zabraňuje zápachu a ničí baktérie.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 82046-37-436

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Hokejové rukavice WinnWell  AMP700 Senior 14 palcov

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 Senior 14 palcov

94.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Senior
Typ produktu Hokejové rukavice
Vhodnosť na športy ľadový hokej
Výkonnostná trieda hráča poloprofesionálny hokej, kontaktné amatérske súťaže
Sezóna 2020/21
Stupeň ochrany zvýšená
Strih univerzálny
Farba modrá
Vonkajší materiál (horná strana rukavíc) polyester
Prevedenie prstov 3-dielne členené prsty
Prevedenie palca 2-dielny s plastovými vložkami
Materiál dlane mäkká dlaň s výstužou
Technológia Cleansport NXT
Hodnotenie podľa stupňa ochrany
80
Hodnotenie komfortu
80
Hodnotenie podľa reálnej životnosti
80
Naše odporúčanie na nákup pomer výkon/cena)
9
Hodnotenie použitej technológie
80

Potrebujete poradiť?

Popis

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 ocenia nároční amatérski hráči, ktorí chcú kvalitu za rozumnú cenu. Odolné rukavice s dvojdielnym palcom poskytnú dostatočnú ochranu pre nenáročných hobby hráčov.

Neobmedzený pohyb

Rukavice sú pohodlné vďaka svojmu materiálu a strihu a zároveň poskytujú spoľahlivú ochranu rúk. Vďaka dvojdielnemu palcu budete mať lepšiu kontrolu nad hokejkou, takže strely a prihrávky budú od vašej hokejky odlietavať presne.

Vynikajúca ochrana a odolnosť

Vďaka vonkajšiemu odolnému polyesteru a vnútornej PE pene budú vaše ruky chránené pred sekerami súperov a tvrdými nárazmi na obruči.

Odolná dlaň

Dlaň rukavice je na najviac namáhaných miestach zosilnená. Vďaka tomu má dlaň rukavice dlhú životnosť.

Technológie (1)

Cleansport NXT

Winnwell Cleansport NXT

Pre dokonalé potlačenie nežiadúceho zápachu výstroja je použitá patentovaná technológia Winnwell Cleansport NXT. Táto patentovaná technológia dokáže bezpečne a zdravotne nezávadne, pomocou prírodných enzýmov odstrániť zápach z hokejového výstroja.

Po takmer osemročnom výskume sa podarilo nemožné: zabezpečiť odstránenie zápachu z hokejového výstroja. Zjednodušene by sa dala technológia NXT vysvetliť ako reakcia materiálu NXT, ktorá sa automaticky spustí pri potení, pričom sa enzýmy napustené v látke automaticky aktivujú. Po aktivácii sa začínajú uvoľňovať enzýmy, ktoré dokážu odbúrať organické materiály a nežiadúce baktérie zápachu. Enzýmy sa uvolňujú tak dlho pokiaľ nie sú všetky škodlivé mikroorganizmy odstránené. Odstránené baktérie sa strávia podobne ako jedlo a látka tak zostane opäť čistá. Samočistiaca schopnosť funguje po celú dobu životnosti chráničov. Bezpečné, efektívne a cenovo dostupné riešenie má veľký potenciál rozšíriť sa aj do ostatných športov ako aj iných odvetví.

Chrániče vďaka tejto jedinečnej technológií už budú len voňať a nepríjemný pach z výstroja bude preč. Použitie technológie NXT je úplne ekologicky nezávadné a nezaťažuje životné prostredie.

To, že je výstroj vybavený touto skvelou technológiou poznáte podľa charakteristického loga NXT, ktorým je potlačená výstelka chráničov.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku