Cvičenie a posilňovanie

Potrebujete mať špičkovú formu? Nespoliehajte sa len na skupinové tréningy. Zamerajte sa tiež na individuálnu prípravu s posilňovacími pomôckami. Pomôcky na cvičenie majú svoje miesto u všetkých športovcov, ktorí to chcú niekam dotiahnuť. Hbité nohy nestačia, musíte mať zohraté celé telo. Pomôcky na posilňovanie vám zlepšia obratnosť, rýchlosť i koordináciu.

Zobrazené produktov 1–1 z 1

Tu sme bohužiaľ mimo hru :(

Tebou zadaný výraz sa nám nepodarilo spojiť so žiadnym produktom v našej databáze.

Nevadí, skús to znova. Alebo nám napíš. Radi ti pomôžeme s hľadaním.

  • Výpredaj

Kompresné nohavice - Senior, unisex, Farba čierna, Strih compression, Suspenzor nie, Suché zipsy na pripevnenie cievok nie, Vhodnosť na športy…

638.51 €
na sklade 2 ks 26.06. u vás

Vybičujte sa na ľade k hviezdnemu výkonu a trénujte aj vo voľnom čase. Posilňovacie slučky, balančné podložky, tréningové laná i obyčajné švihadlo vám zefektívnia kondičný tréning. A odporová guma vám ho dokáže pokojne niekoľkokrát zosilniť.

Telo hokejistu musí vydržať poriadnu nálož. Nevyjdite z cviku a posilňujte s cvičebnými pomôckami. Ak nemáte k dispozícii vybavenú posilňovňu, pomôcky na domáce posilňovanie vás udržia v ideálnej kondícii. Vďaka nim bude mať tréning vždy úroveň, aj keď budete s posilňovacími pomôckami na doma cvičiť v obývačke.

Potrebujete si vylepšiť fyzičku? So športovým vybavením na posilňovanie vypilujete aj tie najmenšie nedostatky. Dávate do hokeja všetko? Potom nezabudnite ani na vyváženú stravu, nech sa môžu hodiny strávené cvičením poriadne prejaviť.

Vedeli ste, že hokejový tréning nie je len o hokeji. Spestrite si hokejovú prípravu cyklistikou, behom, basketbalom alebo si zahrajte napríklad futbalgolf. Aby ste patrili k hokejovým jednotkám, vždy dbajte na všestranný pohyb a rôznorodé vybavenie na cvičenie.