1382826

MS v hokeji sú tu!: IIHF24_5

Drevená hokejka CCM JOFA Senior

ID {{ productCode }}

Drevená hokejka - Senior, Amatér, Farba čierna biela, Materiál drevo, Celková dĺžka 171 cm, Geometria gripu klasická - zaoblené hrany, Materiál čepele drevo + plast ABS + laminát

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1382826

5 % zľava

MS v hokeji sú tu!
0
57
46

Kód kupónu:
IIHF24_5
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Ďalšia ponuka modelu Ultimate

Drevená hokejka CCM  JOFA Senior

Drevená hokejka CCM JOFA Senior

42.99
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Kategórie veľkostí Senior
Výkonnostná trieda hráča Amatér
Modelový rad Ultimate
Typ produktu hráčska hokejka
Farba čierna, biela
Materiál drevo
Flex 85
Sezóna 2023/2024
Dĺžka (od konca po pätku) 152 cm
Celková dĺžka 171 cm
Zahnutie čepele P29
Kick point (bod ohybu) stredne nízky bod vyváženia
Uprednostňované miesto strely Predbránkový priestor, Priestor medzi kruhmi
Geometria gripu klasická - zaoblené hrany
Materiál čepele drevo + plast ABS + laminát
Vhodnosť na športy ľadový hokej

Popis

Drevená hokejka CCM Ultimate JOFA Senior je palica z dreva pre dospelých hokejistov. Drevené hokejky sú ťažšie ako kompozitové hokejky, ale zase sú odolné a predovšetkým cenovo dostupné. Skvele ti poslúži aj pri hokeji na ulici, kedy vydrží nárazy o betón či asfalt a zahráš si s nimi aj hokejbal a inline hokej.

Drevené hokejky ale majú svoje výhody aj na ľade. Získaš s nimi viac citu pre prácu s pukom a sú odolnejšie proti sekerám do hokejky. Hlavným plusom je ale nižšia cena, preto po nich najčastejšie siahajú rekreační hokejisti.

Hobby hokejka, ktorá ti dá privoňať vyššej triede

Drevená hokejka CCM Ultimate JOFA Senior je hokejka pre hobby hokejistu. Dočkáš sa od nej lepšej práce s pukom než s najlacnejšími modelmi a oceníš jej ľahkosť. Kvalitu prevedenia poznáš aj pri strelách v ohybe hokejky a výslednej rýchlosti a presnosti strely. Drevená hokejka CCM Ultimate JOFA Senior je dobrou voľbou, pokiaľ chodíš na ľad pravidelne raz týždenne.

Ako si vybrať ohyb alebo tvrdosť hokejovej palice

Flex čiže tvrdosť hokejky ovplyvňuje pružnosť hokejky. Čím nižší ohyb si vyberiete, tým pružnejšia bude hokejová palica. Nižšie ohyby sa preto odporúčajú technickým a menším hráčom, najčastejšie útočníkom. S nižšou tvrdosťou sa tiež lepšie rozvíja technika mladých hráčov.

Vyššia flexibilita znamená tvrdšiu hokejovú palicu a menšiu šancu na jej zlomeninu. To je tiež dôvod, prečo sa odporúča pre silnejších hráčov, skôr obrancov a vysokých hráčov. Vyšší flex ale neznamená dlhšiu životnosť.

Pozor, ak hokejku skrátiš, jej flex sa zvýši. Preto neodporúčame deťom a juniorom kupovať seniorské hokejové palice, ktoré sa skrátia, ale vyberajú si hokejové palice prispôsobené ich vekovej kategórii.

Naopak, ak k hokejke pridáš nadstavec, flex sa zníži. Preto neodporúčame nastaviť hokejové palice deťom a hráčom, ktorí prerástli pôvodnú dĺžku palice.

Zahnutie CCM P29

Mierne zahnutá čepeľ s oblou špičkou ako stvorená na presné strely a precízne prihrávky. Je vhodná tiež na tečovanie striel pred bránkou a strely backhandom. Stručne povedané, je to najuniverzálnejší háčik, ktorý je najobľúbenejší u profesionálov a amatérov pre všetky typy záberov.

Posielajte bránkové údery z modrej

Drevená hokejka CCM Ultimate JOFA má stredný kick point, ktorý najlepšie ukáže svoje vlastnosti pri streľbe z modrej čiary a medzikružia. Palica má bod ohybu v strede hokejovej palice a môžete strieľať silové výstrely s nárazom a ťahom bez rizika zlomenia.

Stredné hokejové palice Kickpoint

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku