27.96 EUR

Dievčenská sukňa BIDI BADU Zina Tech Skort Dark Blue

Dievčenská sukňa BIDI BADU Zina Tech Skort Dark Blue z polyesteru a elastanu má vnútorné kompresné šortky ideálne na tenisové loptičky.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 150501

Dievčenská sukňa BIDI BADU  Zina Tech Skort Dark Blue

Dievčenská sukňa BIDI BADU Zina Tech Skort Dark Blue

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Pohlavie dievčatá
Farba modrá
Ročná kolekcia 2022

Popis

Tmavomodrá dievčenská sukňa BIDI BADU Zina Tech Skort Dark Blue z polyesteru a elastanu má vnútorné kompresné šortky ideálne na tenisové loptičky. Predĺžený strih s obšitím vám poskytuje voľnosť pohybu počas hry. Táto sukňa je vyrobená z príjemného ľahkého materiálu, ktorý rýchlo schne.


Technológie (2)

BIDI BADU Magic Dry

Čarovný materiál

Technológia MAGIC Dry sa stane vašim najlepším priateľom pre udržanie pocitu sucha a chladu i v tých najhorúcejších momentoch na kurte. Vysoko kvalitný polyesterový materiál sa postará o efektívny odvod potu od tela na povrch tkaniny, kde sa prirodzene odparí. To vám zaručí vysoký komfort po celý čas pohybu i pri maximálnej záťaži, jednoducho BIDI BADU.

Na detail technológie

BIDI BADU Magic Move

Pohyb bez obmedzenia

Technológia MAGIC Move vám umožňuje v každý moment na kurte podať ten nejlepší výkon. Váš pohyb nie je ničím obmedzovaný. Strečové a funkčné materiály sa postarajú o vzdušný pohyb a budete sa cítiť ľahší a rýchlejší, jednoducho BIDI BADU.

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku