155473

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM: rolandgarros-23

Detská tenisová raketa Wilson Clash 25 v2.0

ID {{ productCode }}

Detská tenisová raketa Wilson Clash 25 v2.0 pre mladé talenty vo veku 8-10 rokov (nad 130 cm) zaujme svojou pružnosťou a ľahkou silou.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 155473

Zľava 13 %

ZĽAVOVÝ GRANDSLAM
7 den
21
42
40

Kód kupónu:
rolandgarros-23
Cena s kupónom:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} €

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 110 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 110.00 €

Ďalšia ponuka modelu Clash

Detská tenisová raketa Wilson Clash 25 v2.0

Detská tenisová raketa Wilson Clash 25 v2.0

125.00
110.00
Ušetríš 15.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 110.00 €

Parametre

Modelový rad Clash
Technológie Wilson Parallel Drilling, Wilson Torsional Bending, Wilson Vertical Bending, Wilson Horizontal Bending, Wilson FortyFive
Ročná kolekcia 2022
Výška hráča 128 - 142 cm
Určenie pre vekovú kategóriu 8-10 rokov
Vypletená raketa? áno
Materiál 100 % grafit
Hmotnosť tenisovej rakety 240 g
Presný rozmer hlavy 645 cm2 (100 in2)
Dĺžka rakety 635 mm (25.0")
Vyváženie rakety 305 mm
Vzor výpletu 16 x 19

Popis

Detská tenisová raketa Wilson Clash 25 v2.0 pre mladé talenty vo veku 8-10 rokov (nad 130 cm) zaujme svojou pružnosťou a ľahkou silou. Druhá generácia revolučnej rakety Clash prináša vylepšené mapovanie uhlíka pre zvýšenie stability rámu pri zachovaní bezprecedentnej flexibility. Nové technológie horizontálneho, vertikálneho a torzného ohýbania pomáhajú hráčovi s rôznym ovládaním švihu.

O 16 % väčší sweetspot deti nesklame, ani keď nie sú v najlepšej forme. 

(R)evolúcia po druhýkrát

Nástupca revolučného modelu Clash šokuje nielen pôsobivou údernou silou bez straty kontroly, ale aj svojím vzhľadom. Dizajn najvyšších modelov Clash 100, Clash 100 PRO a Clash 98 má na ráme rakety reliéfny nápis Clash. Tento úplne jedinečný prvok, ktorý sa v tenisovom svete ešte nikdy neobjavil, je odvážnym krokom spoločnosti Wilson, ktorý dodáva rakete na jedinečnosti.

V kombinácii s pogumovaným rámom v extravagantnej farebnej schéme Anodized Elastic Infrared okamžite upúta pozornosť všetkých zvedavcov. 

Šetrné k životnému prostrediu

Plastové časti rakety, ako je horný kryt rámu, priechodky na struny a koncovka rukoväte, sú vyrobené z ekologického materiálu Agiplast. Je biologicky rozložiteľný a nepoškodzuje prírodu.

Detský súboj

Detská verzia hry Clash 25 v2.0 je kópiou verzie pre dospelých so všetkými jej technológiami. Hovoríme o špičkovej tenisovej rakete pre talentované deti s turnajovými ambíciami. Raketa je výnimočná svojou pružnosťou, ktorá šetrí detskú ruku pri dlhodobom zaťažení. Je to dôležité najmä pre budúci fyzický vývoj dieťaťa. V kombinácii s viacvláknovou väzbou ide o skvelú kombináciu, ktorá deťom poskytne vynikajúce pohodlie a mimoriadnu pevnosť. Štandardná veľkosť hlavy rakety 645 cm2 je dobrou prípravou na budúci prechod na raketu pre dospelých.

 

- Michal Bayerl, tenisový tréner 2. triedy, Tenisový test -

Technológie (5)

Wilson Parallel Drilling

Wilson Parallel Drilling

 Technológia Parallel Drilling prináša viac komfortu, zväčšuje sweet spot a zlepšuje celkový cit. Ide o vyvrtávanie tzv. prechodiek (dierok, kadiaľ sa preťahuje výplet)  inakšie ako v pravom uhle, ako to bolo doposiaľ, ale v rovnakej symetrii a uhloch po celej dĺžke rámu. 

Na detail technológie

Wilson Torsional Bending

Stabilnejšie ako kedykoľvek predtým

Patentované mapovanie rámu rakety pomocou torzného ohybu karbónu pomáha stabilizovať celú konštrukciu pri údere loptičky mimo sweetspotu. Môžete sa plne sústrediť na dianie na kurte bez obáv, že vám raketa v ruke urobí neporiadok.

Na detail technológie

Wilson Vertical Bending

Podporuje moderný swing

Technológia Vertical Bending pomáha loptičke zostať dlhšie na strunách, čo zvyšuje kontrolu, cit a rotáciu. Táto technológia je založená na modernom vertikálnom vedení švihu.

Na detail technológie

Wilson Horizontal Bending

Tradičné ovládanie lopty

Pre hráčov s tradičným horizontálnym vedením švihu je tu technológia Horizontal Bending. Vďaka tomu má raketa najlepšiu pružnosť na trhu a zlepšuje kontrolu loptičky pri priamych úderoch bez veľkého spinu.

Na detail technológie

Wilson FortyFive

Pripojenie k lopte

Patentom chránená technológia FortyFive° zvyšuje pružnosť a stabilitu rámu, aby sa pri kontakte s loptičkou vytvoril pocit väčšieho spojenia. Táto technológia podporuje moderné riadenie švihu pretekárskych hráčov, ktoré sa vykonáva vo vertikálnom smere.

Na detail technológie

Objavuje sa v témach

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku