1422100

Detská tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Indian Teal/Star White

ID {{ productCode }}

Detská tenisová obuv - Odporúčaný povrch antuka, Farba modrá, zápasové a turnajové nasadenie klubové a amatérske nasadenie tréning

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1422100

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Detská tenisová obuv K-Swiss  Hypercourt Express 2 HB Indian Teal/Star White

Detská tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Indian Teal/Star White

83.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2024
Farba modrá
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie, tréning, klubové a amatérske nasadenie
Materiál vrchnej časti elastická ultraodolná syntetická látka, sieťovina, syntetická koža
Materiál medzipodošvy K-Swiss K-EVA
Materiál podošvy: K-Swiss AÖSTA 7.0

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Detská tenisová obuv K-Swiss Hypercourt Express 2 HB Indian Teal/Star White na antuku pre ambicióznych juniorov ponúka odolnosť, ľahkosť a skvelú stabilitu. Táto obľúbená obuv je takmer totožná s najpredávanejším modelom K-Swiss Hypercourt Express 2 pre dospelých. Táto ľahká, pohodlná a priedušná obuv bola vyrobená pre súťaživých juniorských hráčov, ktorí od svojej obuvi vyžadujú vysoký výkon a špičkový dizajn.

Inovácia k dokonalosti

Ako urobíte najpredávanejší model tenisovej obuvi Hypercourt Express ešte lepší? Uberte pár gramov hmotnosti vďaka ultraľahkej tlmiacej medzipodrážke SurgeLite, pridajte konštrukciu Seamfree a chráňte zvršok pomocou DuraWrap Flex, pružného materiálu, ktorý eliminuje potrebu došľapovania. Nový dizajn z nej robí moderného partnera pre agresívnych tenistov s túžbou po víťazstve.

História spoločnosti K-Swiss

Značka K-Swiss má európske korene. Dvaja švajčiarski bratia vždy snívali o vlastnej obuvníckej spoločnosti. Svoj sen sa im podarilo uskutočniť v USA v Kalifornii v roku 1966. Ako vášniví lyžiari sa pri navrhovaní svojich prvých tenisiek inšpirovali koženými lyžiarskymi topánkami a svoje know-how zdokonaľujú dodnes. Dnes je spoločnosť K-Swiss jedným z najúspešnejších výrobcov špičkovej tenisovej obuvi a textilu v USA. Postupne sa snaží expandovať na ďalšie trhy a v posledných rokoch si získala popularitu aj v Európe.

Ešte lepšie, ako sme dúfali

Inovatívny model Hypercourt Express 2 HB z radu K-Swiss je nástupcom najobľúbenejšej série. Je o niečo ľahší ako predchádzajúci model, ale stále si zachováva svoju povestnú stabilitu, odolnosť a vynikajúci komfort. Topánka je vybavená 8 najmodernejšími technológiami, vďaka ktorým je hra na antukovom kurte mimoriadnym zážitkom. Či už ste hráč na klubovej úrovni alebo špecialista na turnaje, tenis v tejto topánke posunie váš výkon o krok ďalej.

- Michal Bayerl, tréner 2. triedy, TenisovyTest.cz -

Technológie (6)

K-Swiss DuraWrap Flex

Odolnosť a flexibilita

Odolná vonkajšia konštrukcia DuraWrap Flex z veľmi ľahkého a flexibilného materiálu, ktorý obuv spoľahlivo chráni pred poškodením. Táto verzia štítu sa navyše jednoducho prispôsobuje pohybu a od samého začiatku je obuv veľmi pohodlná a nevyžaduje extra čas na vyšliapnutie.

Na detail technológie

K-Swiss K-EVA

Pokročilé tlumenie

Špeciálna K-EVA pena firmy K-Swiss v medzipodešve pre vynikajúce tlmiace vlastnosti a odolnejšiu podrážku. Zabudnite na tvrdé došľapy a nepríjemné vibrácie do kĺbov.

Na detail technológie

K-Swiss DragGuard

Vydrží veľa

Špeciálna ochrana obuvi DragGuard zo silnejšieho a odolnejšieho materiálu je navrstvená v kritických miestach obuvi na špičke a päte, kde dochádza k najväčšej záťaži a treniu pri extrémnom pohybu a sklzoch.

Na detail technológie

K-Swiss AÖSTA 7.0

Odolná guma

Podrážka z mimoriadne hustej a odolnej zmesi gumy AÖSTA 7.0 pre vynikajúcu trakciu na každom povrchu a s dlhou životnosťou.

Na detail technológie

K-Swiss Seamfree

Bezšvíková konštrukcia

Špičková technológia tepelného spájania zvrchného materiálu Seamfree na sebe viaže syntetická vlákna a kostru obuvi z TPU bez použitia šitia. Obuv je potom pevnejšia a odolnejšia.

Na detail technológie

K-Swiss Heel Grip Lining

Kotva v obuvi

Výstelka obuvi na päte Heel Grip Lining je vyrobená zo špeciálnych vlákien, ktoré sa starajú o prichytenie k ponožke a zamedzujú tak pohybu chodidla v zadnej časti obuvi i pri veľmi agresívnej hre.

Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku