1417640

Dámska tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Women Clay Navy/Pink

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Dámska tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 na všetky povrchy pre skúsených a závodné hráčky s vynikajúcou trakciou, stabilitou a odolnosťou.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1417640

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Dámska tenisová obuv Yonex  Eclipsion 4 Women Clay Navy/Pink

Dámska tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 Women Clay Navy/Pink

180.00
143.90
Ušetríš 36.10 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 143.90 €

Parametre

Odporúčaný povrch antuka
Ročná kolekcia 2023
Farba modrá
Odporúčané použitie zápasové a turnajové nasadenie
Materiál vrchnej časti sieťovina, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál medzipodošvy Yonex Power Cushion
Materiál podošvy: Yonex Endurance Rubber II

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Dámska tenisová obuv Yonex Eclipsion 4 na všetky povrchy pre skúsených a závodné hráčky s vynikajúcou trakciou, stabilitou a odolnosťou. Táto prémiová obuv od japonskej značky Yonex je vybavená najnovšími technológiami. Odolný zvršok Durable Skin sa prispôsobí vašej nohe a chráni topánku počas náročných sklzov. Už 4. generácia obuvi Eclipsion prináša množstvo vylepšení.

Špičkové odpruženie Power Cushion+ dodáva vášmu šliapaniu maximálny komfort a zároveň vracia viac energie do vášho pohybu. Podľa výpočtov z laboratória táto pena absorbuje 28 % energie, zatiaľ čo zvyšných 62 % energie sa vráti do pohybu.

Technológie (10)

YONEX Synchro-Fit Insole

Lepší kontakt s obuvou

Špeciálne tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovať väčší kontakt medzi obuvou a chodidlom tak, že je zabezpečená lepšia pohyblivosť, rýchlejšia reakcia pri dynamickej zmene pohybu a efektívnejší prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Durable Skin

Odolný flexibilný zvršok

Špeciálny adaptívny materiál zvršku nesie názov Durable Skin. Zvršok obuvi je pevný, odolný voči oderu a zároveň pevne ukotvuje chodidlo v obuvi pre maximálnu oporu i pri sklzoch a dynamických výpadoch. Tento materiál je tiež veľmi ľahký a zbytočne nezaťažuje chodidlo.

Na detail technológie

YONEX Double Russel Mesh

YONEX Shoes: Double Russel Mesh:
Táto super ľahká a odolná sieťovina poskytuje osemkrát lepšiu výmenu vzduchu ako je tomu u bežných materiálov a zabezpečuje maximálny odvod vlhkosti od nohy.

Na detail technológie

YONEX Round Sole

Hladký pohyb a maximálny prenos energie

YONEX Round Sole je navrhnutá pre celkovú podporu rýchlej a hladkej práce nôh. Technológia integrovaná v obuvi minimalizuje straty sily, zabezpečuje hladký pohyb a maximálny prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Power Graphite

Grafitová výstuha

Technológia Power Graphitepredstavuje grafitový plátok, ktorý je vložený do strednej časti topánky tak, aby odľahčil celú konštrukciu a zároveň stabilizoval topánku proti krúteniu pri extrémnych sklzoch a výpadoch.

Na detail technológie

YONEX Toe Assist Shape

Palec hore pre podporu chodidla

Tvar obuvi s technológiou Toe Assist Shape kladie dôraz na palec v centrálnej polohe. Vďaka tomu získajú maximálnu podporu i hráči s väčšími palcami. Vedľajším účinkom je väčšia opora tiež pre klenbu chodidla a stabilnejšia päta.

Na detail technológie

YONEX Feather Bounce Foam

Ľahká ako pierko

Špeciálna verzia tlmiacej peny YONEX Feather Bounce Foam v medzipodošve je mimoriadne ľahká a zároveň generuje spätnú energiu po došľape pre ďalšie využitie pri dynamickom pohybe.

Na detail technológie

YONEX Power Cushion +

Ešte lepšia absorpcia nárazov

Technológia YONEX Power Cushion + prináša vďaka špeciálnej elastickej živici ešte lepšiu absorpciu nárazov. V porovnaní s pôvodnou technológiou YONEX Power Cushion ide o 25% nárast absorpcie nárazov. Pri teste pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z peny Power Cushion+ bolo vajíčko odrazené do výšky 6 m bez toho, aby sa rozbilo.

Na detail technológie

YONEX Power Cushion

YONEX Power Cushion:

Vďaka Power Cushion System sú nárazy v prednej aj v zadnej časti obuvi účinne tlmené dvoma vankúšikmi zo špeciálnej penovej hmoty dvojakej hustoty, čo vo svojom dôsledku zabezpečuje rovnomerné rozloženie prvotného nárazového šoku a účinne tak eliminuje otrasy chodila a celej nohy.

Systém Power Cushion dobre ilustruje video s padajúcim vajíčkom (z výšky 2 m), kedy sa nárazová energia pri dopade prenáša do okolia, vajíčko padá ako do vankúša a bez porušenia sa opäť odráža smerom nahor.

Špeciálna vankúšová vyberateľná vložka Power Cushion s troma zabudovanými stabilizátormi bočnej torzie (dva sú na vnútornej strane obuvi, tretí sa nachádza na vonkajšej strane) vymedzujú správnu polohu a pozíciu chodidla, zabraňuje bočným pohybom chodidla v topánke a navyše zvyšuje celkovú stabilitu obuvi, vďaka čomu účinne znižuje riziko podvrtnutia chodidla.

Na detail technológie

YONEX Heel Contact Round Sole

Lepší kontakt s chodidlom

Zaguľatený dizajn zadnej časti obuvi Heel Contact Round Sole zabezpečuje lepší kontakt s pätou a plynulejší prechod tvaru obuvi od päty k palcu. Zväčšená dopadová plocha poskytuje príjemnejšie tlmenie nárazov a väčšiu energetickú výbušnosť.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku