85891

Dámska halová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z Blueberry

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

 Dámska halová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z zaručuje maximálnu možnú stabilitu pri pohybe po kurte.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 85891

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Dámska  halová obuv Yonex  Power Cushion Eclipsion Z Blueberry

Dámska halová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z Blueberry

152.91
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Farba modrá
Ročná kolekcia 2020/21
Materiál vrchnej časti Yonex Durable Skin Light
Materiál strednej časti topánky Yonex Power Cushion+, Yonex Power Cushion
Podrážka Yonex Rubber
Úroveň hráča turnajové profesionálne nasadenie

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Dámska halová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z je ideálna pre pokročilé a turnajové hráčky bedmintonu. Nemusíte sa však obávať vyraziť v nej i na iné halové športy. Dodajte si sebavedomie najstabilnejšou obuvou, ktorú značka Yonex ponúka. Dizajn v elegantnej čiernej farbe s modro-fialovými doplnkami sa zapáči prakticky každému.

Yonex ide s dobou

Bedminton sa v poslednom čase stáva stále rýchlejším a náročnejším športom. Pohyb po kurte je základ k úspechu. Obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z je pre ľahký pohyb to pravé. Vďaka tejto neuveriteľne ľahkej, maximálne odolnej a popritom mimoriadne stabilnej obuvi budete vždy o krok napred pred vašimi súpermi. 

Technológie (7)

YONEX Synchro-Fit Insole

Lepší kontakt s obuvou

Špeciálne tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovať väčší kontakt medzi obuvou a chodidlom tak, že je zabezpečená lepšia pohyblivosť, rýchlejšia reakcia pri dynamickej zmene pohybu a efektívnejší prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Hexagrip Sole

Lepšia priľnavosť a ľahší materiál

Technológia Hexagrip Sole je vytvorená pre svižnú a stabilnú prácu nôh. Hexagrip vzor je vytvorený z novo navrhnutého materiálu, ktorý ponúka o 3% lepšiu priľnavosť a je o 20% ľahší ako bežný materiál.

Na detail technológie

YONEX Round Sole

Hladký pohyb a maximálny prenos energie

YONEX Round Sole je navrhnutá pre celkovú podporu rýchlej a hladkej práce nôh. Technológia integrovaná v obuvi minimalizuje straty sily, zabezpečuje hladký pohyb a maximálny prenos energie.

Na detail technológie

YONEX Toe Assist Shape

Palec hore pre podporu chodidla

Tvar obuvi s technológiou Toe Assist Shape kladie dôraz na palec v centrálnej polohe. Vďaka tomu získajú maximálnu podporu i hráči s väčšími palcami. Vedľajším účinkom je väčšia opora tiež pre klenbu chodidla a stabilnejšia päta.

Na detail technológie

YONEX Power Cushion +

Ešte lepšia absorpcia nárazov

Technológia YONEX Power Cushion + prináša vďaka špeciálnej elastickej živici ešte lepšiu absorpciu nárazov. V porovnaní s pôvodnou technológiou YONEX Power Cushion ide o 25% nárast absorpcie nárazov. Pri teste pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z peny Power Cushion+ bolo vajíčko odrazené do výšky 6 m bez toho, aby sa rozbilo.

Na detail technológie

YONEX Inner Bootie

Držia ako pribité

Jazyk spojený so zvyškom obuvi zlepšuje priľnutie obuvi k nohe a tým pádom obuv lepšie drží i pri rýchlych zmenách smeru.

Na detail technológie

YONEX Power Graphite Lite

YONEX Power Graphite Lite

Power Graphite Lite je materiál, ktorý kombinuje ľahký, tenký grafitový plát (pridaný pre tuhosť podrážky a odolnosť voči skrúcaniu) s pevnou podrážkou z veľmi odolného EVA materiálu. Výsledkom je veľmi odolná obuv, ktorá ponúka vysoký herný komfort a schopnosť rýchlej reakcie na zmeny pohybu.
Na detail technológie

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku