170272

Dámska bežecká obuv Inov-8 Trailfly G 270 (S) Red/Burgundy

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Nesedí? Vrátiš nám ju! Zistiť viac.

Nová generácia obľúbených univerzálnych bežeckých lyží. Model Inov-8 TRAILFLY G 270 (S) vychádza z modelu TERRA ULTRA G 270 so všetkými jeho výhodami vrátane maximálnej prirodzenosti a vynikajúceho citu pre terén a techniku behu.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 170272

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 91.90 €
Dámska bežecká obuv Inov-8 Trailfly G 270 (S) Red/Burgundy

Dámska bežecká obuv Inov-8 Trailfly G 270 (S) Red/Burgundy

168.50
91.90
Ušetríš 76.60 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 91.90 €

Parametre

Modelový rad Trailfly
Farba oranžová
Drop 0 mm
Dosľap neutrálny
Pohlavie ženy
Hmotnosť 270 g

Popis

Nulový Drop v kombinácii s pohodlnou tlmiacou vrstvou a spoľahlivou priľnavosťou sú naďalej srdcom topánky.

Tlmenie zabezpečuje pena POWERFLOW MAX s ideálnym pomerom medzi mäkkosťou, odozvou a návratom energie. Celkové pohodlie výrazne ovplyvňuje 6 mm stielka BOOMERANG z vysokoenergetickej peny TPU. Kombinácia pohodlia a živosti, ktorú dosahuje TERRA ULTRA G 270, je neporovnateľná s akoukoľvek topánkou INOV-8 "starej éry". Neboli by sme to však my, keby sme na úkor pohodlia obetovali prirodzenosť a skvelý cit pre terén.

Celkové odpruženie vrátane stielky je 18 milimetrov. Táto hodnota je dostatočne vysoká na to, aby ste mohli bežať nekonečne pohodlne, a dostatočne nízka na to, aby celá topánka bola čo najviac flexibilná a dokonale čítala terén. Vysokú propriocepciu podporuje nulový Drop, ale vďaka celkovej mäkkosti odpruženia sa nemusia obávať ani začiatočníci a hobby bežci.

Špecifickou vlastnosťou tohto modelu zostáva nulový pokles. Vďaka prepracovanému tlmeniu je však model TRAILFLY G 270 prístupnejší aj menej skúseným bežcom, ktorí nemajú ideálnu techniku behu v prednej časti chodidla. Vďaka robustnejšej medzipodrážke sa výrazne zvýšila aj ochrana chodidla pred nárazmi pri behu po kamenistej trase.

Dôležitou vlastnosťou je nízka hmotnosť. Okrem úspory energie sa pozitívny efekt prejavuje aj vo vysokej dynamike a flexibilite. Tieto funkcie sú užitočné najmä pri tempových behoch a pretekoch na kombinovaných povrchoch. Pružné odpruženie TPU sa postará o to, že v tejto obuvi nebudete chcieť bežať pomaly.

Univerzálna podrážka má spoľahlivú priľnavosť aj na technickejšom chodníku a mäkkom podklade. Veľký dôraz sa naďalej kladie na všestrannosť celej topánky, takže priľnavosť nie je taká ostrá, aby vás obmedzovala pri behu na ceste a spevnených chodníkoch. Grafén sa samozrejme používa na dosiahnutie bezkonkurenčnej rovnováhy medzi priľnavosťou a odolnosťou.

Zvršok zostáva napnutý na našom najširšom kopyte, ale došlo k miernemu prepracovaniu ochrannej 3D TPU vrstvy. Predná časť topánky je teraz otvorenejšia, aby poskytla maximálny priestor prstom a priečnej klenbe. Fixácia nártu v topánke je potom dostatočná na rýchly pohyb aj v technicky náročnejšom teréne. Model TRAILFLY G 270 využíva kombináciu štruktúrovanej tkaniny pokrytej odolnou gumou a zvršok mu padne ako uliaty.

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku