70607

Čelenka Bjež Dot Grey

ID {{ productCode }}

Čelenka Bjež Dot Grey má nastaviteľnú veľkosť, takže sa hodí pre ženy a mladé dámy. Netlačí a dokonale drží vo vlasoch.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 70607

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Čelenka Bjež Dot Grey

Čelenka Bjež Dot Grey

15.62
10.51
Ušetríš 5.11 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 10.51 €

Parametre

Veľkosť univerzálna
Farba šedá
Materiál 90 % polyester, 8 % elastan, 2 % silikón
Ročná kolekcia 2019

Popis

Čelenka Bjež Dot Grey má šírku 2,5 cm, takže je ideálna na šport a každodenné nosenie. Vďaka nastaviteľnej veľkosti sa prispôsobí hlave detí aj dospelých. Pri športe vám už vlasy nebudú vnikať do očí. Veľkou výhodou čelenky je jej zamatová vrstva, ktorá ju fixuje vo vlasoch, takže sa nešmýka.

Šport bez hraníc

Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď vám pri športe padajú vlasy do očí. Tomu sa môžete ľahko vyhnúť pomocou čelenky. Stačí si ju nasadiť na hlavu, upraviť dĺžku obvodu pomocou posuvnej gumičky a je to. Môžete ho používať na šport aj každodenné nosenie.

Drží ako pribitý

Veľkou výhodou oproti iným čelenkám je jej zamatová vrstva. Vďaka nej sa čelenka prilepí na vlasy a zostane na svojom mieste. Aj keď športujete s maximálnym úsilím. 

Pôvodný bodkovaný dizajn

Strieborný dizajn s bielymi bodkami zaujme na prvý pohľad. Dámy a ženy v každom veku budú radi nosiť čelenku. Ak máte v domácnosti viac ako jedno dievča, odporúčame kúpiť väčší počet kusov, aby ste sa nehádali, kto bude nosiť čelenku.

Česká spoločnosť s ručnou výrobou

Bjež je česká spoločnosť, ktorú založila športová nadšenkyňa Bětka Ježková. Zameriava sa najmä na dámske čelenky, ale na svoje si prídu aj muži. Všetky výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Tvorca venuje pozornosť aj dizajnu. Nejde o nevýrazný kúsok, ale o originálne návrhy, ktoré nemá len tak hocikto. 

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku