111196

Zjazdové okuliare POC Ora Clarity Fabio Ed.

ID {{ productCode }}

Športové okuliare POC Ora Clarity Fabio Ed. v bielom prevedení sú určené najmä pre potreby moderných bikerov. Plusom je, že sú veľmi pohodlné.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 111196

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 89.99 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 89.99 €
Zjazdové okuliare POC  Ora Clarity Fabio Ed.

Zjazdové okuliare POC Ora Clarity Fabio Ed.

102.00
89.99
Ušetríš 12.01 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 89.99 €

Parametre

Technológie POC Clarity
Farba rámu okuliarov biela

Popis

Športové okuliare POC Ora Clarity Fabio Ed. v bielom prevedení sú určené najmä pre potreby moderných bikerov. Okuliare sú veľmi pohodlné a majú vylepšenú ventiláciu. Ďalej disponujú flexibilným rámom a nastaviteľným popruhom, ktorý sa vám postará o bezpečné a súčasne pohodlné nosenie týchto okuliarov. Perfektne sedia s prilbami POC Tectal a Coron, ale i s inými prilbami POC.

Unikátna edícia Fabio

Spojenie POC a Fabio Wibmer vytvorilo unikátne športové okuliare, ktoré sú jedinečné svojim kreatívnym výzorom. Okuliare kompletne navrhol sám Fabio, a preto ide o exkluzívne okuliare, ktoré jednoducho musíte mať.

Pohodlie je dôležité

Okuliare sú vyrobené tak, aby bezpečne a najmä pohodlne sedeli na tvári. To zabezpečuje trojvrstvová tvárová pena, flexibilný rám a tiež pevný popruh, pri ktorom si môžete nastaviť veľkosť. Okuliare zároveň neobsahujú ventilačnú penu, čím maximalizujú ventiláciu a minimalizujú naparovanie.

Lesom a na cestičkách bezpečne

Okuliare Ora Clarity Fabio Ed. majú optimalizované zorné pole a najmä s ohľadom na jazdu v lese a na cestičkách, a to nielen vďaka očniciam Carl Zeiss, ale i prevedením okuliarov, ktoré zlepšuje videnie vo všetkých smeroch, čím podporuje oveľa vyššiu bezpečnosť.

Švédsky poklad

Značka POC, popredný výrobca prílb, okuliarov, oblečenia a doplnkov na zimné športy a  cyklistiku, bola založená v roku 2005 v Švédsku.

Od počiatku si stanovila za hlavnú úlohu chrániť  životy a minimalizovať následky nehôd športovcov tak, že bude vyvíjať športové vybavenie s ohľadom na optimálnu osobnú ochranu a bezpečnosť.
Vďaka využitiu vedeckých poznatkov a neustálemu vývoju a inováciám posúva OC odvetvie cyklistického vybavenia stále dopredu. POC je držiteľom ceny "Značka roka" v cyklistickom priemysle a je využívaná profesionálnymi i amatérskymi športovcami.


Technológie (1)

POC Clarity

I v rýchlosti uvidíte každý detail

Vďaka technológii POC Clarity uvidíte jasne každý detail v okolitom teréne i vo vysokej rýchlosti. Na bicykli alebo na lyžiach tak zavčasu a s prehľadom zaznamenáte každú prekážku.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku