76248

Thule Surf Pads Wide L

ID {{ productCode }}

Thule Surf Pad Wide L je vhodný pre milovníkov vodných športov, ktorí potrebujú prevážať svoje náčinie. Pevne ho držia a bezpečne dopravia na určené miesto.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 76248

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Thule Surf Pads Wide L

Thule Surf Pads Wide L

59.95
49.00
Ušetríš 10.95 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 49.00 €

Parametre

Typ produktu polstrovanie
Vhodný pre prevoz Kajak, Paddleboard, Surf
Farba čierna
Hmotnosť 680 g
Materiál nylon
Rozmery 76 x 8 x 8 cm
Vhodné tyče Thule ProBar Evo, Thule WingBar Evo
Počet kusov v balení 2

Popis

Thule Surf Pad Wide L sa výborne hodí pre milovníkov vodných športov, ktorí chcú svoje náčinie rýchlo a jednoducho previezť z jednoho miesta na druhé. Vďaka odolnej 600D konštrukcii s UV ochranou majú držiaky dlhšiu životnosť. Ideálne sú na prevážanie dosiek na surfovanie, paddleboardov alebo plachetníc.

Ochránia a podržia

Dosky a lode chránia voči odreninám pri prevoze penové podložky. Integrovaný protišmykový grip ich zasa drží pevne na mieste. Jednoduché je i nasadzovanie a dávanie dolu držiakov vďaka uzatvorenej šmyčke. Pred tým, ako vyrazíte na cestu, nezabudnite svoje vybavenie pripnúť upínacími páskami Thule.

Základné parametre:

  • s rozmermi 750 × 8 × 5 cm v pohode preveziete dosku alebo paddleboard
  • nosnosť 75 kg unesie i plachetnicu
  • balenie obsahuje 2 ks

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Náhradné diely/h4>

Rozbil sa vám nejaký diel? Ukradli vám ho? Neváhajte nás kontaktovať! Väčšinu náhradných dielov máme skladom, alebo vám ich dokážeme zohnať.

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku