349.99 EUR

Strešný box Thule Touring Sport (600) lesklý čierny

Strešný box Thule Touring 600 lesklý čierny je nástupcom obľúbenej rady Pacific. Vylepšený strešný box s lesklou úpravou je navrhnutý pre jednoduchšie a pohodlnejšie cestovanie. Prepravný strešný box Touring 600 ponúka objem 340 litrov, ľahkú obsluhu a montáž.

Tento produkt už nemáme v ponuke

Tento produkt je už za svojím športovým vrcholom. Pozri sa na ponuku a vyber si nový produkt, ktorý garantuje, že lepšie zodpovedá súčasným požiadavkám športovcov.

Objednávacie číslo: 23491

Ďalšia ponuka modelu Touring

Strešný box Thule Touring Sport (600) lesklý čierny

Strešný box Thule Touring Sport (600) lesklý čierny

Tento produkt už nemáme v ponuke

Parametre

Modelový rad Touring
Technológie Thule Dual-Force, Thule Fast-Click

Popis

Thule Touring Sport

Nový rad strešných boxov Touring od švédskeho výrobcu prichádza s novým designom a ďalšími vychytávkami, ktoré prispejú k vašej maximálnej spokojnosti.

Nenechávajte svoje veci doma! Box Thule Touring 600 vám bude výborným pomocníkom pri ceste na hory, k moru i na chatu. Sami budete prekvapení, koľko sa toho do neho vmestí.

Box z novej edície Thule Touring ponúka:

  • Lesklá povrchová úprava s novým designom veka korešponduje s najnovšími designmi automobilov.
  • Výborné aerodynamické a akustické vlastnosti.
  • Vylepšený rýchloupínací systém o indikátor správneho dotiahnutia.
  • Patentovaný bezpečnostný zámkový systém.
  • Nosnosť 50 kg, objem 340 litrov!
  • Jednoduchá obsluha a montáž.

Do boxu pohodlne uložíte až 6 párov lyží alebo 4 snowboardy. (Upozornenie: maximálna dĺžka lyží je 180 cm).

Záruka Thule 5 rokov

Výrobok spĺňa prísne európske normy (schválené inštitútom TÜV) a získal aj veľmi prestížne hodnotenie v testoch CityCrash. Je maximálne bezpečný a pri prípadnej nehode, oproti neschváleným produktom, výrazne znižuje riziko vážnych následkov pri posune nákladu.

Lepšia ochrana proti zlodejom

Všetky zámky nosičov, boxov a ďalšieho vybavenia značky Thule sa začali vyrábať bez vyrazeného čísla zámku na vložke.

Číslo zostáva vyrazené na kľúčoch. Toto opatrenie Thule zavádza pre lepšiu ochranu proti zlodejom. Čísla na kľúčoch doporučujeme poznačiť a uschovať spolu so záručným listom pre prípadnú stratu kľúčov.

 

 

 

Technológie (2)

Thule Dual-Force

Dual-Force je patentovaný pružinový systém pre jednoduché otváranie a zatváranie boxu. Otváranie a zatváranie veka je odteraz hračkou. Box veľmi ľahko otvorí či zatvorí aj drobnejšia žena. Štandardne je súčasťou všetkých boxov Thule. Na detail technológie

Thule Fast-Click

Na streche drží za pár sekúnd

Inštalácia strešného boxu nebola nikdy jednoduchšia. Vďaka patentovanému systému Fast-Click zvládnete box upevniť jednou rukou. Upínacia ružica s integrovaným indikátorom momentu utiahnutia zaručuje jednoduché a bezpečné uchytenie. Aj pri vyšších rýchlostiach bude držať ako pribitý!

Montáž bez náradia zvládne skutočne každý. Montážne hlavice jednoducho prostrčíte vovnútri boxu a otáčaním ružice utiahnete okolo nosných tyčí. Tyče môžu byť široké až 90 mm.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (19)

18×

43
zákazníci, ktorí už nakúpili
100 %
zákazníkov doporučuje
Overený zákazník

- Dobšice

5

Splnila veškerá očekávání.Na této značce mě baví, že je všechno promyškeno do posledního detailu, což ocením při každém použití.Můžu jen dopozučit
Overený zákazník

- Trebišov 1

5

Zatiaľ spokojnost
Overený zákazník

- Ostrava

5

jasne, ze jsou i lepsi boxy - puvodne jsem uvazoval o mnohem drazsim boxu, ale pak jsem se na to vyprdla Velebnosti! Na ty moje jedny Alpy rocne tento uplne staci :D Za ty penize je super, snadno se otevira a bleskurychle se da hodit na stresni nosice (Thule Wingbar) Zatim jsem jel jenom kousek kolem mesta, abych ho vyzkousel, jestli treba moc nehluci - je slyset naprosto minimalne, kdyz se na to clovek vylozene soustredi. Se zapnutym radiem a urvanymi detmi nebude slyset vubec :D Libi se mi i system 3 popruhu pro uchyceni zavazadel za me: Dostal jsem presne to, za co jsem si zaplatil, takze 5*

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku