94707

Skúter Tempish Tecniq TOP

ID {{ productCode }}

Kolobežka Tempish TECNIQ TOP bude skvelým partnerom pre všetky deti, tínedžerov a dospelých, ktorí milujú rekreačnú jazdu. Môžete ho jednoducho zložiť za okamih.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 94707

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 159.99 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 159.99 €
Skúter Tempish Tecniq TOP

Skúter Tempish Tecniq TOP

189.99
159.99
Ušetríš 30.00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 159.99 €

Parametre

Hmotnosť 6,9 kg
Veľkosť predného kolesa 230 mm
Farba čierna
Veľkosť zadného kolesa 200 mm
Materiál rámu hliník
Nosnosť 100 kg
Skladací Áno
Stojanček nie
Prevedenie brzdy kotúčová
Trieda ložísk ABEC 7 chrome steel

Popis

Kolobežka Tempish TECNIQ TOP je najvyšší model skladacích kolobežiek, je vybavená množstvom technických "vychytávok", ktoré z tejto kolobežky robia hravé a zábavné športové zariadenie. Je určený aj na dlhšie vzdialenosti. Kolobežka je vhodná pre deti, tínedžerov aj dospelých.

Vysoká kvalita a odolnosť

Kolobežka má veľmi robustnú a pevnú konštrukciu, ktorá vydrží vysoké zaťaženie až do 100 kg.  Základná doska je vyrobená z odolnej hliníkovej zliatiny a kolieska sú z odolného PU. Predná má rozmer 230 mm a šírku 32 mm, zatiaľ čo zadná má rozmer 200 mm a šírku 35 mm, vďaka čomu dobre priľnú k vozovke, sú rýchle, majú vysokú odolnosť a dobre tlmia malé nerovnosti.

Jednoducho skladacie

Rozmery kolobežky sa dajú v okamihu zmenšiť, aby vám v garáži alebo v aute nezaberala zbytočne veľa miesta. Systém skladania sa ovláda iba nohou po uvoľnení bezpečnostnej poistky a zloženie a rozloženie je otázkou okamihu.

Znížený tanier

Základná doska je znížená pre pohodlné odrážanie a dlhší odraz. Kolobežku možno brzdiť aj kotúčovou brzdou zadného kolesa, ktorá sa ovláda pravou rukou. Predné a zadné kolesá sú odpružené s nastaviteľnou silou tlmenia podľa hmotnosti jazdca

Riadidlá pre vašu ruku

Riadidlá sa dajú nastaviť v troch úrovniach od 86 do 102 cm a upevniť pomocou rýchlospojky. Vzdialenosť brzdovej páky od rukoväte možno nastaviť podľa veľkosti ruky a prstov používateľa - vhodné aj pre deti. Rukoväte sú veľmi pevne upevnené veľkou svorkou priamo na tyči riadenia.

Pohodlná jazda 

Rukoväte majú anatomicky tvarované rukoväte pre pohodlné držanie a pre jazdu na dlhšie vzdialenosti. Výsuvná časť riadidiel je zahnutá dopredu, aby sa ľahšie a pohodlnejšie ovládala.


Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku