1369777

Reflex Nexgen PRO 90 kapsúl + Reflex Omega 3 90 kapsúl + Reflex Magnesium Bisglycinate 90 kapsúl

ID {{ productCode }}

Omega 3 od spoločnosti Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenej strave.
Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.

Zníženie únavy a vyčerpania - na udržanie správneho energetického metabolizmu a stavu svalov a kostí.

Zostav si svoju súpravu

Súprava sa skladá z:

{{ slot.products[0]?.name }}

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1369777

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetríš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} € 34.81 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 34.81 €
Reflex Nexgen PRO 90 kapsúl + Reflex Omega 3 90 kapsúl + Reflex Magnesium Bisglycinate 90 kapsúl

Reflex Nexgen PRO 90 kapsúl + Reflex Omega 3 90 kapsúl + Reflex Magnesium Bisglycinate 90 kapsúl

54.00
34.81
Ušetríš 19.18 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 34.81 €

Parametre

K tomuto produktu nie sú uvedené žiadne parametre

Popis

Omega 3 od spoločnosti Reflex Nutrition sú výnimočným zdrojom nenasýtených mastných kyselín s vysokým obsahom EPA a DHA, ktoré nie sú ľahko dostupné v prirodzenej strave. Neobsahuje ťažké kovy a iné znečisťujúce látky.

Čím sa Reflex Omega 3 líši od konkurencie?

Keďže omega 3 mastné kyseliny pochádzajú z prírodných zdrojov, ich obsah v doplnkoch stravy sa môže líšiť v závislosti od zdroja a spôsobu spracovania. Kontaminácia má veľký vplyv. V rybách sa môžu nachádzať toxíny ako ortuť, dioxíny a PCB, ktoré sú škodlivé pre naše zdravie. Dôležité je, že spoločnosť Reflex Nutrition používa postupy, ktoré zabezpečujú, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselín je skontrolovaná na všetky kontaminanty, takže môžete byť úplne uvoľnení a spokojní.

Záruka Reflex Nutrition
 • Inovatívne technológie
 • Najvyššie hodnotenie použitých surovín
 • Vyrobené zo 100 % zelenej energie
 • Vyrobené zo 100 % obnoviteľných zdrojov v recyklovanom obale
 • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001
 • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingového charakteru
 • Absolútna čistota a zdravotná bezpečnosť výrobku.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne s jedlom.
 • Deti od 3 rokov - 1 kapsula denne s jedlom.
 • Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Výživové informácie

Počet dávok v balení: 30×3 kapsuly1 kapsula
Koncentrát rybieho oleja1000 mg
- z toho EPA (kyselina eikosapentaenová)330 mg
- z toho DHA (kyselina dokozahexaenová)220 mg

Zloženie:

 • V 1 želatínovej kapsule (hovädzia želatína, zvlhčovadlo glycerol, voda): Koncentrát rybieho oleja 1 000 mg (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg.

Informácie

 • Doplnok stravy s čistým rybím olejom.
 • Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní poradiť s lekárom.
 • Ak užívate lieky na predpis alebo ste alergický na rybie produkty, pred konzumáciou tohto výživového doplnku sa poraďte s lekárom.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Pestrú stravu nič nenahradí.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí.

Výrobca: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United KingdomPremium Sports Multivitamín, Multiminerál, Antioxidant

Nexgen® PRO je už treťou vývojovou verziou nadväzujúcou na dobre známy Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom týždeň čo týždeň!

Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.
Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsúl) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať) rozdelená do troch priebežných dávok tak, aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Jednotlivé zložky Nexgen® PRO

1. Nexgen® PRO obsahuje 17,6 % odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu všetkých špičkových atlétov - horčíka.
Obsahuje 66,6 mg horčíka v dennej dávke, a to v najlepších biodostupných formách - horečnatej soli Kyseliny citrónovej a Magnézia bisglycinátu.

2. Nexgen® PRO obsahuje najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.
Je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnou technológiou, a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyššiu biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

3. Nexgen® PRO obsahuje 333 % odporúčanej dennej dávky vitamínu D3.
Dodáva telu 16,6 mikrogramov vitamínu D v dennej dávke.

4. Nexgen® PRO obsahuje unikátny antioxidačný štít.

 • DeltaGold tokotrienoly
 • luteinové estery
 • naturálny lykopén
 • Extrakt z hroznových semienok
 • Extrakt zo zeleného čaju
 • naturálny koenzým Q10

5.   Nexgen® PRO obsahuje aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšia forma minerálov, maximálna využiteľnosť.
Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: aminokyselina - minerál - aminokyselina. Chelát teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často na organické kyseliny. Tým sa cheláty podstatne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmoch (napr. špenát, šalát...). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvhodnejšia.

6.  Nexgen® PRO obsahuje kompletný B-komplex vrátane metylkobalamínu.
B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 3× denne s jedlom. Navyše obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B12 metylkobalamín.

7.  Nexgen® PRO obsahuje prebiotické kultúry Lactospore.
S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množstvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte.

Aká je výhoda kapsúl? Prečo je denná dávka Nexgen® PRO rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku. ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40 % tzv. pomocných látok = plnivá, spojivá a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť, prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsuly, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínovej kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "jednorazových denných" tabletách. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustia telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné na efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pri ďalších dvoch hlavných denných jedlách? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený na priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejší, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delenú" dávku v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch častí počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsule a navyše uložený v blistri tak, aby došlo k minimálnemu znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.

Čím sa Nexgen® PRO líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitný vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.

Garancie spoločnosti Reflex Nutrition

 • Inovačné technológie.
 • Najvyšší rating použitých surovín.
 • Vyrobené zo 100% zelenej energie.
 • Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch.
 • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001.
 • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy.
 • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom. (Pozn.: Dávkovanie je upravené podľa legislatívy ČR. Originálna etiketa výrobcu odporúča 1 kapsulu 3× denne s jedlom.)
 • Počet dávok v balení: 90 kapsúl.

Nutričné informácie

Účinné látky1 kapsula% z ODD*
Vitamín A266,6 µg33,0 %
Vitamín D316,6 µg333,0 %
Vitamín K225,0 µg33,0 %
Vitamín C66,6 mg83,0 %
Vitamín B1 (Tiamín hydrochlorid)6,6 mg606,0 %
Vvitamín B2 (Riboflavín)6,6 mg476,0 %
Niacín (Nikotínamid)6,6 mg41,6 %
Vitamín B66,6 mg476,0 %
Kyselina listová200,0 µg100,0 %
Vitamín B1233,3 µg1 333,0 %
Biotín50,0 µg100,0 %
Kyselina pantoténová6,6 mg111,0 %
Horčík66,6 mg17,6 %
Zinok5,0 mg50,0 %
Meď333,33 µg33,0 %
Mangán0,33 mg16,6 %
Selén18,3 µg33,0 %
Cchróm33,3 µg83,0 %
Bór0,66 mg-
Cholín6,6 mg -
Koenzým Q103,3 mg -
Proantokyanidíny30,0 mg -
Polyfenoly30,0 mg -
Inozitol6,6 mg -
Luteínové estery3,3 mg -
Lykopén (Lyc-O-Mato)1,0 mg -
Piperín (BioPiperin®)1,66 mg -
Quercetín6,6 mg -
Vitamín E (tokotrienoly DeltaGold®)3,3 mg -
Bacillus coagulans (LactoSpore®)33x106 spór -
Lactobacillus acidophilus83x106 spór -
Bifidobacterium bifidum83x106 spór -
Lactobacillus rhamnosus83x106 spór -
* Odporúčaná denná dávka

Zloženie

 • V 1 želatínovej kapsule: horečnaté soli Kyseliny citrónovej - Citrát horečnatý (horčík 66,6 mg, 17,6 % *), obal kapsule (hovädzie želatína, farbivo Oxid železitý), Kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83 % *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semienok (Proantokyanidíny 30 mg), Bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50 % *), L-cholín bitartrát (Cholín 6,6 mg), Lykopén 1 mg, Menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 mikrogramov, 33 % *), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 mikrogramov, 33 % *), extrakt semien Orelániku farbiarskeho (Annatto) Delta Gold® (Tokotrienoly 3,3 mg), D-pantotenát vápenatý (Kyselina pantoténová 6,6 mg, 111 % *), Quercetín dihydrát (Quercetín 6,6 mg), Nikotínamid (Niacín 6,6 mg NE, 41,6 % *), Pyridoxín-hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476 % *), Riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476 % *), Cholekalciferol (vitamín D3 16,6 mikrogramov, 333 % *), Inozitol 6,6 mg, Tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606 % *), Boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (Stearát horečnatý, Kremičitan vápenatý, Oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, Luteínové estery 3,3 mg, Bisglycinát meďnatý (meď 333,3 mikrogramov, 33 % *), Ubidekarenon (Koenzým Q10 3,3 mg), Retinylacetát (vitamín A 266,6 mikrogramov RE, 33 % *), Bisglycinát manganatý (mangán 0,33 mg, 16,6 % *), Piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus rhamnosus 83x106 KTJ, Pikolinát chromitý (chróm 33,3 mikrogramov, 83 % *), Kyselina listová 200 mikrogramov, 100 % *, D-biotín 50 mikrogramov, 100 % *), Metylkobalamín (vitamín B12 33,3 mikrogramov (1 333 % *). * % Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok. KTJ - Kolónie tvoriace jednotky.

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Komplex vitamínov, minerálov a kultúr LactoSpore®.
 • Neslúži ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu!
 • Nevhodné pre deti a osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Tehotné a dojčiace ženy musia užívanie konzultovať s lekárom.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nevhodné pre vegetariánov.
 • Produkt bol vyrobený v továrni, ktorá spracováva mlieko, sóju, vajcia, lepok a výrobky z nich.
 • Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.

Výrobca: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Albion Magnesium bisglycinate chelate buffered = patentovaná synergická kombinácia, ktorej je ťažké konkurovať z hľadiska vstrebateľnosti!
 
Základ tvorí pufrovaný chelát horčíka (pufrovaný bisglycinát horčíka) v synergickej kombinácii s kyselinou citrónovou a oxidom horečnatým. Všetko v dokonale vyváženom pomere, ktorý jednoducho funguje fantasticky = výsledná zmes je ideálna z hľadiska vstrebateľnosti.
 
Optimálne pH tenkého čreva je cestou k maximálnemu a plynulému vstrebávaniu horčíka bez nežiaducich vedľajších účinkov.
 
Hodnota pH v tenkom čreve je veľmi dôležitá pre maximálne využitie horčíka. Ak je táto hodnota optimálna, telo môže ľahko absorbovať a využiť akúkoľvek formu horčíka, ale najlepšie tú najjednoduchšiu, ktorou je oxid horečnatý. Práve pufrovaný bisglycinát horečnatý pôsobí ako pH stabilizátor (pufr), ktorý zvyšuje kyslosť prostredia tenkého čreva a umožňuje bezproblémové vstrebávanie oxidu horečnatého. Spolu s pufrom (bisglycinátom) a kyselinou citrónovou má oxid horečnatý vynikajúcu biologickú dostupnosť.
 
Albion Magnesium je patentovaný a osvedčený prípravok vytvorený v prestížnych laboratóriách svetoznámeho špecialistu na cheláty, spoločnosti Albion International, Inc.
 
Teoretická využiteľnosť horčíka v prípade jednoduchých organických foriem (chelátová väzba), ako je citrát alebo bisglycinát, je maximálne 80 %. Nevýhodou uvedených organických väzieb je však veľmi vysoký podiel organického nosiča (citrát, bisglycinát atď.) a veľmi nízky podiel horčíka, ktorý tvorí 10-35 %. Z tohto dôvodu si tím odborníkov spoločnosti Albion International, Inc. položil otázku: Dá sa to urobiť lepšie? Dostupnosť horčíka sa môže zvýšiť a môže sa zvýšiť aj čistý obsah horčíka v zmesi. Výsledkom dlhoročného výskumu je tento produkt!
 
Horčík a jeho optimálna absorpcia
 
Za ideálnych podmienok a optimálneho pH sa 89 % horčíka absorbuje v tenkom čreve (dvanástnik 11 %, jejuno 22 %, ileum 56 %) a 11 % v hrubom čreve.
 
Albion Magnesium je vhodný pre všetkých ľudí zameraných na tieto oblasti:
 • Únava a vyčerpanie
 • Energetický metabolizmus
 • Stav kostí a svalov
Hlavné výhody produktu:
 • 125 mg čistého horčíka s maximálnou biologickou dostupnosťou v 1 kapsule.
 • Horčík v špeciálnej patentovanej kombinácii = pufrovaný bisglycinát horečnatý + oxid horečnatý + kyselina citrónová.
 • Záruka kvality a pôvodu od Reflex Nutrition a laboratória Albion.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 3 kapsuly denne počas jedla.

Výživové informácie


1 kapsula% RHP*
Horčík125 mg33
*% RHP - % referenčnej hodnoty príjmu.

Zloženie:

 • 1 želatínová kapsula: [Albion® pufrovaný bisglycinát horečnatý (bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý, kyselina citrónová)] poskytujúci 125 mg horčíka (33 % RHP**), želatínová kapsula (hovädzia želatína*, farbivo oxid a hydroxid železitý), plnidlo maltodextrín, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý). *nie je vhodné pre vegetariánov. **% RHP - % referenčnej hodnoty príjmu.

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Dodržujte odporúčaný postup dávkovania!
 • Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky.
 • Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča, aby užívanie prípravku konzultovali so svojím lekárom.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nie je náhradou pestrej stravy.
 • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí. 

Výrobca: Reflex Nutrition, Sea View Park, BN26NT Brighton, United Kingdom

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku