186874

Raketa na stolný tenis Stiga Flash

ID {{ productCode }}

Raketa na stolný tenis - 2,0 mm, Útočný, konkávna

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 186874

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Raketa na stolný tenis Stiga  Flash

Raketa na stolný tenis Stiga Flash

79.90
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Rýchlosť 85
Spin 76
Kontrola 56
Hrúbka poťahu 2,0 mm
tvar držiatka konkávne (FL)
Herný štýl Útočný
Rúčka konkávna
Technológia Stiga WRB, Stiga ACS
Počet vrstiev 5

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Pálka na stolný tenis Stiga Flash pre pokročilých a skúsených hráčov je štvorhviezdičková pálka ideálna na útočnú hru s extra citom a kontrolou. Ocenia ho najmä hráči, ktorí chcú mať väčší cit a kontrolu pri útočení a protiútokoch. Povlak Evo má hrúbku 2,00 mm. Pálka je vybavená pokročilými technológiami WRB, ACS a TUBE spoločnosti Stiga. Táto pálka je certifikovaná Medzinárodnou federáciou stolného tenisu ITTF.

Značka Stiga

Švédska značka Stiga je už viac ako 70 rokov svetovým lídrom vo výrobe vybavenia na stolný tenis. Výrobky Stiga patria medzi obľúbené vybavenie najlepších svetových hráčov. Spoločnosť Stiga je okrem iného výhradným dodávateľom národných tímov Švédska, Číny, Singapuru a Hongkongu.

Špecifikácie:

  • Rukoväť: konkávna
  • Potah: S4 2,0 mm
  • Počet hviezdičiek: 4*
  • Drevo: 5 vrstiev
  • Certifikácia ITTF: Áno
  • Rýchlosť: 85
  • Spin: 76
  • Kontrola: 56
  • Technológia: WRB, ACS, TUBE

Technológie (2)

Stiga WRB

Stiga WRB je technológia výroby rukoväti rakety, ktorá je vovnútri dutá. WRB: Písmeno W = presné vyváženie rakety. Vyváženie dreva je presunuté presne do kontaktného miesta s dotykom loptičky. Písmeno R = rýchlosť regenerácie. Vzhľadom k poklesu hmotnosti dreva sa hráčova ruka skôr zotaví po každom údere a je tak rýchlejšie pripravená na ďalší úder. Písmeno B = zvýšenie citu pre loptičku. Po dlhom testovaní a presných výpočtoch vedcov, je umiestnenie výstupku na rukoväti prispôsobené tak, aby poskytovalo rakete zvýšenú citlivosť pre dotyk s loptičkou.

Na detail technológie

Stiga ACS

Stiga ACS to je technológiou výroby špongie, ktorá pri výrobe používa materiál zložený z mnohých mikroskopických vzduchových kapsúľ s veľmi tenkými stenami. Tieto tenké steny vytvárajú vo vrstve poťahu viacero vzduchových vankúšikov. Pri tomto druhu výroby je potrebné menšie množstvo materiálu medzi jednotlivými kolíkmi poťahu. Toto technologické vylepšenie maximálne zvyšuje elasticitu a pružnosť, čo prináša najvyššiu možnú rotáciu, rýchlosť a silu.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku