1352105

Raketa na stolný tenis Stiga Cybershape Pro Carbon Plus 5 Star

ID {{ productCode }}

Stolnotenisová pálka Stiga Cybershape Pro Carbon Plus 5 Star má patentovaný šesťuholníkový tvar pálky, ktorý mení zavedené štandardy a ponúka výrazne väčšiu plochu na zasiahnutie loptičky v porovnaní s inými pálkami.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: 1352105

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 147.90 €

Ďalšia ponuka modelu Cybershape

Raketa na stolný tenis Stiga Cybershape Pro Carbon Plus 5 Star

Raketa na stolný tenis Stiga Cybershape Pro Carbon Plus 5 Star

160.00
147.90
Ušetríš 12.10 €
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 147.90 €

Parametre

Spin 100
Rýchlosť 110
Kontrola 35
Hrúbka poťahu 2,0 mm
Herný štýl Útočný
Rúčka konkávna
Technológia Stiga WRB, Stiga ACS, Stiga Crystal
Počet vrstiev 7

Pripravili sme pre vás články, ktoré vám pomôžu pri výbere

Popis

Raketa na stolný tenis Stiga Cybershape Pro Carbon Plus 5 Star je unikátna celosvetová novinka, ktorá má patentovaný šesťuholníkový tvar pálky, mení zaužívané štandardy a ponúka oproti ostatným pálkam:

  • o 5% väčší povrch pálky
  • o 11% väčšiu hlavnú úderovú časť rakety
  • väčší sweetspot
  • väčšia útočná plocha bližšie k povrchu stola a tým ľahšia hra na sieti

STIGA Cybershape Pro Carbon má konkávne držadlo. Poťah pálky Star 5 je hrubý 2 mm, drevo sa skladá z piatich vrstiev + dve vrstvy karbónových vlákien. Táto raketa je certifikovaná medzinárodnou federáciou stolného tenisu ITTF a využíva technológiu STIGA Touch CARBON. Technológia Touch Carbon redukuje otrasy a vibrácie, čím poskytuje hráčovi čistejší pocit pri údere. Uhlíkové vlákna zvyšujú tuhosť a stabilitu a majú za následok zväčšenie sweet spotu. Raketa tak poskytuje maximálnu silu pri zachovaní vysokej kontroly.

Cybershape ponúka dve rakety rôznych špecifikácií pre náročných hráčov hľadajúcich ideálnu raketu pre svoju hru. Hlavnou tvárou STIGA Cybershape je švédska hviezda Truls Moregard, ktorý s pálkou Cybershape získal v novembri 2021 titul vicemajstra sveta!

Raketa dodávame v exkluzívnom obale, ktorý sa dá využívať aj ako obal na rakete.

Náhled videa

Technológie (3)

Stiga WRB

Stiga WRB je technológia výroby rukoväti rakety, ktorá je vovnútri dutá. WRB: Písmeno W = presné vyváženie rakety. Vyváženie dreva je presunuté presne do kontaktného miesta s dotykom loptičky. Písmeno R = rýchlosť regenerácie. Vzhľadom k poklesu hmotnosti dreva sa hráčova ruka skôr zotaví po každom údere a je tak rýchlejšie pripravená na ďalší úder. Písmeno B = zvýšenie citu pre loptičku. Po dlhom testovaní a presných výpočtoch vedcov, je umiestnenie výstupku na rukoväti prispôsobené tak, aby poskytovalo rakete zvýšenú citlivosť pre dotyk s loptičkou.

Na detail technológie

Stiga ACS

Stiga ACS to je technológiou výroby špongie, ktorá pri výrobe používa materiál zložený z mnohých mikroskopických vzduchových kapsúľ s veľmi tenkými stenami. Tieto tenké steny vytvárajú vo vrstve poťahu viacero vzduchových vankúšikov. Pri tomto druhu výroby je potrebné menšie množstvo materiálu medzi jednotlivými kolíkmi poťahu. Toto technologické vylepšenie maximálne zvyšuje elasticitu a pružnosť, čo prináša najvyššiu možnú rotáciu, rýchlosť a silu.

Na detail technológie

Stiga Crystal

Pridajte úderom na rýchlosti

Technológia Crystal pomáha zvýšiť vašu rýchlosť. Čepeľ je ošetrená bežným lakom, avšak Crystal technológia využíva hydrofilného gélu a zvýši rýchlosť úderov.

Na detail technológie

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku