FPUH026

Puhdistamo Triple Magnesium (Horčík) 120 kapsúl

ID {{ productCode }}

Tripple Magnesium obsahuje tri chelátovo viazané formy horčíka - malát horečnatý, bisglycinát horečnatý a Taury horečnatý.

Dostupnosť

Produkt je dočasne vypredaný

Produkt teraz nemáme v ponuke. Porozhliadni sa po produktoch, ktoré máme na sklade.

Objednávacie číslo: FPUH026

product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Puhdistamo Triple Magnesium (Horčík) 120 kapsúl

Puhdistamo Triple Magnesium (Horčík) 120 kapsúl

19.76
product:pricePerUnit {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametre

Forma kapsule
Veľkosť balenia (kapsule) 120 kapsúl
Špeciálne požiadavky bez laktózy

Popis

 • Organicky / chelátovo viazaný horčík v troch formách: malát, glycín a Taury
 • Extrémne silná dávka
 • Šetrný k zažívania
 • Holistické (celostnej) zloženia produktu
 • Vynikajúci biodostupnosť
 • Prémiová kvalita - produkt obsahuje iba aktívne zložky
 • Prémiová čistota - bez obsahu balastných aditív, spojív, plnidiel a umelých sladidiel

Tripple Magnézium obsahuje tri chelátovo viazané formy horčíka - malát horečnatý, bisglycinát horečnatý a Taury horečnatý. Horčík je v týchto formách viazaný s druhou látkou (kyselinou jablčnú, L-glycínom alebo L-taurínom rovnakým druhom väzby, ktorá sa prirodzene vyskytuje v prírode = chelátová (organická väzba). Vďaka tomu je pre telo veľmi dobre využiteľný, rádovo o desiatky percent viac než u anorganických väzieb (oxidy,...).

Hlavným benefitom doplnku Tripple Magnézium je však použitie hneď troch foriem horčíka. To je zďaleka najefektívnejší cesta z hľadiska využiteľnosti telom - zatiaľ čo jednej látky sa do tela vstrebe určité percento, u troch rozdielnych látok sa táto hodnota násobí. Kombinácia chelátových väzieb + troch foriem horčíka tak dávajú dohromady skutočne ultimátny prírodný zdroj horčíka.

Primárnym cieľom doplnku je samozrejme doplnenie horčíka. Tento minerál je zrejme najdôležitejším prvkom pre športovcov i všetky jedince podstupujúci zvýšenú záťaž. Jeho vlastnosti súvisí s energetickým metabolizmom, nervovou sústavou, funkcií svalov, stavom kostí, psychickú kondíciou a mnohými ďalšími oblasťami. Použitie hneď troch foriem tohto minerálu, z ktorých všetky sú chelátovo viazané, je obrovským benefitom najmä pre športujúcich populáciu.

Sekundárne výhodou doplnku sú vlastnosti látok, s ktorými je horčík spojený chelátovou väzbu:

Malát horečnatý = horčík + kyselina jablčná, ktorá sa v tele zúčastní tzv. Krebsovho cyklu = premene živín na energiu. V rámci tohto cyklu sa kyselina jablčná premieňa na pyruvát, ktorý je zdrojom energie pre svaly = zvýšenie výkonu, potlačenie únavy + posilnenie vstrebávanie ostatných doplnkov stravy.

Bisglycinát horečnatý = horčík + L-glycin = L-glycín je po L-glutamínu druhou najviac zastúpenou aminokyselinou v tele, pričom sa o ňom takmer vôbec nevie, že je nevyhnutný pre proteosyntézu a tvorbu kolagénu vo svaloch. Spolu s arginínom a metionínom sa tiež podieľa na prirodzenej tvorbe kolagénu vo svaloch, ktorý je využívaný pre obnovu bunkovej energie ATP. Jeho ďalšie funkciou je, že funguje ako relaxant - upokojuje nervozitu a napätie, pri tréningu však neuspává, naopak pomáha lepšie sa sústrediť. = Posilnenie tréningových výsledkov, regenerácie a sústredenie.

Taur horečnatý = horčík + L-taurín = L-taurín má vlastnosti súvisiace s produkciou oxidu dusnatého (zásobovanie svalov kyslíkom) a funkcií endotelu - buniek tvoriacich vnútorný povrch ciev a srdca.

Produkt neobsahuje laktózu, mlieko a lepok.

Produkt neobsahuje želatínu ani prísady živočíšneho pôvodu.

Vyvinuté a vyrobené vo Fínsku.

Krajina pôvodu suroviny USA.

Prémiová značka Puhdistamo ponúka jedinečnú rad etických doplnkov stravy, originálnych adaptogénov z Laponska a výberových superpotravín najvyššiu jakosti.Nekompromisní a vášnivý prístup k maximálnej možnej kvalite je doslova zakódovaný v DNA, teda v základnej genetickej informácii celej značky! Jednotlivé produkty obsahujú iba čistú zmes aktívnych zložiek, to všetko bez obsahu balastných aditív, spojív a plnidiel. Prémiové suroviny sú vyberané zo zdrojov, ktoré zodpovedajú prirodzenému výskytu daného druhu, či sa jedná o prírodné bohatstvo severských lesov v Laponsku a Fínsku, alebo ďalšie špičkové lokality po celej zemeguli. Celkový holistický koncept značky vychádza z prepojenia prírody a moderných vedeckých poznatkov. Tento holistický prístup poskytuje jedinečné nutričné a synergické botanickej formulácie, ktoré sú hlboko účinné a presne vyvážené.

Odporúčané dávkovanie

 • Berte 1-4 kapsule denne.
 • Balenie obsahuje podľa zvoleného dávkovania 30-120 denných dávok. 

Nutričné informácie

Počet dávok v balení: 30-120 1 kapsula (% RHP *) 4 kapsule (% RHP *)
Horčík 90 mg (24 %) 360 mg (96 %)
* RHP - referenčná hodnota príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Zloženie

 • jablčňanu horečnatý, bisglycinát horečnatý, Taury horečnatý, kapsule (celulóza, voda).

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Nevhodné pre deti do 3 rokov.
 • nie je náhrada pestrej stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dávku.
 • Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí.
 • Chráňte pred svetlom.
 • Obsahuje guľatý absorbent pre redukciu prípadnej vlhkosti, nekonzumovať !

Výrobca: Puhdistamo - Real Foods Oy, Ruokosmetsänkatu 10, 37570, LEMPÄÄLÄ, Finsko

Objavuje sa v kategóriách

Najlepšie hodnotené (0)

Produkt zatiaľ nikto neohodnotil. Buď prvý!

Pridať hodnotenie

Otázky (0)

Čo ťa zaujíma o tomto produkte?

Spýtaj sa a my ti do 24 hodín odpovieme

Položiť otázku

Alternatívne (1)